Marca 28, 2024, 05:49:44 pm
Strony: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 84   Do dołu

Autor Wątek: Allegro :)  (Przeczytany 270500 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Allegro :)
« Odpowiedź #1020 dnia: Października 14, 2011, 07:23:20 am »

Konkurencja lepsza bo jak wpadniesz na turniej do Krakowa to masz odbiór osobisty ;). Na moja niewidzialna ręke specjalnie bym nie liczył ;D.
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Odp: Allegro :)
« Odpowiedź #1021 dnia: Października 18, 2011, 09:54:08 pm »

Zapisane

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Allegro :)
« Odpowiedź #1022 dnia: Października 19, 2011, 10:09:04 am »

http://allegro.pl/joker-eng-mint-i1883747971.html

Możecie sie zastanawiać skąd Bucher ma tą i inne karty.
Odpowiedź znajduje sie tutaj:  http://allegro.pl/boostery-mortyfikator-angielskie-i1871127514.html

 ;)
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Odp: Allegro :)
« Odpowiedź #1023 dnia: Października 21, 2011, 08:01:07 pm »

Zapisane

Tien77

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: Allegro :)
« Odpowiedź #1024 dnia: Października 25, 2011, 06:14:38 pm »

Kupiłem od tego sprzedawcy (benthic) 57 bosterków Mortyfikatora  (czyli wszystkie jakie miał) liczonych po 25 zł i z gratisową wysyłką to chyba w miarę rozsądna cena była. Jak myślicie?
Zapisane

hutnik

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 725
    • Zobacz profil
Odp: Allegro :)
« Odpowiedź #1025 dnia: Października 25, 2011, 06:32:42 pm »

Złapałem aukcję na allegro z ceną kup teraz – 50zł. W warszawie, więc bez kasy za przesyłkę.

Lista kart:
„Witam. Mam do zaoferowania zestaw ok. 200 kart do Doom Troopera. Karty są w bardzo dobrym stanie, wszystkie są w języku polskim. Nie sprzedaje kart na sztuki, tylko cały komplet.W Warszawie możliwy odbiór osobisty.W skład zestawu wchodzą następujące karty: Zestaw podstawowy: AC-40 Prokurator Przenośna tarcza siłowa Cybernetyczna ręka Karabin plazmowy L&A Zestaw pierwszej pomocy Śmiercionośny kulomiot Kosa Semai Siewca zagłady CKM XIXB Ogier Crenshaw, Mortyfikator Kardynał Dominik Sean Gallagher Ukrycie się 2x Przepaść 2x Inicjatywa 3x Inspiracja 3x Zaskakujący manewr 2x Uszkodzenie 3x Zakłócenia łączności 3x Zamówienie Szczęście Gęsta mgła Esencja mocy Zasadzka Sabotaż Szczęśliwy strzał Dziecko szczęścia Wpływ Ucieczka Ukrycie w cieniu Tępe ostrze Ślepa furia Siła woli Dar losu Ogień ciągły Tarcza spaczenia Odwiedziny ciemności Honorowa służba Heretyckie podszepty Zgładzenie tchórza Zniszczenie kohorty Droga prawdy Teleportacja Lewitacja Błyskawica Ściana żywiołów Biegłość Latanie Nietykalność Rozkaz Częściowe przejęcie kontroli Odtworzenie ciała Przegnanie zakażenia Słaba hipnoza Telepatyczna wiadomość Przegnanie złych wpływów Przegnanie złych myśli Telepatia 2x Przegnanie choroby 2x Wyklęcie 2x Oczyszczenie z trucizny Ściana myśli 2x Szybkość 2x Siła żywiołów 2x Tarcza 2x Obecność 3x Słaba telepatia 3x Złudzenie 2x Samodoskonalenie 2x Kula żywiołów 2x Inquisitor: Arktyczny podmuch Equilibrium Powiew wątpliwości Wielka wróżba Powiększenie Presja Wściekła pięść Przywidzenie Sposobność Nataniela Burza chaosu Sztorm chaosu 3x Zmiana pogody Przywołanie zaklęcia 3x Przywołanie reliktu 3x Przywołanie bohatera Przywołanie ochrony 2x Ilian- pani pustki Czołg bojowy Grizzli Valpurgius Maska Westalek Shillelagh Dai-sho starożytnych imperatorów Jądro światłości 4x Siła nieczysta Nekropełzacz Tyran Bauhausu KS XII napastnik Bagnet łańcuchowy 3x Księga praw Miecz zemsty DA-41 czyściciel Strzelba zarazy Ulubiony czar 3x Fala prawości 2x Moc przywoływania Przekleństwo Algerotha 2x Podstępny agent Mortyfikacja 2x Przemiana Wiek katastrof Wieczne przekleństwo Gniew Algerotha Ciężkie czasy Dowód uznania Wzmocnienie sił 2x Przejęcie Grabież Przerwanie linii dostawczej Golgotha: Pancerna skorupa Chwała cesarzowi Przebicie Bunt Niezmierzony efekt Prawo kartelu Zmiana kierunku Zaginiony w akcji Zaufanie Równe prawa Zawodna harmonia 2x Dotknięty światłem 2x Przewaga terytorialna Akcja ratunkowa 2x Załamanie rynku 2x Przerzut wojska 2x Timothy Macguire Toshiro 2x Golgotha- pani harmonii Pretoriański Behemot Inkwizytor Simon 4x Warzone: Nieudany czar Nieoficjalna dotryna Przynależność do klanu Ziemia ojczysta Wenus Przednia straż Cela śmierci Czarna wdowa Merkuriańska ohyda”

