Marca 29, 2024, 03:22:10 pm
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 84   Do dołu

Autor Wątek: Allegro :)  (Przeczytany 270546 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 08, 2006, 07:07:30 pm »

Jest to jakaś myśl... ale ja mam inną teorię - żyjemy w Polsce, w kraju ludzi, którzy nienawidzą zasad i na wsyzstkie sposoby je obchodzą (nie mam na myśli wcale forum wbrew pozorom - tak już jest i już, obchodzimy prawo itp)
Myślę, że ktoś może chce mieć karty strasznie zniszczone, bo może wtedy je zagrywać na kilka sposobów.
1. Zniszczone zakłócenia działąją tak samo jak zakłócenia w stanie bdb :)
2. Jak są bardzo zniszczone to na upartego można je np zagrać jako Alakhaia - nikt nie zuważy  :mrgreen:
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

koszal

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 237
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 09, 2006, 08:44:05 am »

Dobre! :mrgreen: Z tym Alakhaiem, tylko, że jak koleś zapłaci za te zakłócenia takie 20zł to nie lepiej mu Alakhaia kupić. Chociaż nie. W sumie to Alakhai po 67zeta stoi.
Co do cen szmat to mam inną teorię. Te karty mają duszę! Były w tylu rękach- tyle przeszły. Grano nimi, a nie leżały w durnych klaserach.
Dobry radiesteta może przy pomocy takiej obdarzonej duszą karty wytropić jej koleżanki. Ha! Odkryłem powody. Ludzie pilnujcie kart.
Natomiast nie znam powodów, dlaczego człowiek tyra na opinię a tu wyskakuje sprzedawca bez żadnych komentarzy, albo lepiej z 2 pozytywami i 6 negatywami i z jedną wystawioną kartą. Obok drugi koleś wystawia 50 kart, świetna reputacja i .... logika wysiada jak obserwujemy, co będzie dalej.
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 11, 2006, 08:57:18 pm »

http://www.allegro.pl/item109717199_165_rewelacyjnych_kart_do_dooma.html

Spójrzcie tylko na cenę Kup Teraz!

Jeszcze się chwali, że turniej jakiś wygrał - z 5-oma Powiewami to ja się nie dziwię :roll: Też mogę włożyć 5 Przerwań Linii Dostawczej i po zawodach. Żałosne...
Zapisane

bogus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 11, 2006, 10:08:34 pm »

i to jeszcze typ z lublina

napisalem mu maila ze gramy w lublinie a on mi odpisal ze jest za stary  :lol:
Zapisane

cFaniak

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 12, 2006, 11:23:06 am »

i zeby bylo smieszniej to znam typa...:P talia rzeczywiscie jest zwycieska i naprawde dobra bo kilka razy mialem juz z nia przyjemnosc (nieprzyjemnosc?). na tym turnieju tez. a sprzedajacy nie jest wcale taki stary - jest mlodszy ode mnie :D i patrzac na cene to pewnie nie sprzeda kart, wiec moze uda mi sie go namowic na kilka partyjek.
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 12, 2006, 11:30:04 am »

Tylko, że z jego "talią" nie masz szans o ile nie uświadomisz go o istnieniu zasad turniejowych - w tym przypadku lista kart zakazanych i zrestrcitowanych woła o pomstę do nieba. Sorry, że ciągle ryję Wam beret z tymi zasadami, ale straaasznie mnie to wkuźwia :D

W każdym razie nawet taki gracz jest na wagę złota, więc próbuj go namówić.
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 12, 2006, 12:02:58 pm »

Zasady turniejowe banują połowę tej talii :) Nie jest więc ona mocna tylko po prostu nelegalna. Moja turniejowa talia jest sporo mocniejsza, szybsza i duuuużo legalniejsza  :mrgreen:
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

cFaniak

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 12, 2006, 12:41:42 pm »

Wiec jesli chodzi o nowych graczy to mam zle wiesci - gadalem z tym kolesiem z allegro - on sprzedaje wszystko co ma, a jeszcze jeden juz sprzedal. Wiec nie ma co na nich liczyc :(

Jesli chodzi o jego talie, to na turnieju, o ktorym on wspomina nie bylo zadnych zasad - kto co zlozyl tym gral:P Bylo tylko ograniczenie, ze moze byc 5 egzemplazy jednej karty i min 60 kart w talii - ale to raczej oczywiste... a turniej odbyl sie chyba z 3 czy 4 lata temu.

A tak poza tym, to gdzie mozna znalezc spis kart zakazanych, bo musze uzdatnic swoja talie... :P Mam gdzies jakis stary spis od Ispidera, ale nie wiem czy jest aktualny.

http://doomtrooper.xon.pl/viewtopic.php?t=161 Wystarczy użyć opcji Szukaj - Moderator Diablerist
Zapisane

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Allegro :)
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 12, 2006, 02:27:16 pm »

Co do tego turnieju, to pewnie byl to turniej na falkonie, na ktory nie pojechalem, bo moja talia byla w innym miescie :) Moze i dobrze ze nie pojechale bo jak bym zobaczyl talie az tak ekstremalnie nielegalne to nei wiem co bym zrobil  :mrgreen: W Lublinie jest duzo ludzi ktorym sie juz nie chce grac niestety :] Sam czasami zastanawiam sie czy wszystkiego (nie liczac talii bractwa) nie odsprzedac :] ale narazie sie nie daje :) Z reszta jak by ktos kupil to by musial kontener wynajac :P
bogus, to jak on jest za stary to my juz jestesmy stare pierniki a spider to juz calkiem emeryt zawodowiec ;p
Zapisane

cFaniak

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 12, 2006, 04:17:37 pm »

