Kwietnia 19, 2024, 01:07:12 am
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 84   Do dołu

Autor Wątek: Allegro :)  (Przeczytany 271367 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

koszal

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 237
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #195 dnia: Września 19, 2006, 10:37:27 am »

Może trzeba było dać zdjęcie Bonnera? Ostatnio dośćt popularne..
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #196 dnia: Września 19, 2006, 08:39:38 pm »

Mógłby ktoś sprawdzić czy może się zalogować na allegro :) Bo ja nie mogę już jakiś czas...
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

koszal

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 237
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #197 dnia: Września 19, 2006, 09:41:48 pm »

Spoko, wszystko chodzi dobrze.
Przy okazji, czy ktoś z Was sobie ze mnie jaja robi, czy mam powiedzieć : "dziękuję"? :>
http://www.allegro.pl/item127300556_furia.html
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #198 dnia: Września 19, 2006, 09:47:52 pm »

Jak dla mnie to jaja są ;) Ale może ktoś po prostu lubi Furie :)

Nie mogę się z użyciem SSL zalogować :( A zmienili teraz to na domyślny sposób logowania i musze klikać jeden link więcej niż zawsze... Inne stronki z SSL chodzą, nie wiecie od czego to może zalezeć?
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Izzi

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 159
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #199 dnia: Września 19, 2006, 10:09:38 pm »

A ja sie zastanawialem, czy sobie nie kupic Furii, ale wtedy cena tej karty byla ponizej 5PLN i chcialem licytowac do max okolo 8, a tu taka niespodzianka. Ta Furia przebila nawet ostanio wystawiona Mine przeciwpiechotna :D (chyba tez Koszla ja sprzedawal, wiadac ze ma szczescie do bogatych kupujacych :D )
Zapisane
Sic vis pacem, para bellum

koszal

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 237
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #200 dnia: Września 19, 2006, 11:07:32 pm »

Czy to szcęście? Nie wiem. Wielu z forumowiczów kisi w swoich magazynach (bo mam wątpliwości, czy w domu się mieści) masę kart trudnych do zdobycia. Wolę to rozpuścic po ludziach. niech używają na zdrowie. A jak przy okazji wciągną kogoś nowego to świetnie.
Tu ponawiam apel- puścię to czym nie gracie drodzy kolekcjonerzy. Wiem, że to wiele warte i cięzko było to zdobyć, ale jak będziemy wsyscy trzymac karty w domu to nie ma szans, żeby ktos nowy zaczął grać, bo nie będzie miał czym po prostu. Szykuję też innego rodzaju akcję promującą DT... ale o tym innym razem, choć już niedługo mam nadzieję.
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #201 dnia: Września 19, 2006, 11:26:45 pm »

Ciekawe, że jeszcze nikt, a zwłaszcza taki jeden admin ( ;) ) nie zarzucił Ci, ze robisz to dla kasy. Ja jak tylko coś sprzedaję to zaraz mi wypomina... Albo pyta czemu tak drogo :)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

koszal

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 237
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #202 dnia: Września 20, 2006, 04:53:14 pm »

Bo czasem taki jedn admin obnosi się z tym, ze tanio ma jak barszcz.
A ten gość od furii już się wczoraj skontaktował, choć myślałem, że ktoś z forum się nabija...
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #203 dnia: Września 20, 2006, 05:47:14 pm »

Cytuj
Bo czasem taki jedn admin obnosi się z tym, ze tanio ma jak barszcz.

Jeżeli to było do mnie, to naprawdę moje ceny kart angielskich (bo tylko o takich pisalem) są niewysokie i dlatego ludzie wolą kupić na zakłócenia ode mnie za 4zł niż za 12 na allegro :P A jak tak chcesz DT propagować, to czemu nie wystawisz np dobrych kart z ceną Kup teraz! np po 4zł za jakiś mega wyjątek? Tylko po aukcji, która kończy się z ceną 22zł piszesz, że masz tanio ;)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Mroz3k

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Mroz3k
« Odpowiedź #204 dnia: Września 20, 2006, 07:09:22 pm »

no wiec skoro jest takowy apel o oddanie kart z domowego zacisza to ja chetnie na niego odpowiem... bo staralem sie czas jakis temu sprzedac karty (zapewne mnie pamietacie ) chcialem duzo a byc moze o duzo za duzo ale teraz tak z powaga - mam pytanie do Was skoro chcecie wciagac nowych.... jestem gotowy podzielic sie zyskiem w jakis sensowny sposob z kims kto zajmie sie sprzedaza tych kart bo sam osobiscie nie mam na to czasu (praca nauka kobieta itp) a mysle ze i komus pare groszy sie przyda a i dla mnie bedzie to z pozytkiem - najlepiej ktos z LBN =] ale niekoniecznie =] jak ktos taki sie znajdzie to niech pisze - mroziomrozio@interia.pl  .  Z gory dziekuje za wysluchanie...pozdrawiam...
Zapisane

Izzi

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 159
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #205 dnia: Września 20, 2006, 07:34:16 pm »

A moze chcialbys posprzedawac troche kart w Bielsku-Bialej?? :D
Jezeli nie bylby to dla ciebie problem, to moglbym popytac, czy chce ktos kupic troche kart do DT, dalbym ci odpowiedz za kilka dni, czy wogole jest ktos zainteresowany :)
Zapisane
Sic vis pacem, para bellum

