Kwietnia 19, 2024, 01:04:06 am

Autor Wątek: DT a kobiety :))  (Przeczytany 7977 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

koszal

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 237
    • Zobacz profil
DT a kobiety :))
« Odpowiedź #15 dnia: Września 11, 2006, 08:52:38 am »

Jeśli już to temat DT z kobietą proponuję podejmować bardziej od strony fabularnej....
"Huhu, jestem Inkwizytorem Bractwa! Zaraz wypędzę z Ciebie Mroczną Harmonię heretyczko!!!"
"Oh nie! Proszę! Nie bądź dla mnie okrutny. Zrobię wszystko co zechcesz potężny Inkwizytorze!"
"Milcz niedobra heretyczko! I na podłogę! Zaraz Ci odprawię egzorcyzmy! Spójrz na mój relikt- Jądro Światłości i zadrżyj....."
Zapisane

Marqwitch

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1199
  • Pożeracz Dusz(onek)
    • Zobacz profil
DT a kobiety :))
« Odpowiedź #16 dnia: Września 15, 2006, 06:41:50 pm »

Oj, oj... Pamiętam jak kiedyś moja przyjaciółka z Liceum chciała zobaczyć  co to za karteczki... złożyłem talie i próbowałem wytłumaczyć zasady w ciągu lekcji WFu... kolega, który stał obok zrozumiał je od razu i od razu gra mu się spodobała, ale z Anią było trochę inaczej... powiedziała że potrzebuje więcej czasu aby to ogarnąć - jednak gdy wraz z Maćkiem zaczęliśmy wyprowadzać żartobliwe Dygresje a także cytować żarty Monty Pythona, koleżanka Ania niespodziewanie zniknęła!

Mój kolega gra ze swoją żoną i jej koleżankami (nie chce grać ze mną ani z Pretorianem odkąd zaczął ciągle przegrywać!)... Poza tym słyszałem pogłoski o dwóch innych samicach, które kiedyś grały (jedna miała nielegalną talię na Kroczących Wśród Cierni a druga myślała, że jest elfką - no cóż... ).
Zapisane

koszal

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 237
    • Zobacz profil
DT a kobiety :))
« Odpowiedź #17 dnia: Września 19, 2006, 12:49:16 am »

Hmmm.... Z żoną i koleżankami powiadasz? Oj pograłbym sobie, pograł.....tylko właściwie po co z żoną, jak już są koleżanki do gry?
Teraz pytanie do wszystkich dośc bezczelnych uzytkowników forum:
Pewnie przynajmniej raz próbowaliście nauczyć jakąś koleżankę (hmm...wygląda na inteligentną) zasad gry (nie tylko DT).
Podejrzewam, że nie zrozumiała.
Czy podobnie jak ja uważacie, że nie dość dobrze (żona patrzy przez ramię) potraficie tłumaczyć kobietom zasady?
Czy może COŚ INNEGO?  ;)
Zapisane