Marca 28, 2024, 06:55:58 pm
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Do dołu

Autor Wątek: Falkon - Lublin, 17-19 XI 2006  (Przeczytany 45448 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 05, 2006, 10:38:57 pm »

bogus, to graj bauhausem a ja zagram legionem :) Ewentualnie jak sie zbierze cala ekipa 7 osobowa, to moge grac watek poboczny czyli placowka :) a jak by nikt nie chcial grac bractwem to moge jakies zrobic - w kocu pare lat nim gralem (szkoda ze nie zlozylem calego imperialu ktory tak lubie)
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 05, 2006, 10:41:39 pm »

Kartel bym odpuścił. Można zagrać 5 apostołów vs 5 korporacji. Kartel to porażka legionu w pierwszej turze ;)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

bogus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 05, 2006, 10:59:13 pm »

no to jak tak wlasnie myslalem 5 vs 5 a piszac legion mialem na mysli ktoregos z apostolow  8)
Zapisane

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 05, 2006, 10:59:49 pm »

W sumie moze i tak byc jak sie zbierze - mozna tez to tak urozmaicic zeby zagrac druzynowo, ale wtedy nagrod moze nie starczyc - ja sie pisze na demnogonisa :)
Zapisane

lspider

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
    • http://www.mobo.pl
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 06, 2006, 08:26:30 pm »

Ja też się pojawię :)
Zapisane

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 07, 2006, 12:14:20 am »

hmm LSPIDER byle z lepszym skutkiem niż ostatnio na Polkonie :P
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Atticus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 253
    • Zobacz profil
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 07, 2006, 07:15:22 pm »

Ja też wybieram się do Lublina na turniej . Niestety  na razie tylko „wybieram” . Szanse na to ,że się zjawie są jak 1:2 . Jak coś to pewno będę jechał przez Wawe i byłbym w sobote o 10:05 w Lublinie . (Nicodemusie nie skreślaj mojego głosu  )
Zapisane

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 07, 2006, 10:26:40 pm »

Atticus, Spoko - glosow w tej ankiecie nie skreslam, tylko ja wydrukuje i zweryfikuje wsrod grajacych jesli nie bedzie duzej zmiany - pamietajcie ze wiekszosc glosuje za gra do 40 pkt a wiec o wiele dluzszym turniejem singlowym, a wiec mozemy sie z reszta nie wyrobic i bedzie mniej nagrod, ale jak tam sobie chcece :)
Zapisane

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 08, 2006, 09:53:56 am »

Ja tam wole zagrac do 40 pkt. Przynjamniej mam szanse ze Grinder za jednym razem nie skonczy zabawy :/  Z Krakowa ostatecznie bedzie nas dwóch ale ostrzegam ze mozemy sie nie wyrobic na godzine 12. Gdyby nas nie było rozlosucie nas ( Muleq  i  Fenek ) to postaramy sie nadrobic zaległe pojedynki. Na stronie Falconu nie zauwazyłem zadnej mapki. Czy odbywa sie on niedaleko miejsca Polconu czy zupłenie gdzies indziej. Mam nadzieje ze nie bede musiał długo kluczyc po tym pieknym miescie :mrgreen: . Upps zwracam honor zamiescili mapke :P
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 09, 2006, 01:59:14 pm »

Cytat: "Muleq"
Ja tam wole zagrac do 40 pkt. Przynjamniej mam szanse ze Grinder za jednym razem nie skonczy zabawy :/  
Nie wiem jak wy to liczycie, ale czy gra się do 25 ,czy 40 to p. G. kończy po 2 wjazdach.

Nadal czekam na rozstrzygnięcie decyzji w sprawie Untouchable vs. Repudiate i Całkowitego Zaćmienia. Nicodemus podejmij męską decyzję, żeby wszyscy wiedzieli zawczasu na czym stoją. Najwyższy czas.
Zapisane

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 09, 2006, 03:58:31 pm »

całkowite zaćmienia - mozna miec 5 - gramy na piersza edycje (pisalem to juz pretowi pare dni temu)
Untouchable nie chroni przed repudiate
Tylko nie szalec tymi bractwami za bardzo - ja np nie wezme bractwa, chociaz moge sobie zrobic :)
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 09, 2006, 07:30:20 pm »

Cytat: "Nicodemus"
całkowite zaćmienia - mozna miec 5 - gramy na piersza edycje (pisalem to juz pretowi pare dni temu)
A czemu by w tej sprawie nie uznać wyników ankiety?
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 09, 2006, 07:37:16 pm »

Ankiety i uznawanie ich wyników to w sumie bzdura :) Co z tego, że kotoś coś chce, jak nie ma argumentów. Jeden człowiek z mocnymi argumentami zostaje pokonany przez dwóch co nie mają argumentów wcale. Podobnie wyszło z Repudiate - nie wiadomo czemu, ale Untouchable nie chroni, chociaż Nicodemus sam się śmieje z tego mechanizu, ale go uznaje ;)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 10, 2006, 06:58:40 pm »

Ja tam nie widziałem żadnych mocnych argumentów :P .

A co do Zaćmienia ja widzę ograniczenie do jednej sztuki jako polepszenie jakości rozgrywki, a nie zmiany w zasadach. Pozwalając na 5 będziemy oglądać ciągle nudną gębę Toshiro, ewentualnie Roboty Zabójców i decki oparte na minimalnej liczbie wystawionych kart. Poza tym Gracz mający 5 sztuk w Talii nie potrzebuje uniwersalnej Talii. Po co mu karty działające na Umocnienia, Ekwipunek, Relikty, MH skoro Zaćmieniem może wszystko wyłączyć w dowolnej chwili? W takiej Talii można sobie nawet odpuścić Wykrycie Agentów. Ba, nawet Sidebar :shock: Ale cóż, odwołuję się tylko do Waszego zdrowego rozsądku.

Choć mamy "zimną wojnę" na temat Repudiate vs. Untouchable z pstalkerem to jest on jedną z niewielu osób, która przytacza jakiekolwiek obiektywne argumenty w tym temacie --> http://doomtrooper.xon.pl/viewtopic.php?t=517

EDIT: A stosujemy te jakieś dziwne zasady o Pojazdach, że odrzucenie rani, a Tchórzostwo powoduje, że się ukrywa i wychodzi z Pojazdu?
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Falkon w Lublinie w dniach 17-19 listopada
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 10, 2006, 10:57:27 pm »

Ja proponuje jeszcze jedną zasadę w związku z zalewem francuskimi kartami. Każdy kto chce używać kart obcojęzycznych, musi posługiwać się językim w jakim są napisane conajmniej na poziomie db. Jeżeli ktoś użyje karty i pojawią się trudności z rozszyfrowaniem to problem rozwiązujmy na korzysć przeciwnika. Na Goblikonie miałem taką akcję czy nawet dwie :) I trzeba było tłumaczyć z fancuskiego, a na Flambergu z hiszpańskiego. Jak nie znacie swoich kart to druknijcie se tłumaczenia, albo oryginalne angielskie wersje, bo tłumaczenia też mozna podważać.

Nie może być sytuacji, ze ktoś zagrywa kartę i nie wie jak ona działa, przeciwnik również nie wie, a zagrywający mówi:"no to chyba tracisz to, to i to... albo może jeszcze to... albo w sumie to przegrałeś :P"
Jak ktoś nie wie jak działa karta to nie zagrywa i tyle :)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Do góry