Marca 19, 2024, 05:38:24 am

Autor Wątek: Rangi  (Przeczytany 14747 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BAGINATOR

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Rangi
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 18, 2006, 09:41:47 pm »

To jak nazwy rang są wolne to ja będę miał rangę PAN ZNISZCZENIA. chociaż jak narazie nie mam żadnej rangi  :P . Mam nadzieję że to się niebawem zmieni  :)
Zapisane
evil: Dark Legion is the best :evil:

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Rangi
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 18, 2006, 09:45:16 pm »

Jak sobie wpiszesz tytuł Pna Zniszczenia to taki będziesz miał - Rangi, to obrazki przedstawiające znak Kartelu (nie wiem co jest później bo jeszcze nikt nie ma nic więcej niż 2 znaki Kartelu), ale jak chcesz to tytuł sam możesz sobie dopisać.

BTW - dwie wielkie ciemności to za dużo jak na jedno forum :) Zmieniam tytuł...
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

bogus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Rangi
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 18, 2006, 11:33:53 pm »

wylaczcie te rangi  :mrgreen:  mysle ze cos ciekawego ktos napisal wlanczam nowego posta a tam  " tak zgadzam sie z .... ble ble ble "  i nic nowego nie wnosi do dyskusji  :/
Zapisane

BAGINATOR

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Rangi
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 19, 2006, 06:50:54 pm »

Sorry że się powtórzę ale dla mnie rangi są dobrym pomysłem i dla większości też. Pozatym
te rangi w niczym nie przeszkadzają , dlatego nie zabardzo rozumiem czemu nie chcesz rang Bogus. Ale to jest twoje zdanie i ja je szanuje.
Zapisane
evil: Dark Legion is the best :evil:

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Rangi
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 19, 2006, 09:02:11 pm »

Mimo, że początkowo głosowałem na "tak" to zaczynam mieć powoli wątpliwości czy to dobry pomysł. U "niektórych" 8) user'ów zauważam tendencję nabijania postów.

A po za tym od kiedy jestem Mortyfikatorem, yyy tfu Moderatorem to już rang mieć nie mogę  :cry:
Zapisane

wybraniec22

  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 370
  • Znawca Sztuk - Zabijania
    • Status GG
    • Zobacz profil
Rangi
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 21, 2006, 08:24:07 pm »

Moje zdanie jest takie: Mnie rangi są obojętne, bo sam mało piszę, bo na wszystkie pytania znajduje tu odpowiedz...
ALE JAK KTOŚ MA WYPISYWAĆ BZDURY ABY BYĆ "WYŻEJ" W RANDZE TO JUŻ PRZESADA I UWAŻAM ŻE POWINNO SIĘ WPROWADZIĆ... NP JEZELI KTOS DOSTANIE 3 OSTRZEZENIA ZA PISANIE TYLKO, ABY PISAC TO POWINIEN BYC POZBAWIONY RANG I WIECEJ ICH NIE OTRZYMYWAC.

CO O TYM MYŚLICIE - 3 OSTRZEZENIA I "DO WIDZENIA"

Z tego co widze pan BAGINATOR ma już jedno OSTRZEŻENIE

Wg mnie jeszcze 2 i powinien być pozbawiony rang

Nie pisz całych postów z włączonym Caps Lockiem - Moderator Diablerist
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Rangi
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 21, 2006, 08:30:15 pm »

Ja myślę, że po jednym ostrzezeniu każdy się opamięta ;)
Nie mamy zbyt wielu aktywnych forumowiczów, więc nie będzie wielkiego rpoblemu z przystopowaniem kilku, którzy się rozpędzą.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Rangi
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 21, 2006, 09:13:03 pm »

Rang raczej nie da się wyłączyć dla pojedynczych user'ów. Poza tym są na okres próbny i ostatecznie mogą się nie przyjąć. Znowu banowanie po jednym ostrzeżeniu to lekka przesada - jakiś tam system ostrzeżeń istnieje i nie ma potrzeby go zmieniać.

Na razie stosuję edycję postów na czerwono, gdzie daję wskazówki co do użytkowania forum. Są to JEDYNIE wskazówki, a nie ostrzeżenia, więc proszę się nie obrażać i zwyczajnie się do nich zastosować   ;)
Zapisane

koszal

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 237
    • Zobacz profil
Rangi
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 22, 2006, 10:15:25 am »

A co za różnica, czy z rangami czy bez? Przecież nie wartościują one jakości wypowiedzi. Sam głosowałem na Tak, bo dla mnie rangi oznaczają pewien staż uczestnictwa.
Druga rzecz- na technicznej stronie nabijania postów się nie znam, więc nie wiem jakby to wyglądało, gdyby posty w stylu (zgadzam się z przedmówcą- choć one też coś znaczą...) były kasowane przez moderatora działu. Jeśli skasowany post nie wlicza się do tej liczby postów to robota należy do moderatora.
Poza tym Ludzie! Opamiętajcie się! U żytkownik o większej randze to nie jest lepszy użytkownik! Rangi nie mają klasyfikować ludzi! Mają odzwierciedlać udział jednostki w życiu forum- to wszystko.
Zapisane