Zasady gry > Karty

Skradzione papiery

(1/4) > >>

bulielmo:
1) czy na kartę która ma zastosowanie "natychmiast po..." zagrać można Podaj dalej np. Podaj dalej na Skradzione Papiery przykład: gracz A szczęście, gracz B Skradzione, gracz A Podaj dalej ale na Skradzione i Szczęście znów jego???  
2) czy na Podaj dalej można zagrać Skradzione dokumenty??
3) czy Skradzione można zagrać na Zmienny los w grze dwóch graczy??
4) czy Skradzione dokumenty można zagrać na jakąkolwiek kartę zagrywaną natychmiast po??

pretorianstalker:
1.Raczej nie - karty takie zagrywane są wtedy po Podaj dalej, jeżeli można je wtedy zagrać to ok.
Co do przykładu: Podaj dalej można conajwyżej zagrać na Skradzione szczęscie i obydwaj mają po 10 PA.

2.Nie

3.Tak - można go potem spalić, chyba, że ktos ma dokładnie regulujące reguły palenie kart, ale takich chyba nie wymyślono. Chwilo jest to dozowolne i dopóki nie ma nadużyć nie będę tego osobiscie zmieniał - jak po turnieju okaże się, że ktoś ma wredny deck na palenie kart, albo jakieś przegięcia są to się pomyśli. Do tej pory nie był to raczej większy problem i pali się karty raczej sporadycznie.

4.Nic mi do głowy nie przychodzi :) Chyba nie da rady.

Diablerist:
Ad.3. Nie rozumiem jak można go w tej sytuacji spalić? I tak trzeba go zagrać z efektem, więc pule i tak się zamienią. Spalić to można w tej sytuacji Skradzione.

pretorianstalker:
Zmienny los daje Ci możliwość zmiany pul punktów, nie nakazuje jej natomiast ;) Palenie najbardziej chamskie z mozliwych ;)

Czysiaczek:
To jak to w końcu jest, powiedzcie. Można zagrywac kartę inspiracji, aby uzyskac akcje niezbędne do "skradzenia" karty specjalnej, która tych akcji wymaga do użycia?? (niezbyt to po polskiemu chyba, ale myślę, że rozumiecie co mam na myśli  :P)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej