Kwietnia 29, 2024, 10:18:47 am
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 19   Do dołu

Autor Wątek: Coolkon - Wrocław, 2-4 III 2007  (Przeczytany 71129 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fungus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 190
  • Box'o maniak
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #75 dnia: Lutego 11, 2007, 06:18:46 pm »

No to ja będę na pewno. Mam przy sobie francuski box Golghoty (20 boosterków) wezmę go ze sobą może się ktoś skusi.
Zapisane
Marzy mi się talia po Francusku. Już prawie to spełniłem.

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #76 dnia: Lutego 11, 2007, 06:25:58 pm »

Może by te bosterki chociaż po jednym zatrzymać na drafta co  :?: Nie musicie od razu wszytkiego sprzedawać bo nie będziemy mieli czy grać  :P
Zapisane

Fungus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 190
  • Box'o maniak
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #77 dnia: Lutego 11, 2007, 06:32:42 pm »

Nie no oczywiście, że jeśli będzie trzeba to nie sprzedam tych boosterów tylko zachowam je na Drafta. Zresztą inni też chyba coś mają na składzie - pret, nico, troubler?
Zapisane
Marzy mi się talia po Francusku. Już prawie to spełniłem.

dhkamil

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #78 dnia: Lutego 11, 2007, 10:57:47 pm »

Jesli chodzi o moj udzial w organizacji turnieju, stanal pod znakim zapytania gdy organizatorzy zaczeli ignorowac moje mejle. Dzieki kontakotowi przez osoby trzecie okazuje sie ze ponoc moja skrzynka odbijala ich odpowiedzi. Badz co badz, w kwestich organizacyjnych i logistycznych chetnie pomoge nekromagusowi
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #79 dnia: Lutego 12, 2007, 09:44:05 pm »

Spisałem listę graczy którzy będą na 100% we Wrocku oglądając posty od samego początku. Graczy którzy nie deklarowali się na 100% nie wpisywałem oraz osób które mają być ale z kontekstu nie jest jasno koreślone iż będą. A więc jeszcze raz wpisujcie się i piszcie ile bosterów lub boxów na drafta bierzecie:
1. Diablerist
2. Nekromagus - 2 boksy apo i gol
3. Wybraniec 22
4. Lord Nozaki
5. Marqwitch
6. Skoq
7. Fungus - 20 bostów golgoty fr.
8. Atticus - 40 bostów inkwizycji ang.
9. Radek (spoza forum zgłoszenie)
10. pretorianstalker - 20 starterów
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #80 dnia: Lutego 12, 2007, 10:35:19 pm »

Odnośnie boosterów - znowu księgarnia na centralnym ma skądś boxy warzone i Plostu - ale cholera po 6 pln/szt - jakby co moge troche kupic - ale muszę wiedzieć co kto by ode mnie wziął - wiem ze 6pln to zdzierstwo - ale cóż....
Hmm a w sumie na drafta to raczej sam Warzone się nadaje - bo Plost nie bardzo.... ;)
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #81 dnia: Lutego 12, 2007, 11:32:28 pm »

Jak mi nie wyskoczy coś naprawdę niespodziewanego to będę, czyli jakieś 95% - 5% zostawiam na choroby i wariactwa na uczelni :P
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #82 dnia: Lutego 13, 2007, 07:20:44 pm »

Ja z przykrością stwierdzam że wypadło mi coś niespodziewanego i nieprzyjemnego :( W ten weekend mam zjazd, ale z tego bym jeszcze zrezygnowal. Jednak na zjezdzie pewna @%#$@! doktor wyznaczyla nam termin poprawki z egzaminu :/ Wy bedziecie sobie grac na luzaku a ja bede pisal egzamin :( Co do bosterkow to tak jak pisalem wczesniej mam boxa golgothy i 3 boxy apocalypse.
Zapisane

Lord Nozaki

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #83 dnia: Lutego 13, 2007, 07:39:20 pm »

Będę ma 99%, reszta to kataklizmy :D
Nie wiem, co mnie ominie, bo to będzie zajzd od południa - w drodze z gór, chyba ze Szklarskiej Poręby.
Będę musiał trochę pobujać się po mieście, żeby pozwiedzać o odświeżyć znajomości... Ale postaram się pograć jak najwięcej - po to w końcu tam jadę :) Ale że chcę zrobić dużo rzeczy na raz... Coż życie jest zdecydowanie za krótkie :(
A jak jest z tym draftem? Każdy bierze tyle nierozpakowanych boosterków ile zdoła? Czy są jakieś limity, że każdy będzie mógł mieć co najwyżej ileś?
Nie wiem, czy dotrę na tego drafta, ale bym się pisał, tylko mnie oświećcie jakie ilości boosterków wchodza w grę, wiem, że to zależy od ilości chętnych i ilości boosterków... Powiedzmy, że piszę się na drafta , ale jak na obecną chwilę nie wnoszę żadnych do podziału :(
Ps. Na tym turnieju trzeba być koniecznie :) Pozdrowienia dla wszystkich zmierzających.
Zapisane
Doom Trooper powraca !!!


Tomasz Feliński - Lord Nozaki, moja strona fotograficzna:
http://nozaki.flog.pl

Fungus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 190
  • Box'o maniak
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #84 dnia: Lutego 13, 2007, 08:50:18 pm »

Nozaki jeśli będziesz jechał ze Szklarskiej Poręby to do Jeleniej Góry masz akurat po drodze. A pewnikiem Diabler i ja będziemy do Wrocka śmigać autkiem. Więc może byśmy się tak umówili i byśmy cię ściągnęli z jakiegoś przystanku czy coś w tym stylu.

Co do Drafta to na razie określamy się co kto ma na składzie i ile tego jest. Podział boosterów nastąpi dopiero na samym turnieju jak się okarze ilu jest chętnych na granie.
Zapisane
Marzy mi się talia po Francusku. Już prawie to spełniłem.

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #85 dnia: Lutego 13, 2007, 09:01:52 pm »

Cytat: "Fungus"
Nozaki jeśli będziesz jechał ze Szklarskiej Poręby to do Jeleniej Góry masz akurat po drodze. A pewnikiem Diabler i ja będziemy do Wrocka śmigać autkiem. Więc może byśmy się tak umówili i byśmy cię ściągnęli z jakiegoś przystanku czy coś w tym stylu.


Ano.

A co do boosterów to każdy będzie miał po równo, bo boosterki odkupujesz od tych co mają. Nie ma że ktoś se przywiezie boxa i zagra sam całym  ;)

Ilość to będzie coś w stylu: 1 Starter (o ile będą), 2/3Inq, 1Wz, 2Mort, 1Apoc, 1 Golg.
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #86 dnia: Lutego 14, 2007, 04:17:24 pm »

Cytat: "Nicodemus"
Co do bosterkow to tak jak pisalem wczesniej mam boxa golgothy i 3 boxy apocalypse.


Bardzo szkoda że cię nie będzie. A jeślichodzi o boxy które posiadasz to może dasz komuś z Lublina i by nam je przywiózł a my od niego kupimy na drafta a ty sie z nim później rozliczysz  :?:

Cytat: "Diablerist"
Ilość to będzie coś w stylu: 1 Starter (o ile będą), 2/3Inq, 1Wz, 2Mort, 1Apoc, 1 Golg.


Zobaczymy ile będzie i wtedy ustalimy bo na razie mamy jedynie 20 pewnych bosterów od Fungusa  :)

Aha niech ktoś się zadeklaruje przydzwigać aparat cyfrwy, zrobimy zdjecia dla naszych przodków.
Zapisane

akryl

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #87 dnia: Lutego 19, 2007, 10:46:37 am »

A mi dokładnie na trzeciego też wypadła poprawka egzaminu więc moją obecność stawiam pod znakiem zapytania. :(
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #88 dnia: Lutego 19, 2007, 06:42:18 pm »

Co z tą Owcą na Rzeź?

Cytat: "Nekromagus"
Nie widziałem za bardzo tego w użyciu mimo ze pomysł jest szatański :mrgreen: Cały problem w tym iz trzeba mieć owce na rzeź, biogiganta, przenośną minę, dowód odwagi żeby spełniło sie całe to kombo. Szczerze mówiąc gra w realu to nie ge i nikt nie ma po 5 przenośnych i 5 dowodów (chyba tylko ci którzy maja ogromne kolekcje).


To nie jest najlepszy argument. Ja mogę to spokojnie złożyć. Jasne, że ktoś, kto gra na 5Lutków raczej się obroni, ale inni niekoniecznie...

Kilka istotnych informacji ze strony konwentu:
1. Aby ubiegać się o zniżkę za odległość, należy przedłożyć bilet z miejsca zamieszkania do Wrocławia z datą realizacji najwcześniej na 1 marca 2006 roku. W celu weryfikacji odległości należy mieć przy sobie także dowód tożsamości zawierający adres zamieszkania. Za odległość od Wrocławia uznajemy najkrótszą odległość połączenia kolejowego. Tej zniżki, nie można łączyć z innymi zniżkami, dotyczy ona tylko pełnej wejściówki.

Zniżki wynoszą:
- od 300 do 399 km - 5 zł zniżki (konwent za 25 zł)
- od 400 do 499 km - 10 zł zniżki (konwent za 20 zł)
- od 500 do 599 km - 15 zł zniżki (konwent za 15 zł)
- od 600 do 649 km - 20 zł zniżki (konwent za 10 zł)
- od 650 do 699 km - 25 zł zniżki (konwent za 5 zł)
- powyżej 700 km - 30 zł zniżki (konwent za darmo!)

2. Jeśli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat - weź ze sobą na CoolKon pisemną zgodę rodziców na uczestnictwo w imprezie - koniecznie, jeśli masz zamiar nocować na terenie konwentu.
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #89 dnia: Lutego 20, 2007, 04:16:03 pm »

Sprawę stawiam prosto. Nie ograniczę tego comba. Jak chcesz to zrób sobie taka talię i nią graj. A jeżeli chodzi o informacje dotyczące coolkonu to przecież zamieściłem link do strony gdzie są wszystkie sprawy organizacyjne opisane więc nie kumam twogo postu Diabler  :P
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 19   Do góry