To co? Zrzutka dla Spidera na wozek? :D

Co do turnieju to nie chodzi o turniej na falkonie tylko na dniach otwartych 9 LO w Lublinie. A na falkonie ten koles gral inna talia i tez bylo kupa ludzi z doomem i tez nikt zasad nie przestrzegal:D
Zapisane

Mroz3k

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Hmmm...
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 13, 2006, 03:57:08 pm »

zarzutow macie sporo i to sporo przyznam szczerze mowione ot tak za plecami boli jeszcze bardziej. Co do turnieju to mial miejsce - podalem lokalizacje i wszystko co jego dotyczylo... co do ograniczen - osobiscie uwazam ze to zjawisko zostalo wymyslone przez ludzi ktorzy z jakichs przyczyn nie mogli skompletowac na tyle mocnych kart by sie przeciwstawic mocniejszym taliom wiec je zbanowali na tyle by byly bezuzyteczne. Talia ta nie jest stworzona typowo do turniejow lecz dla zabawy i grania dla przyjemnosci miedzy znajomymi a nie tak jak widz emiedzy Wami wylacznie do zwyciestw. Jest to gra jak kazda inna ... Teraz odnosnie allegro... Tamten gosc co jest sprzedajacym jest moim posrednikiem w sprzedazy poniewaz sam osobiscie nie mam czasu sie tym zajmowac wiec jak chcecie czego ode mnie badz macie jakies zapytania to na mojego maila prosze... a cena? tzw. wywiadowcza. zeby wiedziec do ilu dojde na alegro i jaka taktyke obrac przy sprzedawaniu (to takie straszne? ). a jezeli znajdzie sie ktos kto kupi to klopot z glowy choc osobiscie w to watpie... to tyle... mam nadzijee ze fajnie sie Wam na mnie wrzucalo... pozdrawiam... Mroz3k.
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 13, 2006, 04:11:52 pm »

:mrgreen:  :mrgreen: Witam, faktycznie wyszło nieprzyjemnie z tymi komentarzami skoro już do nas zawitałeś. Za to sorry, przynajmniej z mojej strony. Co do ograniczeń to się mylisz - na turniejach są one bezwzględnie konieczne. Bez nich każdy kto ma kasę jest w stanie skompletować Talię Bractwa, która będzie wygrywać zawsze w drugiej turze (dzięki Masce Westalek), a to trudno nawet nazwać grą dla zabawy :/ Zwycięstwo powinno zależeć od pomysłu, taktyki i wszechstronności danej talii, a nie od zasobności portfela.
Co do allegro to może trafisz na frajera, który weźmie ją za taką cenę, ale wątpie.
I jeszcze trzecia kwestia: Jesteś pewien, że nie chcesz już grać? Może wstrzymaj się ze sprzedażą chociaż do Polkonu - tam prawdopodobnie odbędzie się "prawdziwy" turniej organizowany przez przedstawicieli forum :)
Zapisane

Mroz3k

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 13, 2006, 04:30:30 pm »

moze i maska westalek jest troszke przegieta karta bractwa ale przeciez kazda z korporacji na swoje podobnie przegieta karty ktore im sluza - co do Maski jestem w stanie przyznac Ci racje, na turniej karta jest zdecydowanie za mocna na tak szybkie rozgrywki. Taktycznie moim zdaniem talia nie jest slaba ale wymaga zapewne paru korekt... co do sprzedazy to jezeli nikt nie kupi tej talii to byc moze sobie ja jeszcze na ten turniej zostawie - w zaleznosci od mojej sytuacji finansowej- ale moze byc tak ze podziele ja na bardzo male boostery ktore moim zdaniem pojda bez problemu posrod mniej profesjonalnych graczy niz Wy... bo przeciez nie kazdy mysli tylko o graniu na turniejach, czyz nie? :) Jak zostawie ja sobie to sie spotkamy na Polkonie jak nie - trudno. A zarazem szkoda ze dopiero teraz znelzli sie ludzie ktorzy chca jeszcze grac w DT. a jesli chodzi o kwestie portfela to nie bylo tak ze na hura kupilem duzo kart za niewiadomo jakie pieniadze - talia jest owocem bardzo wielu poswiecen i wyrzeczen + pare przekretow :) + 5 lat zbierania... swego czasu naprawde gleboko w tym siedzialem :) to chyba tyle a co do postow to nie mam nic nikomu za zle - w koncu jaka byla szansa ze tu trafie? :) pozdrawiam - Mroz3k.
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 13, 2006, 05:32:51 pm »

Cytuj
Talia ta nie jest stworzona typowo do turniejow lecz dla zabawy i grania dla przyjemnosci miedzy znajomymi a nie tak jak widz emiedzy Wami wylacznie do zwyciestw.


Talia ta jest typowym przykładem talii nastawionej na zwycięstwo i zero zabawy  :mrgreen: Przyjemność można czerpać tylko z samego zwycięstwa, a nie z rozgrywki :) Jak się mylę to mnie poprawcie.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Mroz3k

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 13, 2006, 05:38:49 pm »

moim skromnym zdaniem sie mylisz... poniewaz grala zazwyczaj z bardzo podobnymi taliami wiec to troche bez sensu co mowisz... kazdy gra w gronie w ktorym czuje sie dobrze. a kazde takie grono ma swoj klimat i swoje zasady wiec jezeli nasze Ci nie odpowiadaja to nikt nie kaze Ci tak grac ale nie musisz tego w taki sposob krytykowac... to tylko swiadczy o Tobie..pozdrawiam..Mroz3k.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 84   Do góry