Kwietnia 29, 2024, 09:37:50 am
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 84   Do dołu

Autor Wątek: Allegro :)  (Przeczytany 273312 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bogus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #240 dnia: Października 04, 2006, 11:47:53 pm »

jeden wystawil przedmiot za 96 zl i napisal fajna gra a drugi zalicytowal  :mrgreen:
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #241 dnia: Października 05, 2006, 10:36:14 am »

Przecież to standard na allegro. To zupełnie to samo co aukcje typu: Aukcja prywatna dla...
Opis: Aukcja prywatna
Cena: 1zł
I ktoś to kupuje. Po co takie coś? Nie wiem :)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #242 dnia: Października 05, 2006, 01:34:39 pm »

Cytat: "pretorianstalker"
Opis: Aukcja prywatna
Cena: 1zł
I ktoś to kupuje. Po co takie coś? Nie wiem :)


Jeżeli wiesz że ktoś coś ma dla ciebie interesujacego i zgadałeś się z nim przez jakiś komunikator o warunkach trasakcji a nie jesteś w 100% pewny o jego uczciwości to wystawiasz aukcje prywatną. Wtedy taka osoba wie że jeśli ciebie oszuka to dostanie negatywa.
Drugi powód jest taki iż jeśi znasz tą osobę i macie do siebie zaufanie a planujecie jakąś wymianę czymkolwiek to nie zawdzi przy tej okazji dostarczyć sobie pozytywnego komentarza.
A nazwa "aukcja prywatna" odnosi się do osób które mogły by się wtryniac między zapite a zakoskę.
Mam nadzieje iż dobrze to wytłumaczyłem  :mrgreen:
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #243 dnia: Października 26, 2006, 09:06:55 pm »

http://www.allegro.pl/item137462880_2_karty_.html

Co on sprzedaje  :?: 2 alkajów czy 2 ożywionyuch legionistów  :shock:
Zapisane

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Allegro :)
« Odpowiedź #244 dnia: Października 26, 2006, 09:22:59 pm »

Sprzedaje 2 karty dla mnie :) - ostatnio allegro wywalilo nasza aukcje prywatna :/
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #245 dnia: Października 27, 2006, 05:24:35 pm »

Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #246 dnia: Października 31, 2006, 07:38:28 pm »

Licytowali ludzie, którzy rzadko byli wcześniej widywani  Może to jakiś spisek, ale generalnie ceny mnie nie powaliły. Może ta wyrzutnia rakiet to hardcore, ale inne nie są aż tak wysokie jak już kiedyś widywaliśmy.

Oglądam allegro i kurcze oczom nie wierzę :) Zalew Francuskimi boosterami MOrta :D Przedsprzedaże i inne takie :) Chyba trochę zaszaleliście. Poza tym ciekawe są ceny. Jak chciałem za starter base setu angielski wziąć po 9zł/szt to mnie atakowali - "Ile ty na ludziach chcesz zarabiać?" No to się uśmiałem :) Mam nadzieję, że ludzie dojrzą to wewnętrzne fuj i ukryte "psieee" francuskich kart i nie złapią się na te cholernie wysokie ceny ;)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #247 dnia: Października 31, 2006, 09:54:56 pm »

czy ja wiem czy takie cholernie wysokie :D ? takie rzuciłem na próbe ale zaznaczyłem w oddzielnym wątku ze czekam na propozycje, a to ze ktos chciał po tyle kupić te boostery, cóż widocznie dla kogoś tyle były warte ;)
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #248 dnia: Października 31, 2006, 10:04:20 pm »

No widocznie tyle były warte, ale tak ustalana cena odnosi się raczej do przedmiotów trudno dostępnych. Jak coś jest warte dla Ciebie 100zł, ale na rynku jest zatrzęsienie po 30zł to nie kupujesz po 100zł tylko po 30zł. Co innego gdyby te boxy/boostery były towatrem deficytowym. Ale z tego co wiem, to we Francji mają tego setki po 7,5 EUR/Box.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #249 dnia: Października 31, 2006, 10:57:51 pm »

widocznie niektóym nie potrzeba aż całego boxa, zresztą koszty przesyłki tylko jednego boxa sięgają 20 Euro :D

poza tym to nie ja wystawiłem boxy na sprzedaż, ja jestem tylko detalistą ;) :D
inna sprawa to ze kiedyś to Tobie Preto ktoś zarzucał ze chcesz zarabiać na ludziach
a teraz sam to robi

ja to nie byłem :D
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Allegro :)
« Odpowiedź #250 dnia: Listopada 01, 2006, 05:00:52 pm »

Wiec dodam tak. Jesli preto moze sprzedac to dla czego ja nie moge? nastepna sprawa ze ja sprzedaje za 99 zl i daje tansza przesylke. Koszt samego boxa w rzeczywistosci wychodzi 94 zl. Co do ceny z Francji, jak sami napisaliscie 7,5 euro box + wysylka jednego 20 euro w tym dodam 27,50*4=110zl
A teraz proste obliczenie detalu :) 3,50 za boster - bosterow w boxie jest 60, a wiec 3,50*60=210
Hmm
;)
Zapisane

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #251 dnia: Listopada 01, 2006, 05:05:01 pm »

tak jak napisałem jest to tylko detal a jak ktos chce wiecej to moze składać oferty z tą różnicą ze ja te boostery mam :D
wyobrazcie sobie ze 2 klientów kupiło ode mnie po 2 (słownie : dwa ) boostery i nie byli zaineresowani większą ilością nawet za znacznie niższe ceny, cóż różni ludzie mają różne potrzeby
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #252 dnia: Listopada 01, 2006, 07:28:49 pm »

Cytuj
Wiec dodam tak. Jesli preto moze sprzedac to dla czego ja nie moge? nastepna sprawa ze ja sprzedaje za 99 zl i daje tansza przesylke. Koszt samego boxa w rzeczywistosci wychodzi 94 zl. Co do ceny z Francji, jak sami napisaliscie 7,5 euro box + wysylka jednego 20 euro w tym dodam 27,50*4=110zl

No to ja dodam tak. Wyliczenie o cenie boxa równej 110zł jest oczywistym mydleniem oczu ;) Każdy wie, że jak sprowadzasz kilka boxów to cena przesyłki nie rośnie o 20eur na box, tylko o 3-4 eur, a może nawet nie. Średnia cena boxa to pewnie coś około 50zł przy większej ilości. Skoro masz takie plany na robienie biznesu, to nie krytykuj mnie - jak zamawiam karty, to chciałbym żeby mi się kasa zwróciła i trochę kart zostało u mnie. Nie robię tego po to aby sprzedać 100% i wyjść na swoje.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

bogus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #253 dnia: Listopada 02, 2006, 01:38:57 pm »

jak mozna komus wypominac ze ktos chce zarobic ?? inwestuje w karty i na nich zarabia  8)  normalne , a to ze ktos jest fanem to nie oznacza ze ma oddawac karty za darmo , sprzedaje to daje cene taka jaka mi sie podoba i nikogo innego nie powinno to interesowac , karty jak kazdy inny dobry biznes  :mrgreen: (tylko zeby chetnych nie zabraklo ;)  )
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #254 dnia: Listopada 04, 2006, 06:11:07 pm »

http://www.allegro.pl/item139684095_doomtrooper_inquisition_boostery_zobaaacz_.html - Tak drogo jeszcze nie było!!! ;) Mimo, że w auckji pisze, ze najtaniej :(
Jakość kart polskich i angielskich jest taka sama wbrew zapewnieniom sprzedawcy ;) Drukowane były w tym samym miejscu ;)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 84   Do góry