Marca 29, 2024, 04:52:34 pm
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Do dołu

Autor Wątek: Falkon - Lublin, 17-19 XI 2006  (Przeczytany 45469 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

akryl

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #105 dnia: Listopada 21, 2006, 03:13:49 pm »

A ja tak Was czytam i czytam i żałować zaczynam, że nie chciało mi się z domu ruszyć...  :roll: zresztą, z moją kolekcją kart i tak wiele bym nie ugrał, ale "for fun" jestem jak najbardziej za. Impreza na której raczej powinienem się pojawić to wrocławski Coolkon w Marcu (zaraz po sesji na szczęście :P ).
Zapisane

Fungus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 190
  • Box'o maniak
    • Zobacz profil
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #106 dnia: Listopada 21, 2006, 03:17:56 pm »

Przyjedź a nie pożałujesz. Zawsze przed turniejem przecież można zrobić jakieś wymiany czy chociażby kupić od innych graczy z ich kolekcji ciekawe karty. Jak się zjawie na Coolkon'ie to z pewnością zabiorę ze sobą mój cały stos kart.
Zapisane
Marzy mi się talia po Francusku. Już prawie to spełniłem.

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #107 dnia: Listopada 21, 2006, 07:59:56 pm »

Heja  - wreszcie mogę coś napisać - Turniej był super - na pewno wrócę na kolejny Falcon .... Fungus - jak Ci się udało podnieść mnie i ławkę ??? przecież to tylko biogiganty mogą... :mrgreen:
Jeśl chodzi o plusy - no Nicodemus - spisałeś się na medal (taki honoris causa ofkors :mrgreen: ) - organizacja i nagrody były super - nieistotne że spałem aż 2 h - ale zabawa była przednia! Nie było dla mnie jakiś uchybień - dziwna była tylko ta zamiana graczy Puki & Diablerist ale to w sumie ich problem - chociaz finał mógłby wtedy być inny.  To jak Panowie - kiedy kolejny turniej, bo nie moge się doczekać - a myśle że wzorem Diablerista pojadę gdziekolwiek, byleby pograć :)
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Fungus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 190
  • Box'o maniak
    • Zobacz profil
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #108 dnia: Listopada 21, 2006, 08:10:07 pm »

Podniesienie ławki z toba śpiącym na niej było bardzo proste. Otóż: wystawiłem sobie Keepera i rzuciłem Samodoskonalenie i poprawiłem Lewitacją. Po podniesieniu sobie statystyk była to już bułka z masłem  :lol:

A tak serio zastosowałem prawo dźwigni i wszystko poszło jak po sznurku. Nawet nie zareagowałeś na zmianę swojej pozycji względem krzesełka, na którym siedziałeś. Za to obudził się Troublestarter i zaczął się wkurzać, że szeleszcze plakatami :)

Też się piszę na kolejny konwent. Jak dla mnie może być nawet w Suwałkach byleby była dobra atmosfera, nagrody i taka ekipa jak w Lublinie.
Zapisane
Marzy mi się talia po Francusku. Już prawie to spełniłem.

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #109 dnia: Listopada 21, 2006, 10:38:30 pm »

heh zebyś Ty tylko tym szeleścił to pewnie bym sie nawet nie obudził :D
tylko hałas był bo plakaty miały metalowe zakończenia i o podłoge wydawały całkiem donosne dzwieki wzmacniane przez papier :D
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Atticus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 253
    • Zobacz profil
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #110 dnia: Listopada 21, 2006, 10:43:44 pm »

Fungus , nie chce cię martwić , ale jak tak się objawiłeś w nocy tym szelestem to przemknął mi przez głowe pomysł na zrobienie ci krzywdy .  :)
Zapisane

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #111 dnia: Listopada 21, 2006, 11:24:24 pm »

Ja o Falconie chciałbym jak najszybciej zapomniec. Takiej kleski nie spodziewałem sie w najgorszych koszmarach! Niezaleznie od tego musze stwierdzic ze turniej był swietnie przygotowany a poziom bardzo wysoki. Wystarczy wspmniec ze talia która zajeła 3 miejsce na Polconie teraz nawet z grupy nie wyszła ( no w sumie grupy smierci ) Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Dzieki przegranej miałem wiecej czasu zeby zwiedzic Lublin w miłym towarzystwie no i na pocieszenie tez wiecej czasu zostało :P  Oczywiscie pisze sie na nastepny turniej. Musze zmazac plame na honorze Krakowa :mrgreen:  Pozdrawiamy i do nastepnego!!
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #112 dnia: Listopada 21, 2006, 11:57:19 pm »

Muleq, Ja sie domyslam czego przegrales :D Stare zeglaskie przyslowie - kobieta na pokladzie przynosi pecha  :mrgreen: Ciesze sie ze sie wam podobalo :) Taka ekipa to jest dopiero klimat i grańsko :D
Zapisane

Fungus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 190
  • Box'o maniak
    • Zobacz profil
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #113 dnia: Listopada 22, 2006, 07:01:49 am »

Starałem się robić wszystko najciszej jak tylko mogłem. Nie moja wina, że nikomu nie chciało się iść po mnie do piwnicy. A mówiłem, że jak będziecie iść spać to żeby ktoś po mnie przyszedł.

