Marca 28, 2024, 03:14:39 pm
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 84   Do dołu

Autor Wątek: Allegro :)  (Przeczytany 270495 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 13, 2006, 05:46:11 pm »

Ale to, że grała z bardzo podobnymi taliami świadczy o tym, że właśnie takie combo jest za mocne i jaby nie było zasad t. to każdy by grał tym samym, a to już na pewno zabawne nie jest :>

Dobra koniec offtopa - jak chcecie pogadać o legalności i zasadach turniejowych zapraszam do innego działu
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 13, 2006, 05:52:09 pm »

Nie wiem jak to świadczy o mnie, bo odczytałem to jakbyś uznał, ze świadczy to źle, a ja powiem tylko tyle, że oznacza to po prostu, że wiem co mówię, a grono, w którym grasz niewiele wie o prawdziwych bitwach w DT, a skupia się na odrzucaniu kart z ręki. Moim zdaniem taka gra dla zabawy nadaje się żeby ją o kant dupy rozbić (jak napisał jakiś forumowicz ;) )
Prawdziwa zabawa to walka wojowników z dużymi cechami. Odrzucanie karty z ręki to gra o zwycięstwo. Jak dalej uważasz, ze się mylę to świadczy tylko o Tobie ;)
Ale proszę o jakieś argumenty, ze się mylę.
Nie czuj się atakowany, bo nikt Cię nie atakuje, ale jestesmy na forum i każdy ma swoje zdanie, które może wyraźić. Nie ma sensu sugerować, że czyjeś słowa źle o nim świadczą o ile nie ma się żadnych argumentów aby takie stanowisko poprzeć.

Padło hasło: talia ta jest talią stworzoną do odnoszenia zwycięstw, a nie dla zabawy - jeżeli masz jakieś argumenty, że jest inaczej, to proszę o podanie. Argument typu - gram z podobnymi taliami nie podlega dyskusji - nie wiem z czym i z kim grasz i nie mogę podważyć, ze jest to dla Ciebie dobra zabawa. Opierając się na moim doświadczeniu stwierdzam, ze dla mnie o niebo lepszą zabawą jest walka w DT, a nie uniemożliwianie przeciwnikowi gry.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Mroz3k

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 13, 2006, 06:32:14 pm »

nie odbieram Ci przeciez prawa do wyrazania wlasnej opinii ale skreslanie talii tylko dla tego ze jest w niej duzo dobrych kart tez jest bez sensu... tym bardziej ze przez te 3-4 lata "zasady" ktore znalem zmienily sie na tyle ze raczej mam prawo nie znac aktualnych nie siedzac w tym tyle co Wy... a to ze talia jest do wygrywania i grania z takimi samymi taliami to czym rozni sie moje granie z takimi samymi taliami bez zasad od Waszego z zasadami... przeciez moze byc tak ze trafisz na talie ktora bedzie zgodna z zasadami i prawie, albo nawet taka sama, jak Twoja czyz nie?  jest to bardzo mozliwe tak samo jak w moim przypadku...
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 13, 2006, 06:56:35 pm »

Tu nie chodzi o skreślanie talii za dobre karty (zobacz opis mojej turniejowej talii - ma podobną budowę ale jest zgodna z zasadami obowiązującymi od samego początku DT, ktore zmianie nie uległy nigdy :) ), tylko o to, że taka talia to zero gry dla zabawy... a jak spotkają się trzy takie same decki to już wogóle zero radochy... Kto pierwszy wyrzuci karty przeciwnika wygrywa!
Ja tylko chciałem zaznaczyć, ze talie takie nie są dobre żeby zobaczyć to co w DT jest najlepsze - walka. To wszystko na ten temat. Talii nie skreślam i nie mówię, ze nie można grać na swoje zasady, ważne żeby była zabawa. Jak kogos bawi wyści do pierwszego powiewu wątpliwości no to czemu nie? :)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Mroz3k

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 13, 2006, 08:16:55 pm »

hmmm - czyzbys byl zainteresowany kupnem czy tak dla jaj podbijasz? =]
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 13, 2006, 08:42:04 pm »

No właśnie  :!:
Tak pretu krytykujesz a mimo to licytujesz  :?: I gdzie tu konsekwencja  :?: Tak czy siak przeżyłem konsternacje gdy zobaczyłem iż licytujesz  :shock:  Dziwne  :/
Zapisane

Mroz3k

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 13, 2006, 08:52:41 pm »

w sumie dla mnie to bez znaczenia komu sprzedam te karty nie? =] i jeszcze fajniej bedzie jak ktos bedzie umial ich fajnie uzyc - to  juz wogle szczyt amrzen :D
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 13, 2006, 08:58:18 pm »

A ja nie mam pojęcia o czym wy wogóle mówicie?? Dlaczego ciągle mam wrażenie, ze nikt nie czyta tego co pisze.
Krytykuję - podać przykład gdzie. Napisałem, ze to talia nieprzeznaczona do gry for fun, a tylko coś co ma za zadania wygrywać turnieje. (tunieje bez zasad turniejowych ;) )
Nie wiem czy wiecie, ale mam wszystkie karty w wersji PL i moge z kart z allegro śmiało złożyć coś innego niż zestawienie podane na allegro. Po prostu brakuje mi paru kart z tej listy do 5 sztuk - dziwne, ze chce to kupić?? Szukam kilku egzemplarzy, a tu się na allegro pojawiły w zestawie, który gwarantuje mi zwrot pewnej kwoty po wystawieniu tego co już mam do 5 sztuk. Conajmniej dziwne są dwa powyższe posty jeśli nie głupie.
Jak się nie podoba to możesz wycofać moją ofertę i zjeść te swoje karty bo za 550zł to nikt nigdy na allegro PL nie sprzedał, a ta kolekcja zbytnio imponująca nie jest w porównaniu do tego co już widziałem.

Z kim ja tu pracuje :/
Dziwne...
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 13, 2006, 08:58:22 pm »

Nie widzę w tym nic dziwnego. Fajne karty przecież - Zestaw Zakłóceń, Kompleksów, 2x Ujawnienie, 3x Panzer, Grinder, 3x Znawca :!: , 3x Durand :!: 100zł są warte na pewno, może 200 dla kogoś kto by zaczynał przygodę z DT, a nie tylko uzupełniał kolekcję.
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 13, 2006, 09:02:46 pm »

PS - nie mam nic do kart, które wymyślił Winter ;) Po prostu czasem ich zestawienia mnie rażą - tyle na ten temat.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Mroz3k

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 13, 2006, 11:00:00 pm »

zioniesz wrecz agresja ... dalsze dyskutowanie jest bezcelowe... a co do ceny i wystawienia to juz sie wypowiadalem w pierwszym poscie i naleze do osob ktore niezbyt lubia siepowtarzac...pozdrawiam - Mroz3k
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 13, 2006, 11:17:42 pm »

Już jakiś czas temu zauważyłem, że dyskusja nie ma sensu bo ludzie nie mają w zwyczaju czytać poprzednich postów i zamiast się odnieść, lub chociaż wziąć po uwagę to co się do nich pisze to piszą co im ślina na język przyniesie...
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

koszal

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 237
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 19, 2006, 07:40:40 pm »

A ja z zupełnie innej beczki. Ostatnio dość często zdarza mi się na allegro (a temat ten brzmi Allegro, więc sobie pozwolę) dostawać powiadomienie: "Twoja oferta została wycofana przez sprzedającego- powód sprzedałem poza allegro, cena mnie nie satysfakcjonuje...." i tym podobne irytujące bzdury. Przecież o to chodzi kupującemu, aby uzyskać dobrą cenę (podobnie sprzedającemu- tylko po co wciska się ludziom: aukcja BCM, za ile pójdzie za tylę opchnę itp...), a kupuję podobnie jak Pret bardzo często karty tylko po to, aby wyjąć z nich dwie, czy trzy i puścić z powrotem na rynek. Macie podobne doświadczenia?

P.S. Z ostatniej chwili: kolejna oferta wycofana- powód: karty uległy zniszczeniu.
Trafia mnie! 120 kart i wszystkie pewnie pies pogryzł. Znowu cena nie spodobała się sprzedającemu.
P.S. Muszę to dopisać. Wnioski wysuńcie sami. Niecały dzień po tym, jak koleś mi napisał, że "towar niestety uległ zniszczeniu" wystawia nową aukcję oczywiście już z ceną 4,50 za sztukę: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=111906801&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.
Zapisane

bulielmo

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 25, 2006, 03:23:53 pm »

Który z kolegów to Ognisty Demon????
Zapisane
Papierowa peleryna w rolce = Pancerz Legendarnego Zabójcy :-)

koszal

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 237
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 28, 2006, 10:45:26 am »

Posta powinienem usunąć, ale byłaby dziura w tym miejscu, do której dalej odwołuje się Pret. Gość zdecydował się zwrócić mi poniesione koszta, więc nie mogłem negatywa wystawić, choć nastąpiło to po burzliwej walce to pomysł wyszedł z jego strony. Wszystko skończyło się dobrze (choć dobrze byłoby gdyby karty były w dobrym stanie). Nic nie straciłem, trochę zyskałem. Forum w niewyjaśniony sposób mi w tym pomogło, gdyż dopiero po zamieszczeniu posta tutaj coś drgnęło.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 84   Do góry