Marca 28, 2024, 12:42:12 pm

Autor Wątek: Magia i miecz  (Przeczytany 16893 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Magia i miecz
« dnia: Lipca 15, 2006, 12:18:18 am »

Graliście może kiedyś w tą grę? :) Zakładam, ze pewnie chociaż częśc się z nią spotkała.
Ma ktoś może do opchnięcia?
Ostatnio mnie naszło żeby kupić sobie własną, ale w razie jakby sie nie udało już kombinuje ekipę do gry, która posiada to na własnośc... Jak sobie przypomnę te rozgrywki po 10 godzin... ehhh... to były czasy...
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

koszal

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 237
    • Zobacz profil
Magia i miecz
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 15, 2006, 01:23:51 am »

A zaproponujesz coś konkretnego za Magię i Miecz?  ;)
Zapisane

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Magia i miecz
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 16, 2006, 12:17:37 pm »

ja mam ale Magiczny Miecz :)
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Magia i miecz
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 16, 2006, 05:24:59 pm »

Magiczny miecz to kiepski plagiat :P
A co konkretnie masz koszal z MiM? :) Masz coś poza base set? Czy tylko się pytasz co można za to dostać?
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

koszal

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 237
    • Zobacz profil
Magia i miecz
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 16, 2006, 08:50:18 pm »

1. bazówka wraz z większą ilością kart niż stand., bo kumpel oddał mi swoją niekompletną i ją dorzuciłem.
2. Jaskinia
3. Podziemia. Tu brakuje mi kart alternatywnych zakończeń, ale i tak ich opisy są w instrukcji.
4. Miasto
5. W kosmicznej otchłani
6. Smoki, badziewie, całkiem zmieniło grę, ale jest skoro pytasz
7. Karty dodatkowe z gazety MiM.
Czyli wszystko  :mrgreen:
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Magia i miecz
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 16, 2006, 11:46:46 pm »

My gramy w MiMa regularnie nadal z kumplami - mamy wszystko co oficjalne i duuuuużo nieoficjalnych rozszerzeń - np nakładki na główną planszę prowadzęce do dodatku pustynia, dodatek morskie opowieści , las i wieeeele innych - także nowe postacie, karty zdrzeń - słowem od groma różncyh cudów - tylko jest problem - jak gramy w 5 osób to w pokoju nie starcza miejsca na wszystkie plansze :mrgreen: ale jest bomba - gramy po 7-8 godzin minimalnie....a i tak nikomu nie chce się za szybko iść po ta głupią koronę władzy -= bo i po co? :) lepiej skoczyć po dodatkowe browary i grać dalej.....
Pozdro
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

koszal

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 237
    • Zobacz profil
Magia i miecz
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 17, 2006, 12:43:31 am »

Z tą koronką to się zgadza. Gra robi się ciekawa jak kolesie staną się dopakowani. Przy okazji- banujemy kartę pieczara kości  :mrgreen: , bo jak ktoś ją wyciągnie to idzie do miasta po czar weryfikacja i wraca z gotową "szóstką" żeby się przenieść do KW.
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Magia i miecz
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 17, 2006, 07:40:00 am »

Ja mam wszystko oprócz Otchłani. W sumie myślałem czy by nie opchnąć na allegro. Jak zaproponujesz dobrą cenę to może się skuszę. A,koszal, nie chciałbyś opchnąć samej Otchłani może?
Zapisane

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Magia i miecz
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 17, 2006, 07:42:38 am »

zesnanujcie sobie - bedzie taniej i wygodniej ;p tylko jakosc nie ta sama - bo za planszowke jak sie daje ponad 250 zl to juz duzo jest :)
Zapisane

koszal

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 237
    • Zobacz profil
Magia i miecz
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 19, 2006, 12:09:24 am »

Pojedyńczo nie opchnę, bo po co mi reszta. Poszukajcie w necie, bo jest jakaś stronka miłóśników tego i można tam tanio kupić zeskanowane dodatki, te oficjelne i te domowe.
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Magia i miecz
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 19, 2006, 12:13:54 am »

Skan to nie to samo. Domowe dodatki też mi się nie podobają.

Dla zainteresowanych --> http://www.lukasprzyjaciel.republika.pl/
Zapisane

koszal

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 237
    • Zobacz profil
Magia i miecz
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 19, 2006, 07:17:17 pm »

A całość chcesz Diablerist? Raczej nie, więc chyba poluj na allegro raczej.
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Magia i miecz
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 19, 2006, 07:24:38 pm »

Hehe, na allegro właśnie trudniej upolować samą Otchłań. ;)
Zapisane

Gieferg

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Magia i miecz
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 18, 2006, 11:43:44 am »

Parę słów o MiMie.

na początek o forum Magii i Miecza - niestety jest na nim sytuacja w stylu tej jaka była na poprzednim forum doomtroopera. Admin jest świrem i despotą, banuje wg własnego widzimisię, a potem blokuje nawet GG byle tylko ktoś go nie spytał o co mu chodzi. Taki z niego desperado, że w ogóle wywalił opcję rejetrsowania się na forum, żeby tylko zbanowani nei powracali w nowych wcieleniach  :lol:  każdy temat w którym się narzeka na jego despotyzm zostaje zamknięty a ci co narzekają (pretor) dostają upuomnienia za "szkalowanie dobrego imienia forum"  :lol: prowadzi się tam również akcję oczerniania ludzi, których już zbanowano i nie mogą się bronić, mnie np oskarżono o grożby, poniżanie i wyśmiewanie userów, na prośbę Pretorianstalkera o podanie przykładów odpowiedzią było "nie chce mi się z tobą gadać" (to odpowiedź jednego z modów - największego na forum spamera, którego regulamin nie dotyczy, drugi mod ma swoją własną wersję ortografii polskiej). Te wszystkie atrakcje znajdziecie na  forum -gamekeeper- radzę omijać z daleka.

wracając do gry - ponieważ zostałem tam zbanowany za to że zagroziłem odejściem jesli będzie mi się kasowac posty bez uzasadnienia (skasowano między innymi post z prośba o używanie przecinków, możliwe że uznano to za wyśmiewanie moderatora  :lol: ), to zabrałem zabawki i szukam nowej piaskownicy  :D więc chcę się zorietnować czy są tu jacyś aktywni gracze, ewentualni ludzie zainteresowani grą na tyle, żeby napisać o niej coś więcej niż "tak, grałem 10 lat temu".

Kolejna sprawa - jakość dodatków autorskich wcześniej dostępnych częśto woła o pomste do nieba, więszkość kart nawet klimatem MiMa nie przypomina. Takie straszydła powstają jednak ciągle, gdyz jak się okazuje na tamtym forum nie wolno ludziom zwracać uwagi i krytykować bo to "wyśmiewanie i poniżanie". Ludziom się nie chciało nawet ilustracji na black & white przerabiać. Więc tutaj, dla tych co grają mój pierwszy dodatek autorski:



Jak ktoś sciagnie to ciekaw jestem opinii :)

Mam jeszcze własne wersje dodatków Pustynia i Przedpola Piekieł jakby kogoś to intresowało.
Zapisane

bogus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Magia i miecz
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 18, 2006, 11:52:29 am »

Gieferg, chcialem se sciagnac ale mi wyskoczylo ze dany plik nie istnieje
Zapisane