Kwietnia 24, 2024, 09:48:53 am
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Do dołu

Autor Wątek: Najlepsza Korporacja!  (Przeczytany 34152 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Najlepsza Korporacja!
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 21, 2006, 02:44:02 am »

Co najmniej zastanawiające jest, że nikt na razie nie grał na żadnym Turnieju "najlepszą" Korporacją, a nawet jak grał to bez Mocy KI i niewiele ugrał.
Zapisane

Melon

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 36
  • Daj Łapke!
    • Zobacz profil
Najlepsza Korporacja!
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 21, 2006, 01:37:48 pm »

A grał ktoś kiedyś Imperialem?? Jak tak to jak mu poszło? To moja ulubiona korporacja i chciał bym zobaczyc jak jej na turniejach idzie :mrgreen:
Zapisane
Secret Assassin...

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Najlepsza Korporacja!
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 21, 2006, 01:56:26 pm »

Jak na razie nikt, ale może już wkrótce Atticus zagra swoim "Total Block'iem". :>  Największa siła Imperialu to Łaska Paladine'ów i "Sialala", bo Wojownicy są strasznie badziewni.
Zapisane

Melon

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 36
  • Daj Łapke!
    • Zobacz profil
Najlepsza Korporacja!
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 21, 2006, 02:07:09 pm »

Nie są tacy źli ;) . Jak umiejętnie zagrasz Timotym, Andrewem czy Nicolom z Tyranami to możesz spokojnie wygrać :mrgreen:
Zapisane
Secret Assassin...

Marqwitch

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1199
  • Pożeracz Dusz(onek)
    • Zobacz profil
Najlepsza Korporacja!
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 21, 2006, 02:15:33 pm »

A ja uważam, że siłą Imperialu jest Ekwipunek: Tyran, Lancelot i Krzyżowiec! Do tego oczywiście Łaska Paldine i Ujawnienie (piętnaście kart na ręce robi wrażenie!!!)... Potrafią również nieźle pchać się wzajemnie (jedynie Triada, z którą współpracują jest w tym lepsza).

Jednak sprzęt Imperialu jest niczym przy potędze Cybertronic (Tyran jest gorszy od CAP7000P, a Lancelot chowa się przy Inżynierze... Jedynie SWR jest lepszy od CYBERMECHA)!

Mimo wszystko, Imperial i tak jest lepszy i ciekawszy od Mishimy!
Zapisane

Melon

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 36
  • Daj Łapke!
    • Zobacz profil
Najlepsza Korporacja!
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 21, 2006, 02:23:38 pm »

Ale Siwca Zagłady jest na równi z CAPEM 7000P :P . A co ma Inrzynier do Lancelota?? :> Jeden to wojownik a drugi to ekwipunek, a mi chodzi tylko o ekwipunek! Właśnie jeśli chodzi o wojowników to Cybersi są 10x lepsi! :mrgreen:
Zapisane
Secret Assassin...

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Najlepsza Korporacja!
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 21, 2006, 06:15:21 pm »

Inżynier ma podobną zdolność do Lancelota ;) Dają sprzęt poniekad bez akcji.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Melon

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 36
  • Daj Łapke!
    • Zobacz profil
Najlepsza Korporacja!
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 21, 2006, 07:23:47 pm »

Cytat: "pretorianstalker"
Inżynier ma podobną zdolność do Lancelota ;) Dają sprzęt poniekad bez akcji.


To ja wiem ;)  Tylko chce powiedzieć że Imperial nie ma o wiele gorszego ekwipunku bo porównując oby dwie korporacje wyszło by mniej-więcej na równo :P Za to Cyber ma durzo lepszych wojowników i dlatego nie chciałem mieszać ich do Ekwipunku :mrgreen:
Zapisane
Secret Assassin...

bartek

  • Gość
Najlepsza Korporacja!
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 21, 2006, 10:51:32 pm »

Bauhaus dlatego bo ma najkepsze ekwipunki np t-32 wilczy pazur dobry ekwipunek nie tak jak cyber mają cap 7000p się chowa pszy t-32.  :D
Zapisane

BAGINATOR

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Najlepsza Korporacja!
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 07, 2007, 06:27:39 pm »

Cytuj
t-32 wilczy pazur dobry ekwipunek nie tak jak cyber mają cap 7000p się chowa pszy t-32. :D


Hmm jak dla mnie Pojazdy Powietrzne są o wiele lepsze od ziemnych, wiadomo z jakiego powdu...

