Kwietnia 19, 2024, 03:37:26 pm

Autor Wątek: Pojmany!  (Przeczytany 4273 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Pojmany!
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 06, 2015, 03:05:25 pm »

Wszysko jest opsane w zasadach przechodzenia na placówkę w instrukcji z rozszeżeniem z 1ed więc nie ma mowy o jakiś ustaleniach w przechodzeniu czy otwieraniu placówki (placówkę może otworzyc jedynie wojownik pemienny). 

Instrukcja tutaj: http://chomikuj.pl/nekromagus/Doom+trooper+-+INSTRUKCJA


Faktycznie nic o otwieraniu placówki nie piszą instrukcji 1ed. No to gdzie Ja to wyczytałem że jedynnie plemienni mogą otwierać placówkę? :o

Poza tym Panowie proszę się trzymać tematu czyli pojmanego.

Co do samego pojamanego jak maszpojmanego legioniste i wystawisz żz to musisz w pierwszej akcji przejść Zz na placówkę. Jeśli pojmany spadnie to w pierwszej możliwej akcji musisz jednym z nich opóścić placówkę.
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2015, 11:06:43 pm wysłana przez Nekro »
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Pojmany!
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 06, 2015, 03:21:55 pm »

Cytuj
Czyli moze wreszcie pora umownie zlikwidowac przejscie na placowke jako jedna akcje i zrobic to jako dodatkowy obszar obok szwadronu i kohorty?!


Byłoby super gdyby tak to zrobili od początku. :) Taka zmiana teraz to dość duża zmiana i nie zastanawiałem się jeszcze nad tym co by za sobą pociągnęła - jakie zmiany/błędy itd. Na pewno trochę kart straciłoby sens.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Pojmany!
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 06, 2015, 04:06:14 pm »

Nekro - a właśnie, że w standardowych zasadach nie ma tego "otwarcia"placówki - po prostu możesz sobie transferować wojów - jedyne co, to jak u kogoś jest ktoś na placówce, to MUSISZ zejść jednym ze swoich wojowników, tak by każdy miał woja na placówce.
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D