Pozostałe > Ziemia Niczyja

Inne hobby...

(1/7) > >>

koszal:
Ciekawi mnie co poza DT Was interesuje, czym pasjonowaliście się w przeszłości.
Ja np. nadal lubię RPGi, z karcianek lubię też KULT. Sporo zbierałem kiedyś komiksów i trochę tego jeszcze ugina półki. Dużym sentymentem darzę też niezłą kolekcję żołnierzyków (w skali 1/72), która miażdży szafę w sypialni, a którą zbierałem wraz z braćmi jakieś 15 lat temu. Sporo filmów też się przez lata naskładało.
A jak z Waszymi zaniteresowaniami?

pretorianstalker:
Kiedyś dawno temu zbierałem też komiksy (Spiderman, Superman, Batman i Punisher, a przy okazji złapało się czasem Thorgala jakiegoś :P czy polskie Kajko i Kokosz ;) ), ale tylko przez dość krótki okres czasu, mimo tego jest jeszcze tego sporo bo mój brat zbierał to dłużej ode mnie i się uzbierało :)
Żołnierzyki - bywało, ale nie wiem jaka to skala (wzrost - nieco ponad cm każdy, ale również takie dokładniejsze o wzroście około 5cm ;) )- w każdym bądź razie miałem ich całą masę. Jako maniak wszelkiego typu gier planszowych, tworzyłem z bratem pierwsze btewniaki, zanim jeszcze o jakimkolwiek usłyszłałem z gazety :)
Oczywiście gry planszowe - w wieku 4 lat zacząłem grać w MiM'a i ponieważ jeszcze nie czytałem zbytnio to rzucałem uzdrowienia na przeciwnika :P Ale potem jakoś opanowałem całą grę i dopiero po jakichś 7 latach się jej pozbyłem, a teraz kupiłem od nowa pelny komplet. Kiedyś kupowałem maniakalnie wszystkie planszówki jakie tylko spotkałem w sklepie - Wampir, Robin Hood, Gwiezdny kupiec, trochę planszówek strategicznych - Grunwald 1410 czy Wiedeń 1683.
Do tego czasami się zabierałem za modele z małego modelarza, ale nigdy nie starczało mi wytrwałości i do dziś mam tylko jeden model skończony, 1 zaczęty i 2 już wyrzucone bo się uszkodziły w wyniku składowania. Poza tym ciągle lezy mi w szafkach sporo numerów Małego Modelarza :)

Gothik:
Tylko bębnienie, bębnienie i jeszcze raz bębnienie. Perkusjonalia we wszelkiej postaci, dla przyjmenosci i zarobkowo. No i oczywiście muzyka - każda dobra  8)

nman:
Na początku były znaczki i monety. Nadal jeszcze mam kolekcje ale już raczej nie kupuje. Troche mangi i anime - już prawie wszystko sprzedałem. Od kiedy miałem komputer to gry komputerowe głównie ekonomiczne, strategie, RPG, RPG online. Teraz to już gry mnie znudziły. Zostało Allegro, które traktuje jako hobby.

Diablerist:
Kiedyś - Modele samolotów i helikopterów (również malowanie), gry planszowe.
Teraz - Forgotten Realms, gry komputerowe (głównie cRPGi i skradanko-assassynki), muzyka rock/metal, język angielski (a co :P )

P.S. Przed kompem przesiedziałem pół życia 8)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej