Pozostałe > Ziemia Niczyja

Allegro :)

<< < (251/251)

Kapitan Shinobi:
Zacytuje Ellen Ripley z Obcego II:
"Czy ludzie nagle zgłupieli kiedy mnie nie było?!"

Cytowałem z pamięci, z "TVN'owskiego" tłumaczenia, więc nie bijcie mnie, ale sens jest jasny. ;)

A najgorsze w tym wszystkim jest to, że skoro są chętni na coś takiego, to ceny DT będą szybować pod niebo.
Może sam wystawię jakiś "ultra-mada-faka" zestaw kończący, np. Dowódca Oddziału + 5x Członek Klanu, + fan mejd PL Prorok Metropolii i Płaty Przewodzące, z ceną wywoławczą 30 zł.
PS
Kiedyś tam mnie natchnęło i drukłem sobie swoją wersję Metro Proroka z Morta i tą drugą kartę, chyba zaporzyczoną z któregoś home mejda. Ale ich jakość jest dyskusyjna mocno ;), więc schowałem na dno pudełka i tak sobie leżą.

pretorianstalker:
Handel tym czymś jest raczej nielegalny w ogóle, ale to już drugorzędna sprawa. :D

Kapitan Shinobi:
W temacie allegrowym.
Wisi sobie Pretorian za 29 zł - z 1 licytującym, myśle sobie - dobra cena, zaryzykuję i zobaczymy, może się uda wyhaczyć w dobrej cenie, skoro się ludzie "nie biją".
Tuż obok Indygo - dwadzieścia parę. Myśle sobie - trochę drogo, ale ładna karta, niech będzie (też 1 licytował, czyli ludzie się nie biją, a koniec we wtorek 02/07).
No i '*#?$$%^) Pretor ponad 50 dych, Indy - prawie 40. Także po zawodach  ;)

PS wygląda na to, że ten sam gościu licytuje Crenshawa z Wysp, ale jego (na razie) odpuścił (tzn - jest normalna cena).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej