Marca 29, 2024, 05:47:15 am
Strony: 1 [2] 3 4 ... 84   Do dołu

Autor Wątek: Allegro :)  (Przeczytany 270525 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

bogus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 06, 2006, 08:23:41 pm »

o kurde wlasnie bylem ciekawy za ile poszedl  :shock:  poprostu niewiarygodne
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 06, 2006, 08:33:58 pm »

ehh... jeszcze za taką wiochę tyle dać. Alakhai to barszczuch, Nietoperzami go rozjadę :P

OKAZJA!!! Sprzedam Nietoperza Zwiadowcę za 66,6zł :D
Zapisane

swirek

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 07, 2006, 11:58:40 am »

No cóż Alakhai jest dość trudno dostępny, a tu nagle kolo wystawia wersję limitowaną w stanie idealnym - jak rok czasu handluję na allegro to takiej karty nie widziałem, według mnie cena jest OK
Zapisane

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Allegro :)
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 07, 2006, 01:20:35 pm »

swirek, widze ze to Ty licytowales ;) Fakt ze karta jest z pierwszej edycji w stanie idealnym, ale co z tego :D to po prostu duzo kasy :) Chyba ze ktos jest multikolekcjonerem :P
Zapisane

swirek

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 07, 2006, 01:31:36 pm »

No ja akurat postawiłem sobie za cel zebranie wszystkich kart jakie wyszły po polsku, przy czym te z tali podstawowej muszą być limitowane :) Poza tym mogę trochę poszaleć bo po roku handlowania mam juz prawie wszystko i to za darmo (kupując tanio sprzedając drożej można nieźle zarobić na kartach :D ).
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 07, 2006, 01:37:23 pm »

Sam sprzedałem alakhaia z limitowanej serii za 20zł - stan bdb :) Uważam, ze taka cena była ok.
Sam wiem coś o kupowaniu/sprzedawania - moja cała kolekcja angielska powstała bez żadnych nakładów finansowych (podsumowując zyski/straty oczywiście), ale mimo to, nie zapłaciłbym za żadną kartę takiej ceny :/
Max cena za jaką coś wziałęm to 50zł - wyszło tyle z przesyłkami i podobnymi, bo to w sumie była wymiana :D Musiałem najpierw kupić drogo kartę na wymianę, a potem wyslać za granicę - była to ostatnia karta do kolekcji, a i tak uważam, że przepłaciłem :/
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

koszal

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 237
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 07, 2006, 10:57:59 pm »

W życiu nie widziałem zeby Alakhai za tyle poszedł. Panowie! Czyżby w wielkim świecie wydarzyło się coś, o czym my tu w szarym pipidówku nie wiemy? Może Legion zrzucił desant gdzie w Afryce???
Zapisane

swirek

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 07, 2006, 11:38:16 pm »

Szkoda, że inne karty za tyle nie schodzą  :(  Niedługo wystawiam limitowanego Dominika i zastanawiam się za ile pójdzie.
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 07, 2006, 11:42:18 pm »

Ja obstawiam, że około 9zł :)
Najdroższą karta na allegro do czasu alakhaia było Czołg Grizzli - 50zł i to poza pokojem DT, tylko w dziale "Inne" w karciankach.
Ale cięzko stwierdzić co i jak będzie - ostatnio zdewastowane karty sprzedały się po 10-13zł za sztukę.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

swirek

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 08, 2006, 12:27:51 am »

Hehe za 9zł to nie pójdzie bo zamierzam zacząć od dychy  ;) Co do wysokich cen to tak zawsze jest jak pojawi się paru nowych fanów DT na allegro. Nie bardzo wiedzą co ile warte i licytują do upadłego :)
Pamiętam jak kiedyś sprzedałem grzechotnika za 2zł a tydzień później koszal wziął za niego bodajże 6zł :( Ceny są strasznie niestabilne, kwestja szczęścia. Moim zdaniem na stronie karcianki.pl jest rozsądny cennik i ostatnio często z niego korzystam (no może poza cenami commonków - dziecko ilian za 20gr? ).
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 08, 2006, 10:45:02 am »

W środę rano dałem za niego 30,75 i sobie myślę "nikt mnie nie przebije". Tak szczęśliwy pojechałem do swej kobiety. Wracam w czwartek rano i myślę sobie "już jest mój". Wyobraźcie sobie dokąd mi szczena opadła jak zobaczyłem cenę - SZOK !!
Gratuluję zwycięzcy a temu któ mówił iż alkaj to barszcz i rozjedzie go nietoperzami powiem tak: nietoperze vs niszczyciel  8) Ciekawe z kogo zostanie mokra plama  :?:
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 08, 2006, 12:30:38 pm »

Od razu widać, że nie grałeś nigdy przeciwko Nietoperzom :P Wysokie statystyki nie pomogą...
Zapisane

koszal

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 237
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 08, 2006, 02:15:42 pm »

Jedyna Okazja!!!
 Alakhai w stanie bardzo dobrym za jedyne 50zł. Pokrywam koszta wysyłki. Kto chce? Jeśli cena przekroczy 120zł dorzucam komplet nietoperzy.  :mrgreen:
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 08, 2006, 06:47:27 pm »

Kiedyś widziałem jak nówka Ag17 poszła za 4zł (okolo - już nie pamiętam), a pare dni później o jakąś szmatę Ag17 (tak przypuszczam, bo po obrazku to ciężko było zwloki zidentyfikować ;) ) walczyli ludzie i ostatecznie stanęło na 16zł :/ Mam wrażenie, ze Polacy kochają takie zjechane karty :) Zwłaszcza po tych ostatnich aukcjach.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

bogus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 08, 2006, 06:50:58 pm »

widzisz bo jak ktos sie nie zna to mysli ze zjechana karta to dobra bo ktos nia duzo gral  :mrgreen:  :mrgreen:
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 84   Do góry