Mroz3k

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #206 dnia: Września 21, 2006, 01:10:06 am »

dla mnie roznicy gdzie nie ma w zasadzie - wysle CI liste zrobisz rozeznanie i powiesz...  to bedzie jakies 1496 kart =]
Zapisane

koszal

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 237
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #207 dnia: Września 21, 2006, 08:35:20 am »

Cytat: "pretorianstalker"

A jak tak chcesz DT propagować, to czemu nie wystawisz np dobrych kart z ceną Kup teraz! np po 4zł za jakiś mega wyjątek? Tylko po aukcji, która kończy się z ceną 22zł piszesz, że masz tanio ;)


1. Żeby jakiś cfany gość, który ma 20 zakłóceń nie kupił ich za 4zeta tylko po to, żeby od razu wystawić je za 10 z opcją KUP TERAZ!. Kupi ten komu zależy na karcie, a nie handlarz.

2. Mam tanio, bo tanio wystawiam. Jeśli ktoś daje dużo, to dlatego, że sam tak zdecydował, a nie przez moje wymuszenie, więc jak karta idzie za 22zł, a ja wystawiłem ją od złotówki, to nie możesz mi zarzucić w żaden sposób, że sprzedaję drogo. Ktoś dał tyle, ile karta dla Niego w tym momencie była warta.

3. Nie wiesz ile kart puszczam poza allegro.

4. Nie wiesz nic o bonusach, które dorzucam do wysoko zlicytowanych kart.

5. Co Cię znowu gryzie?
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #208 dnia: Września 21, 2006, 10:41:28 am »

TO mnie gryzie, że jak sprzedaję tanio potrzebującym to mi się zarzuca, że robię to dla kasy i temat co chwila gdzieś powraca. A najlepsze jest to, że zarzucają mi to Ci, którzy zarabiają na tym więcej niż ja ;) ...i nie tylko oczywiście.
Cytuj
1. Żeby jakiś cfany gość, który ma 20 zakłóceń nie kupił ich za 4zeta tylko po to, żeby od razu wystawić je za 10 z opcją KUP TERAZ!. Kupi ten komu zależy na karcie, a nie handlarz.

No to może zamiast na allegro to wrzucić te karty na forum np - tutaj przewaznie są potrzebujący, a nie handlarze.  

Cytuj
2. Mam tanio, bo tanio wystawiam. Jeśli ktoś daje dużo, to dlatego, że sam tak zdecydował, a nie przez moje wymuszenie, więc jak karta idzie za 22zł, a ja wystawiłem ją od złotówki, to nie możesz mi zarzucić w żaden sposób, że sprzedaję drogo. Ktoś dał tyle, ile karta dla Niego w tym momencie była warta.

Nie bądźmy dziećmi :) Jakby nie te zabójcze ceny z allegro to daje sobie rękę uciąć, że nie wystawiałbyś kart tak masowo. Jak tylko ceny spadną do jakiegoś śmiesznie niskiego poziomu, to pewnie Ci się karty już skończą, więc z tym "tanio" to bym nie szalał. Cena "tyle ile to dla ciebie warte" na allegro jest zazwyczaj ceną wysokoą. Jakby popytać potrzebujących na forum, to ich ceny niejednokrotnie będą niższe, bo wynikają np z braku kasy - i taki potrzebujący nie może sobie kart kupić bo są bardzo drogie. Jeżeli chodzi o propagowanie DT, to lepsze są ceny na stałym niewysokim poziomie, a nie loteria allegro.

Cytuj
3. Nie wiesz ile kart puszczam poza allegro.

Who cares? Ja puszczam poza allegro większość, bo nie chce mi się szczypać z tymi aukcjami. Na allegro puszczam tylko jak:
-Przez dłuższy czas na allegro nic nie miałem, a np mam nowe karty, które mogą zainteresować potrzebujących
-Chcę wyciągnąć jak najwięcej kasy za daną kartę - ostatnio sprzedadawałem tak legion, bo tylko i wyłącznie w tym celu trafił na allegro - bo to nie mój legion dla wiadomości tych, którzy uznają, ze kartami zajmuje się dla kasy.
-Mam stałą cenę na kartę i kilka osób czekających przez długi czas - jak dostaną taką kartę to trudno mi zdecydować komu ją przydzielić, bo czemu temu, a nie innemu? Ale z taką sytuacją miałem do czynienia na ta chwilę chyba tylko ze 2 razy.

Cytuj
4. Nie wiesz nic o bonusach, które dorzucam do wysoko zlicytowanych kart.

A co to ma za znaczenie? :> Ja np nie dorzucam bonusów zazwyczaj, tylko jak ktoś bierze większą ilość to opuszcam cenę, wysyłam za darmo, albo ewentualnie czasem jak ktoś szuka jakichś C to uzupełniam listy wantów. Ale jak to się ma do tej sprawy to nie wiem :)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Allegro :)
« Odpowiedź #209 dnia: Września 21, 2006, 11:19:32 am »

Panowie widze ze smietnik sie robi wiec koniec dyskusji w tym temacie, nastepny post na w waszej burzliwej dyskusji w tym temacie spowoduje kasowanie. Zakladajcie sobie tematy albo na gg
Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 84   Do góry