Zresztą rano i tak wyglądałem z was wszystkich najgorzej. Troublerstarter stwierdził, że jestem blady jak ściana. I fakt na początku tak się nawet czułem ale pół godzinna przechadzka po Lublinie o 6:30 rano dobrze mi zrobiła.
Zapisane
Marzy mi się talia po Francusku. Już prawie to spełniłem.

Puki

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #114 dnia: Listopada 22, 2006, 10:33:10 am »

Mi również turniej bardzo sie podobal. Mieliśmy świetnego organizatora. Dzięki Niko ;) Jestem szczesliwy z  moich pierwszych zwyciestw w oficjalnych rozgrywkach :) Gdybym wygrał cały turniej to chyba DT by mnie zmuliło i nie majac nowych wyzwan spalilbym karty :D Druga wersja to taka ze  bylbym najszesliwszy na swiecie i w szale radosci spalilbym karty :D Wiec moze dobrze sie stalo :) Talia ktorą gralem to bylo moje "najdoskonalsze dziecko" ( i mialem w niej tylko dwa upierdliwe calkowite zaćmienia :P ) Wracając do poprzednich postów i tekstu   "oj zartowaaaałem ...."  nie rozumiem co w tym było takiego śmiesznego ? :D Ludzie ktorzy graja w DT sa tak pozytywnie zakreceni ze az sie chce przyjezdzac na turnieje. Super mi sie z wami gralo. Mimo iz to byly tylko dwa dni zdazylem polubic wszystkich :)) Milo mi szczegolnie bylo kiedy dziewczyna Mulqa  kibicowala mi w pojedynku z .....Mulqiem :D Pozdro dla wszystkich uczestnikow turnieju....no i oczywiście dla dziewczyny Mulqa ;)
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #115 dnia: Listopada 22, 2006, 02:02:12 pm »

Cytat: "Puki"
Milo mi szczegolnie bylo kiedy dziewczyna Mulqa  kibicowala mi w pojedynku z .....Mulqiem :D


Mi się wydaje, że ona kibicowała każdemu przeciwnikowi Mulqa, żeby tylko jak najszybciej skończył ;)

Poza tym ja już trzeci dzień pod rząd zaspałem na zajęcia, choć wcale nie jestem taki zmęczony (w końcu trochę podrzemałem w pociągu). I nie są to zajęcia na 8 rano, a z reguły dopiero na 12! :mrgreen:
Zapisane

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #116 dnia: Listopada 22, 2006, 02:45:00 pm »

spoko tez był taki temat :
Nikodemus zapytany dlaczego nie pokazał się ze Swoją kobietą coś unikał odpowiedzi,
na to Marqwitch : "a co, ma dużą głowę ?"

normalnie myslałem ze sie przewróce ze smiechu :D
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #117 dnia: Listopada 22, 2006, 03:53:21 pm »

Troublestarter, To juz nie bylo smieszne :]
Ale zamawianie pizzy to dopiero bylo cos :D Z salcesonem, smalcem i salami  :mrgreen:  :lol:
Zapisane

Fungus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 190
  • Box'o maniak
    • Zobacz profil
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #118 dnia: Listopada 22, 2006, 05:00:55 pm »

Jak dla kogo. Ja tam nie mogłem się powstrzymać od śmiechu.

A z tą pizzą to był niezły numer. Ciekawe co kobieta sobie pomyśłała jak usłyszała w słuchawce nasze krzyki aby dorzucili jeszcze smalec :) Koniec końcem przyjechała taka podeszwa, że nie szło tego zjeść. To wyglądało jakby upiekli nam pizze z hipermarketu.
Zapisane
Marzy mi się talia po Francusku. Już prawie to spełniłem.

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #119 dnia: Listopada 22, 2006, 05:25:31 pm »

Cytat: "Fungus"
Koniec końcem przyjechała taka podeszwa, że nie szło tego zjeść. To wyglądało jakby upiekli nam pizze z hipermarketu.

Tez sie zdziwilem ze taka pizze przywiezli - za 3 zl wiecej w innej pizzeri byla by 3 razy wieksza :) a moze nawet 4x
Wy lepiej opowiadajcie co sie dzialo w nocy. Kto z kim gral i jakie byly wyniki :)
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Do góry