Kwietnia 26, 2024, 02:58:35 am
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Do dołu

Autor Wątek: Liga DT na gE  (Przeczytany 55325 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Liga DT na gE
« Odpowiedź #135 dnia: Stycznia 30, 2007, 10:21:02 pm »

Ktoś w ogóle widział dhkamila w ciągu ostatniego miesiąca? Jak się nie pojawi to co? Walkover 40 do zera?
Zapisane

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Liga DT na gE
« Odpowiedź #136 dnia: Stycznia 30, 2007, 11:49:32 pm »

ja bym ogolnie byl za tym zeby wszystkie mecze nierozegrane do 9 lutego uznac za remisy 0:0. wypowiedzcie sie prosze co o tym sadzicie, bo to dosyc istotna sprawa.

jak dla mnie 0:0 byloby sprawiedliwe z tego wzgledu, ze ja np przez 3-4tygodnie bylem prawie codziennie na gE i zawsze pytalem czy ktostam nie chcialby ligi zagrac, no ale udalo mi sie w tym czasie zagrac tylko 8 z 10 gier co i tak nie jest zlym wynikiem. i nie wiem czemu ktos kogo nie bylo przez te 3-4tygodnie ale za to jest teraz mialby dostac walkowera. (na przyszlosc trzeba bedzie takie rzeczy sprecyzowac przed rozpoczecie ligi)

inna sprawa, ze te dwa zalegle mecze to mam z pretorianstalkerem, ktory chyba teraz i tak nie moze grac i z fatherem, z ktorym juz dwa razy zaczynalem ligowy pojedynek.
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Liga DT na gE
« Odpowiedź #137 dnia: Stycznia 31, 2007, 01:01:26 am »

Może przedłużymy po prostu ligę do końca lutego powiedzmy, to niektórzy będą jeszcze mieli czas pograć po sesji (ja mam do 15 lutego wydziergać pół rozdziału pracy magisterskiej :? ) Jeśli do tego czasu będą jakieś nierozegrane mecze to się pomyśli.
Zapisane

Fungus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 190
  • Box'o maniak
    • Zobacz profil
Liga DT na gE
« Odpowiedź #138 dnia: Stycznia 31, 2007, 06:41:40 am »

Też jestem za tym aby ligę przedłużyć do końca lutego. To są tylko 3 tygodnie ale w czasie tych parunastu dni można spokojnie nadrobić zaległości związane z sesją/feriami/pracą czy co tam jeszcze inni mają.
Zapisane
Marzy mi się talia po Francusku. Już prawie to spełniłem.

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Liga DT na gE
« Odpowiedź #139 dnia: Stycznia 31, 2007, 11:02:50 am »

Mi pewnie i tak nie pomoże, chociaż spróbuję :) Muszę w przerwie semestralnej zorientować się o co chodzi w mojej pracy licencjackiej :P PEwnie znajdę trochę czasu wieczorami, ale nie wiem czy inni znajdą.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Liga DT na gE
« Odpowiedź #140 dnia: Stycznia 31, 2007, 04:35:40 pm »

No to przedłużmy ligę do 20 jako OSTATECZNY I NIEPRZEKRACZALNY termin - bo wiadomo sesja u niektórych trwa  :!:
Jeżeli zaś chodzi o rozstrzyganie nie rozegranych meczy to proponuję nic za nie przyznawć bo nikt oprócz samych dwóch zainteresowanych nie jest w stanie udowodnić jak był naprawdę jeśli chodzi o kto wcześniej się do kogo dobijał gdy czas się skończy. Ja np. się z ludzmi umawiałem tydzień naprzód i zawsze to skutkowało - dziś mam komplet meczy. A ten kto nie rozegra do załózmy 20 lutego swoich meczy bedzie miał za swoje i w następnej lidze napewno już zdąży.
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Liga DT na gE
« Odpowiedź #141 dnia: Stycznia 31, 2007, 06:43:49 pm »

Na takie rozwiązanie nie mogę się zgodzić, bo od kiedy ja zacząłem grać ligę to dhkamila ani razu nie widziałem, a siedzę na gE bez przerwy. I czemu do 20, skoro mówiłem o końcu lutego?
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Liga DT na gE
« Odpowiedź #142 dnia: Stycznia 31, 2007, 07:16:59 pm »

Cytat: "Diablerist"
Na takie rozwiązanie nie mogę się zgodzić, bo od kiedy ja zacząłem grać ligę to dhkamila ani razu nie widziałem, a siedzę na gE bez przerwy. I czemu do 20, skoro mówiłem o końcu lutego?


