Marca 29, 2024, 12:25:09 am

Autor Wątek: Download  (Przeczytany 36904 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

nman

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Download
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 02, 2006, 08:26:00 pm »

http://www.elgro.eu/NMan/DE.rar

Skany instrukcji Dark Eden. Jak chcecie to podepnijcie do działu Download.
Zapisane
asady są dla ludzi, nie ludzie dla zasad.

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Download
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 07, 2006, 09:06:49 pm »

Dodałem erratę do base set - poprawek dość sporo, bo około 29 :) Zaznaczam jednak, że zdecydowana większość była od zawsze stosowana przez polskich graczy i nie są to żadne nowości. To co nie było powszechnie znane w Polsce, to tylko poprawki kosmetyczny na wypadek wątpliwości przy zagrywaniu pewnych kart lub ich kombinacji. Nic szczególnie odkrywczego nie znajdziecie, ale jest pare, na które warto zwrócić uwagę, np.: Radość zwycięstwa, Arcyinkwizytor Nikodemus czy Zasieki ;)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Download
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 08, 2006, 08:46:29 pm »

ja bym tam jednak olal te poprawki z naciskiem na nicodemusa :) i tak za czesto sie go nie leczy, co juz paru graczy i ja zauwazylem, a z tym ta umiejetnosc byla by kompletnie bez sensu :]
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Download
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 25, 2006, 04:43:50 pm »

Dodałem to co uratowało się z oficjalnego forum DT - niewiele tego, ale można coś odszukać :) Czytajcie uważnie! Część zapisów dotyczy drugiej edycji i trzeba uważać co się czyta. Czasem mamy też do czynienia z zasadami drugoedycyjnymi, więc sporo rzeczy może sie wydawać dziwnych, jest jednak też sporo rzeczy, które nie zostały zmienione w drugiej edycji i mozna sie wspierać tymi danymi, aczkolwiek większość już była na forum naszym jakoś wyjaśniana, nie zawsze zgodnie z tym co można znaleźc w tym archiwum. Po prostu zmieniliśmy parę zasad i nie chciałbym aby powracał temat Granatu przeciwpiechotnego, gdyż ustaliliśmy inne zasady wykorzystywania zdolności automatic killer. Mamy też kilka innych zmian i nie wykorzystujemy też niektórych zasad - jak np zasad zmienionego zapisu o sojuszach jakką w archiwum mozna znaleźć. Oryginał nie mówi nic o usuwaniu z gry, ale w 2nd ed chyba to dodano. Pamiętajcie, że gramy w pierwszą edycję!
Jednym z powodów dla którego nie wrzuciłem tego wcześniej jest właśnie fakt, że na dobrą sprawę 100% danych pochodzi z działu 2nd ed. Dział 1st ed przepadł calkowiecie :(
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Download
« Odpowiedź #19 dnia: Września 05, 2006, 09:59:00 pm »

W dziale download dodane zdjecia z Polconu 2006. Szkoda ze nie zrobilismy sobie zdjecia zbiorowego, ale i tak bylo fajnie :)
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Download
« Odpowiedź #20 dnia: Września 05, 2006, 10:17:23 pm »

Kurde jak patrzę na te zdjęcia to normalnie łysizna mi prześwituje... Mam już swoje lata... 8)
Zapisane

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Download
« Odpowiedź #21 dnia: Września 06, 2006, 02:24:08 am »

o boshe po moich minach jakie mam na zdjęciach widać ze długie granie w DT wypacza mózg :D normalnie giemby jak z wariatkowa ;)
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Download
« Odpowiedź #22 dnia: Września 12, 2006, 04:29:39 pm »

W Download dostępnę do ściągnięcia zdjęcia z Gobliconu/Raciborza.
Zapisane

cthulhu

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: Download
« Odpowiedź #23 dnia: Października 07, 2007, 04:20:32 am »

Co się stało z działem Download? Planuje ktoś go przywrócić?
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Download
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 22, 2008, 02:48:53 pm »

Na PORTALU w dziale Download->Inne administracja dodała spis kart wszystkich dodatków w języku ang. wraz z ich częstotliwością występowania. Można sobie teraz zaznaczać w spisie co mamy a co nie. Aby pojawiły sie linie pokazujące poszczególne strony wystarczy dać podgląd wydruku.
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Download
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 22, 2008, 05:01:37 pm »

Plik mam wrażenie zostanie poprawiony nieco, bo jest dość mało funkcjonalny. Jest przygotowany w taki sposób, że niespecjalnie łatwo się go sortuje i szuka w nim odpowiednich kart. Poza tym, zaznaczanie X'em ilości kart posiadanych to przeżytek :) Excel ma to do siebie, że łatwiej mu się liczy na cyfrach niż literach ;) Gdyby zamienić X na rubryki z ilością kart, to można od razu dodać kolumnę z ilością kart brakujących i sortować dowolnie karty. Jeśli karty będą ułożone w większym porządku - np dopisze się do nich ich typ, zamiast umieszczać je w przedziałach dla Umocnień/Specjalnych itp, to będzie można również sortować po typie karty.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Download
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 22, 2008, 07:24:40 pm »

Z miłą chęcią zobaczę twoje rozwiązanie, może rzeczywiście będzie bardziej funkcjonalne. Jak to mówią "pożyjemy zobaczymy".
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Download
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 15, 2008, 10:41:33 pm »

Mam już filmiki z awangardy.   :D
Dobrze by było gdyby Niko zrobił mi na portalu możliwość ich zamieszczania. Z tego co widziałem jest możliwość zamieszczania w homedach ale nie chce robić niepotrzebnego bałaganu   ;)
A do tej pory proszę zainteresowanych o przysyłanie na pw zapotrzebowania na nie z podaniem swojego maila   ;)

P.S.
Polecam oglądać w następującej kolejności:
1. Awangarda 2008
2. Ale akcja !!

P.S 2
Wysyłałem zainteresowanym po 6 mailów. Jeśli któryś z nich nie doszedł to dajcie znać lub łapcie Diablera on ma też wszystkie części.
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2008, 10:45:52 pm wysłana przez Diablerist »
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Download
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 12, 2009, 04:29:09 pm »

Chciałem dodać do działu Download dodatkowe skany kart - karty rzadkie z base set - wersja unlimited, ale oczywiście okazało się, że nie mam uprwnien :P Dopóki skany nie trafią do tego działu, będzie można je znaleźć pod tym linkiem:
http://www.pretorianstalker.neostrada.pl/baseset_un_u.rar
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Download
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 12, 2009, 06:53:04 pm »

Z niecierpliwością czekam na resztę. Już tylko tego dodatku w tym języku brakuje mi w wersji elektronicznej.
Zapisane