Wogole zauważyłem co do ankiety, że mało osób glosuje a zarejstrowanych ludzi jest sporo (moglibyście sie wypowiedzieć :P ).

Jak dla mnie aktualne wyniki ankiety są hmm nie obrażając nikogo dziwne.
Zapisane
evil: Dark Legion is the best :evil:

Fungus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 190
  • Box'o maniak
    • Zobacz profil
Najlepsza Korporacja!
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 07, 2007, 08:58:49 pm »

Te wyniki to zapewne efekt rozegranych w tamtym roku turniejów. Bo na większości z nich była Mishima składana według wzoru: Toshiro-całkowite zaćmienie + co tam już każdy sobie chciał. No i z reguły te talie mocno mieszały w szykach innym graczom.
Zapisane
Marzy mi się talia po Francusku. Już prawie to spełniłem.

Marqwitch

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1199
  • Pożeracz Dusz(onek)
    • Zobacz profil
Najlepsza Korporacja!
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 09, 2007, 12:16:17 pm »

Fungus - czy ja dobrze rozumiem? Mishima mieszała szyki? Bez jaj! Ostatni turniej wygrała talia Bauhausu (nie Mishima!), z którą mój Cybertronic poradził sobie bez problemów (ach te grube Berty... co by się działo, gdyby ich nie było)... Ponadto na całym turnieju miałem największe problemy (podobnie jak Pretor) z talią Capitolu Bogusa (powtarzam CAPITOLU!!!). Toshiro i Całkowite mieszały może na trzecim turnieju, ale nie byłem na nim, więc nie mogę tego potwierdzić. Ponadto pamiętaj, że wielokrotnie na ostatnich turniejach Cyryl Dent pokazywał swoją wyższość nad biednym Toshiro!
Zapisane

Fungus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 190
  • Box'o maniak
    • Zobacz profil
Najlepsza Korporacja!
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 09, 2007, 03:23:36 pm »

Może trochę źle sformuowałem swoją wypowiedź :) Oczywiście chodziło mi o poprzednie turnieje a nie ten ostatni. Bo faktycznie na ostatnim Falconie wymiatał Bauhaus by Atticus. A co do ankiety to musze stwierdzić, że częściej jest używany Toshiro niż Cyryl i to mogło przesądzić o decyzji zagłosowania na Mishimę chociaż fakt jest faktem, że Cyryl robi Toshiro z dupy jesień średniowiecza... tylko kto to potrafi wykorzystać?
Zapisane
Marzy mi się talia po Francusku. Już prawie to spełniłem.

Atticus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 253
    • Zobacz profil
Najlepsza Korporacja!
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 14, 2007, 02:12:39 pm »

Najlepszą korporacją jest oczywiście Mishima , chociaż za nią nieprzepdam . Gdyż posiada ona wszechpotężną moc ki...
Ta korporacja ma w/g mnie największy potencjał , tylko jakoś mało kto umie go wykorzystać . Przynajniej żadko grywam przeciwko deckom opartym tylko na Mishimie ( bo Toshiro jest raczej często popełniany przez graczy)
Zapisane

akryl

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Najlepsza Korporacja!
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 14, 2007, 03:31:24 pm »

A mnie jakoś nie dziwią wyniki ankiety. Mishima ma potencjał ale grają nią najczęściej ci, którym brak alternatywy. Mishima posiada wiele pospolitych kart, które przy odrobinie szczęścia dają niezłe kombosy ale ma to swą zasadniczą wadę - im więcej kart potrzebnych do ułożenia kombosa lub podpakowania wojownika tym mniejsze są na to szanse. Słabość Mishimy polega na tym , że zbyt wiele jest w niej kart, które mogą się przydać a koniec końców, podczas rozgrywki okazuje się, że 2/3 kart, które ma się w decku na Mishimie po prostu się nie używa. Wiem co mówię bo przez pewien czas (właśnie zaczynam leczyć się z Mishimy) grałem tylko Mishimą + czasami karty innych korporacji. Np w moim przypadku standardem był KEITOKU ASANO + IMPLANTY ADRENALINY + SILNA WOLA i przez 10 ataków nie było na niego ch...a. Teraz zaczynam opracowywać talie typu "wkurwiacz" na kulkon, zdradzić mogę tyle - Imperial+bauhaus.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Do góry