Myślicie, że warto było? Biorąc pod uwagę obiektywną wartość tych kart. Akurat sobie przeglądałem aukcje DT na allegro i się pojawiło to. Cena minimalna była 45zł a kup teraz 50zł, trochę dziwnie.
Zapisane
SPRZEDAŻ KART DOOM TROOPER - ponad 10 tysięcy polskich kart, wiele unikatów - hutnik2@gmail.com
MOJA OFERTA NA ALLEGRO - https://tiny.pl/t4v9f
CAŁA MOJA OFERTA - https://tiny.pl/t4v9d

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Odp: Allegro :)
« Odpowiedź #1026 dnia: Października 25, 2011, 09:25:33 pm »

Jeśli są w bardzo dobrym stanie to warto i to bardzo ! :D
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Allegro :)
« Odpowiedź #1027 dnia: Października 25, 2011, 09:41:39 pm »

Cytuj
Kupiłem od tego sprzedawcy (benthic) 57 bosterków Mortyfikatora  (czyli wszystkie jakie miał) liczonych po 25 zł i z gratisową wysyłką to chyba w miarę rozsądna cena była. Jak myślicie?

W miarę rozsądnie :) Bez szału ale w miarę ok - jakbyś trafił Pound of Flesh to daj znać ;)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Allegro :)
« Odpowiedź #1028 dnia: Października 26, 2011, 09:15:58 am »

Kupiłem od tego sprzedawcy (benthic) 57 bosterków Mortyfikatora  (czyli wszystkie jakie miał) liczonych po 25 zł i z gratisową wysyłką to chyba w miarę rozsądna cena była. Jak myślicie?

Czyli konkurencja zniknęła ;)
Z drugiej strony koles zrobił biznes życia ;). Kupił boostery za ponad 1500zł a sprzedał za 1400zł ;).
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Allegro :)
« Odpowiedź #1029 dnia: Października 26, 2011, 11:59:09 am »

1500? Jak Ci to wyszło? W sumie z wysyłką jakieś 400 USD - więc około 1200...
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Allegro :)
« Odpowiedź #1030 dnia: Października 26, 2011, 03:11:59 pm »

Juz kiedys pisałem. 355$ + dla równego rachunku 35$ przesyłka = 390$ x 3,3zł ( wtedy dolar mniej więcej tylko kosztował ) = 1287zł. Jeżeli miał szczęscie to tyle ale jeżeli poszło przez Zabrze to musiał zapłacić cło 23% ( ja np musiałem ) czyli około 300 zł w jego przypadku co razem daje 1587zł.   
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Allegro :)
« Odpowiedź #1031 dnia: Października 26, 2011, 04:34:45 pm »

Jeśli miał pecha ;) Zazwyczaj cło omija...
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Tien77

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: Allegro :)
« Odpowiedź #1032 dnia: Października 26, 2011, 08:16:43 pm »

Pretorianstalker co do karty Pound of Flesh to trafiła mi się tylko jedna sztuka tej karty i chciałbym sobie ją zostawić.
A przy okazji to przy zakupie 57 bosterów byłem zdziwiony że ok. 5 kart o rzadkości U1 lub U2 wogóle mi się nie trafiło a pozostałe U1 i U2 trafiały się od 1 do 4 sztuk. Czy w całym boksie Mortyfikatora (60 bosterów) powinny się trafić wszystkie karty przynajmniej po jednej sztuce?
Mi do kompletu bosterków z boksa brakowało tylko trzech bosterów i myślałem że góra 1-2 karty nie trafię, a niestety było 5 braków  :(
Zapisane

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Odp: Allegro :)
« Odpowiedź #1033 dnia: Października 26, 2011, 08:33:30 pm »

Czy w całym boksie Mortyfikatora (60 bosterów) powinny się trafić wszystkie karty przynajmniej po jednej sztuce?
Nie

Dla przykładu powiem że otwierałem kiedyś 4 boxy warzone i nie trafił mi się ani jeden biogigant na którego czekałem ;)
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Allegro :)
« Odpowiedź #1034 dnia: Października 26, 2011, 08:46:25 pm »

Ja kiedyś ustrzeliłem 3 jokery, 2x Hasty getaway i chyba wanna play... To były wszystkie U1 z boxa więc większości nie trafiłem, ale też ni był to cały box tylko coś koło 40-paru boosterów.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.
Strony: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 84   Do góry