Zasady gry > Karty

Sojusz cybertronic

(1/10) > >>

cthulhu:
Ostatnio kombinuje jak złożyć talie Cybertronic i mam 2 pytanka odnośnie karty sojuszu.
1) Korzystając z Sojuszu daje Rozkaz Ataku któremuś z wojowników Cybersów. I tu pytanie-czy zasada o zamianie akcji w ataki odnosi się dalej do Capitolu? Czy mogę wykorzystać te ataki wojownikami Cybertronic? A co z Księgą Praw? Mogą z niej korzystać Cybersi jeśli jest w grze sojusz?
2) Tu się tylko chciałem upewnić-korzystając z sojuszu mogę wyposażyć swoich wojów w ekwipunek Plemion np. Blitztanka?

Diablerist:
1. Rozkaz nie wiem, ale chyba nie przechodzi. Xięga owszem.
2. Tak.

Skoq:
Ten zapis odnośnie capitolu omija fakt korzystania bez względu na przynależność - cybersi korzystają z właściwości tego reliktu - a przynależność omijają sojuszem... :)

Father:
Przynależność kart jest w tym momencie usuwana [staje się dostępna dla cybertroniku] ale działanie zostaje działaniem.. możesz dać wojownikowi capsów [w tym przypadku cybertronikowi] ale działanie jest nie naruszone! Czyli nie edytujecie dalszej części tekstu w karcie - na swoją korzyść.

Cyryl Dent:
Czy sojusz pozwala wojownikom Cybertronic'u korzystać z tego ekwipunku? Jest na nim (sojuszu) napisane: "za wyjątkiem tych, które są zastrzeżone dla Legionu Ciemności", natomiast na Koordynatorze: "Może go używać każdy kurator"?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej