Kwietnia 26, 2024, 01:03:19 pm

Autor Wątek: Który kolor Sztuki jest Twoim zdaniem najpotężniejszy?  (Przeczytany 3599 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Który kolor Sztuki jest Twoim zdaniem najpotężniejszy?
« dnia: Lipca 31, 2006, 03:47:07 am »

Cytat: Marqwitch
A co do głosowań zgadzam się z Lordem Nozaki (powinno być więcej ankiet precyzujących gusta graczy - miałyby one cele zapoznawcze i byłyby dobrym pretekstem do kłótni!!! :mrgreen: ).

Hehe, no to kolejna ankieta. Ciekawi mnie, które dziedziny Sztuki uważacie za najpotężniejsze. Można zaznaczyć do 3 kolorów.

Sam postawiłem na Sztukę Oddziaływań za chamski discard, Telepatię i Equilibrium; Przemian za Nietykalność, Samodoskonalenie i Pacyfizm; Przywoływania za najpotężniejszy common wszech czasów - Summon Spell (sic!).

Najgorzej wypadają moim zdaniem:
Żywioły - no chyba, że ktoś gra Władcą Żywiołów to można i Biogiganta usiec.
Wyklinania - tylko Uleczenie Obrażeń ratuje ją przed kompromitacją.

P.S. Zastanawiam się również jak nazwać kolory Oddziaływań i Wyklinania inaczej  :D Czekam na propozycje.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 30, 2009, 02:21:52 pm wysłana przez Nekro »
Zapisane

cFaniak

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Sztuka
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 27, 2006, 05:23:51 pm »

wg mnie to na pierwszym miejscu bym postawil sztuke:

 - telekinezy - za anihilacje :D no i jeszcze eksplozje, ktora sie czasem moze przydac
 - przeman - za nietykalnosc i samodoskonalenie
 - oddzialywan - zapotezny wplyw, burze (sztorm) chaosu i sposobnosc nataniela


jesli chodzi o sztuke zywiolow i wladcow to w odpowiednich rekach nie jest az taka zla :)
Zapisane

cthulhu

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Sztuka
« Odpowiedź #2 dnia: Września 11, 2006, 02:30:19 am »

Dla mnie najpotężniejsze zaklęcia ma sztuka oddziaływan: za ratujacą dupę Sposobność Nataniela, czyszczące łapkę Burze Chaosu i Powiew Wątpiwości, za Equilibrium. Dalej sztuka przemian: za Samodoskonalenie i chyba nieco niedoceniany Pacyfizm. Ostatnia na podium to moim skromnym zdaniem sztuka przywoływań, ale to chyba z sentymentu-jeszcze zanim sie ukazała Golgotha grywałem 3 Misrzami Przywołań w zwartej formacji co chwilkę wyciągając z odrzutek lub talii jakichś bohaterów, przedmioty czy czary...to były czasy.. znaczy się czary :lol:
Zapisane

Marqwitch

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1199
  • Pożeracz Dusz(onek)
    • Zobacz profil
Sztuka
« Odpowiedź #3 dnia: Września 15, 2006, 05:39:36 pm »

Ja głosuję na Oddziaływania, Przemiany i Wpływania ponieważ Odparcia (Repudiate) nie uważam za odrębną Dyscyplinę.

Jednak nie zmienia to fucktu, że ogółem Sztuka według mnie jest beznadziejna!

Nie bardzo też widzę sensu w Sztukach Żywiołów, Wyklinania i Przewidywania (względem pozostałych są one trochę upośledzone).
Zapisane