A ja widziałem i z nim grałem, zreszta nie tylko ja. A swoją drogą ty strasznie poźno zaczełeś grać ligę i nawet ciebie było ciężko namówić do zagrania ligi mimo tego iż jesteś tam cały czas. A mówiłem o 20 lutego żeby dać szansę tym którzy mają i mogą mieć ogony. Zresztą w tym temacie powinien decydować Lechu bo to on podlicza tabela i cała reszte więc on powinien się ostatecznie wypowiedzieć.
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Liga DT na gE
« Odpowiedź #143 dnia: Stycznia 31, 2007, 07:31:34 pm »

Jak byś się przypatrzył to dojrzysz, że dhkamil ostatni pojedynek zagrał 3 stycznia z tobą. Ja, mimo że jestem regularnie, to widziałem go ostatni raz na pewno jeszcze przed świętami. Nie rozegrał nawet 1/3 wszystkich pojedynków i kontakt się z nim urwał. Może się obraził, bo przegrał wszystkie 3 do zera i już się nie pojawi. Ja na pewno nie mam zamiaru na tym tracić punktów. Raczej jestem za unieważnieniem jego wszystkich wyników jeśli już się nie pojawi.
Zapisane

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Liga DT na gE
« Odpowiedź #144 dnia: Stycznia 31, 2007, 10:05:10 pm »

kilka waznych spraw:

1) termin - ustalone bylo, ze do 9lutego i nie powinnismy tego zmieniac, gdyz rownie dobrze moznaby na tej zasadzie teraz zmienic wszystkie inne ustalenia np odnosnie kart promo itp. ale ogolnie widze, ze wiekszosc jest za przedluzeniem, wiec jeszcze poczekajmy, moze wypowiedza sie ci co juz rozegrali prawie wszystkie mecze.

2) termin' - jesli juz przedluzamy to do kiedy? bo jednemu pasuje do konca lutego innemu nie. mi osobiscie wszystko jedno, bo i tak nie bede mogl grac do konca marca. wiec wydaje mi sie, ze w tej sprawie bede obiektywny, wiec prosze o Wasze sugestie i mam nadzieje podejme w miare zadowalajaca wszystkich decyzje.

3) punkty za nierozegrane mecze - moim zdaniem po jednym pkcie jest sprawiedliwie. nie bardzo mnie przekonuje argument diablera, ze dhkamila nie bylo od 3 stycznia, wiec przegrywa walkowerem. Ty nie grales ligi jakos do 6-7stycznia, czyli prawie polowe jej trwania (tyle, ze ta pierwsza, a on ta druga), wiec czemu walkower mialby byc na Twoja korzysc? zreszta ja nie chce tu bronic dhkamila, ale ja nie mialem problemu z nim zagrac. inna sprawa to jak jest jakis bezposredni pojedynek o dane miejsce w grupie i komus wystarczy remis zeby je uzyskac, a drugi musi wygrac, wiec ten pierwszy postanowi, ze nie bedzie gral w ogole;) mam nadzieje, ze takich sytuacji unikniemy - moze przypomne, ze nie ma nagrod za zajecie jakiegokolwiek miejsca.
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Liga DT na gE
« Odpowiedź #145 dnia: Stycznia 31, 2007, 11:29:54 pm »

Cytat: "Lechu"

 inna sprawa to jak jest jakis bezposredni pojedynek o dane miejsce w grupie i komus wystarczy remis zeby je uzyskac, a drugi musi wygrac, wiec ten pierwszy postanowi, ze nie bedzie gral w ogole;) mam nadzieje, ze takich sytuacji unikniemy - moze przypomne, ze nie ma nagrod za zajecie jakiegokolwiek miejsca.


Nieważne nagrody, ważny prestiż! :D Co do mojego grania od stycznia to nikt się nie prosił o pojedynek ze mną do tego czasu, oprócz nekromagusa, który rył mi beret regularnie ;) , ale z nim akurat sprawę mam załatwioną. Ja uważam, że każdy kto gra w lidze powinien być "w miarę" dostępny aż do jej zakończenia. Lechu np. mówił mi, że ma tydzień zanim wyjedzie znów do Anglii i z tego względu się spiąłem i zagrałem z nim w tym czasie. A na powrót dhkamila się nie zanosi...
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Liga DT na gE
« Odpowiedź #146 dnia: Lutego 01, 2007, 11:02:13 am »

W edycji nr 2 ligi trzeba bedzie określić :
- klarowne zasady
- sposób przyznawania punktów gdy mecz sie nie odbył
- czy gramy promo jak dotychczas
- czy jako liga jest runda rewanżowa
Aha, i uważam że jedna osoba powinna trzymać wszystko za jaja bo jak będzie tak jak dotychczas to będzie bajzel że każdy ma jakieś inne zdanie na temat np. punktacji (Lechu okreś wszystko klarownie bo jak Diablerist się uprze to zrobi tak jak Lublinie). Myślę że tą pierwsza naszą ligę powiniśmy traktować jako poligon pod inne.
Zapisane

Father

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Liga DT na gE
« Odpowiedź #147 dnia: Lutego 02, 2007, 09:19:19 pm »

a teraz chwila prawdy niechcce mi sei juz szukac osob i prosic o gre . jak ktos chce zagrac to zapraszam na moje gg zawsze znajde czas ! jak sie mecze nie rozegraja [reszta moich ] to na to klade 5 liter////
Zapisane

Fungus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 190
  • Box'o maniak
    • Zobacz profil
Liga DT na gE
« Odpowiedź #148 dnia: Lutego 02, 2007, 09:57:08 pm »

Chyba 4 litery :)
Zapisane
Marzy mi się talia po Francusku. Już prawie to spełniłem.

Father

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Liga DT na gE
« Odpowiedź #149 dnia: Lutego 03, 2007, 11:44:22 am »

father                vs                    Melon
42                      ::                     06



PS 5 liter dobrze napisalem L***E
Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Do góry