Pozostałe > Propozycje, sugestie, błędy

Errory na forum

(1/13) > >>

pretorianstalker:
Czy jeszcze ktoś ma problemy z logowaniem automatycznym? Od wczoraj nie jestem zapamiętywany przez forum. Wchodzę sobie na forum i zawsze się muszę logować. Co więcej - mogę wyjść na 20min z forum i nadal na nim jestem jak wchodzę jako anonim - jestem wtedy dwa razy, jako ja i jako gość :/
Co jakiś czas dodatkowo muszę się logować 2 razy, bo raz nie wystarcza... Myślałem, że to wina przegladarki, ale inne fora śmigają aż miło, a nasze się chrzani. Czy ktoś coś zmieniał?? :P

Diablerist:
To chyba przez zmianę domeny. U mnie jest ok z reguły.

pretorianstalker:
Chyba tak :P Żeby było wypaśnie zmieniłem w Ulubionych z xon.pl na samo .pl ;) Zmieniłem z powrotem na xon.pl i jest ok :P Dziwna sprawa, ale pewnie cookie, nie rozpoznają tego .pl czy cuś.

Nicodemus:
pretorianstalker, albo moze czasami uzywasz opery ktora ogolnei wszystko zapamietuje - chociaz teraz widze ze jedziesz na czystym IE - a bys sie wstydzil :D

pretorianstalker:
Nie wiem o co chodzi z tym niszczeniem IE :) To jedyna przeglądarka, która nie sprawia problemów i potrafi otworzyć 99% stron poprawnie. Inne firefoxy czy opery zawsze mają problemy z jakimiś elementami i zawsze po ich zainstalowaiu szlag mnie trafiał i musiałem odinstalować :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej