Kwietnia 29, 2024, 06:31:36 am
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 19   Do dołu

Autor Wątek: Coolkon - Wrocław, 2-4 III 2007  (Przeczytany 71125 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fungus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 190
  • Box'o maniak
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #90 dnia: Lutego 20, 2007, 04:30:55 pm »

Bo są takie ludki, że nie zakumają o co z tym linkiem. Lepiej jak się poinformuje na forum o takich rzeczach niż żeby potem był płacz, że ktoś nie wejdzie lub inne licho się stanie.
Zapisane
Marzy mi się talia po Francusku. Już prawie to spełniłem.

Lord Nozaki

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #91 dnia: Lutego 20, 2007, 04:52:24 pm »

Jadę już, to zaklepane. Jadę z moją "niepitną" połówką, więc nie wiem jak to będzie. Aparat będę miał, ale wiadomo, że rezerwa nie zaszkodzi. (Choć pod względem zdjęć zawsze się przugotowuję - dwa kompletu akumulatorków, dwie karty itd...) Tylko kurde będę wracał z gór i nie wiem, czy 1,5 GB mi starczy :D

A jak jest z tymi zniżkami za konwent? Bo najprawdopodobniej będę jechał ze Szklarskiej, a zameldowany jestem w Gdańsku, nie mam zamiaru, żeby mi zwracali za wycieczkę w góry :P czy coś, tylko chyba policzą to jak ze szklarskiej poręby?

Od 2go do 4go marca. W jakie dni co będzie grane? Najprawdopodobniej w piątek jeszcze nie dojadę. Masakra, kombinuję jak tylko mogę. Dla zastanawiających się czy jechać: urywam się z dwóch zjazdów (studia), jadę z kobietą, zmykając z gór... Kurde, dawno się tak nie poświęcałem  :P
Jeżeli ktoś nie ma takiego alibi powinien się pojawić  :evil:
Zapisane
Doom Trooper powraca !!!


Tomasz Feliński - Lord Nozaki, moja strona fotograficzna:
http://nozaki.flog.pl

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #92 dnia: Lutego 20, 2007, 11:34:18 pm »

Jasne - wszyscy powini Nozi - popieram!!! a co do aparatu - nie jestem pewien jeszcze ale może i ja wezmę swój - ma 1GB kartę więc wystarczy nam juz chyba :mrgreen:
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Atticus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 253
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #93 dnia: Lutego 21, 2007, 03:56:04 pm »

Ja też się zjawie , chociaż na uczelni nam dowalili zajęć jakby się paliło gdzie .... :/  

Przywioze ze sobą 40 Boosterków Inqusition po angielsku , ale tylko na drafta -- bo to co zostanie to je moje :)

Skoq ?? Wiesz już jak będziesz jechał ? Może się spotkamy w Wa-wie ?
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #94 dnia: Lutego 21, 2007, 08:04:38 pm »

A jak tam Muleq i ekipa z Krakowa? Wybierają się? :>
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #95 dnia: Lutego 21, 2007, 10:10:14 pm »

Atti - ja jade z Żyrardowa o godz 6.23 - ten pociąg rusza z Wawy Wschodniej o 5,38 - więc jesli jedziesz przez Wawę - to pewnie w nocy startujesz z Gdyni? Jeśli tak to wsiadaj w ten pociąg i ja się dosiąde w Żyrardowie i GIT - zagramy coś w pociągu :mrgreen: . Ten pośpiech to zwykły pośpiech a nie żadne intercity/express - więc we Wrocku jest o 12.00 (BTW - Atti nie masz krótszej drogi niz przez Wawę???), nr pociągu to P 16107 i tyle...jakbym się spóźnił to mnie rozlosujcie i zaczynajcie grać - szkoda czasu. No dobra - proszę o update listy uczestników pewnych turnieju na Coolkonie - co ze Śląskiem(Dąbrowa Górnicza i reszta), Krakowem, BBiałą? ludzie piszcie czy jedziecie bo jakoś nieiwiele chętnych jest póki co  :/
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #96 dnia: Lutego 21, 2007, 10:38:29 pm »

ja wychodzi ze będę na 90 % w sobotę i na 60% także w niedziele,  kiepsko u mnie z kasą na wyjazd ale będę stawał na głowie by jakoś zdobyć, pociąg mam przez katowice, Dąbrowa tez jedzie moze tym samym ?
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Lord Nozaki

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #97 dnia: Lutego 21, 2007, 10:41:15 pm »

Cytat: "Fungus"
Nozaki jeśli będziesz jechał ze Szklarskiej Poręby to do Jeleniej Góry masz akurat po drodze. A pewnikiem Diabler i ja będziemy do Wrocka śmigać autkiem. Więc może byśmy się tak umówili i byśmy cię ściągnęli z jakiegoś przystanku czy coś w tym stylu.


Dzięki chłopaki. Nie wiem ile macie miejsca, no i jak i o której chcecie wyjeżdżać? Jak mnie nie myli to pociągi ze Szklarskiej do Jeleniej mam ok 6tej ze szklarskiej a potem we Wrocku są ok tej 12tej. Musiałbym zobaczyć o której ten pociąg jest w Jeleniej Górze, no i ile zrzutka na paliwo. Byłbym z moją Kobitką i tobołami z gór - pewnie jakieś dwie większe torby (wielkości plecaka). Masakra. Podobnie jak Skoq jadąc pociągiem, też bym był o tej samej porze. Nie wiem, jak przyjeżdża reszta, ale mam nadzieję, że turniej tak punktualnie się nie rozpocznie. :/
Zapisane
Doom Trooper powraca !!!


Tomasz Feliński - Lord Nozaki, moja strona fotograficzna:
http://nozaki.flog.pl

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #98 dnia: Lutego 21, 2007, 11:00:18 pm »

Dąbrowa nie wie kiedy dokładnie jedzie, ale plan jest taki, żeby  być już w piątek :) Na tą chwilę są dwie prawie pewne osoby - ja i Marqwitch. Do tego jeszcze jedna niepewna. Z Brygady BB ktoś się wybierał, ale nie wiem ile osób więc nic nie mówię :)
Ja spróbuję jeszcze skombinować ilu się da ludzi - popytam wśród obecnych na Flambergu.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #99 dnia: Lutego 21, 2007, 11:29:08 pm »

Nozi, napisałem ci na gg info, jakby nie doszło to mów. Może kobiecie też złożysz jakąś talię?  :D
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #100 dnia: Lutego 22, 2007, 10:51:30 am »

Cytat: "Skoq"
No dobra - proszę o update listy uczestników pewnych turnieju na Coolkonie ...:/


Wpisuje tylko pewniaków którzy zdeklarowali się na 100% we własnym imienu. Dlatego osób które używają słów typu: -prawie-może-itp. nie doliczam do listy uczestników. No chyba że się zdecydują na 100% to wtedy tak.
Jesteśmy w oficjalnym programie coolkonu. Możemy zaczynać już od 11.00 ale porozmawiam z wodzem żeby nas przeżucił na tą 13.00 żeby wszyscy dojechali.
Zapisane

Qba

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 208
  • po namyśle:D
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #101 dnia: Lutego 22, 2007, 01:23:46 pm »

Panowie ponieważ nie mam czasu przeglądać tej całej dyskusji bo siedzę w pracy a mecenas czuwa :mrgreen:  a chceny zmontować konkretną ekipę z Bielska na ten turniej napiszcie mi proszę kiedy sie odbywa, dokładnie gdzie i w jakich godzinach. I mam nadzieję że indywidualny jest w sobotę bo w piątek urlopu nie dostanę  :( Chyba że jest jakiś konkretny link co do ogłoszenia, to poproszę.
Zapisane
"JASZCZOMP" BRACTWA:D

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #102 dnia: Lutego 22, 2007, 05:08:39 pm »

Rozmowa ta odbyła się z głównym organizatorem coolkonu na gg:
Ja 16:42:59
Witam :)
Kiedy bedzie wiadomo jaką salę dostał turniej doom troopera ?? Aha napisałem oficjalnego maila w sprawie przesunięcia naszego turnieju z godziny 12 na 13 bo dużo ludzi się nie wyrobi na 12.

Program coolkonu Michał bazyl 16:43:20
będziecie na korytarzu
Program coolkonu Michał bazyl 16:43:38
wszystkie turnieje bedą miały jedno swoje piętro tylko na to
Program coolkonu Michał bazyl 16:43:44
sale tam bedą zamknięte
Ja 16:45:09
ale na korytarzu bedzie ruch i harmider a my potrzebujemy ciszy a poza tym to wszystkie gry będa na jednym korytarzu się gnieździć ??
Program coolkonu Michał bazyl 16:45:55
tak
Ja 16:47:35
a naprawdę nie można dostac sali bo na innych konwentach nie mieliśmy z tym problemów, a jak ze stolikami i krzesełkami ?? a może to też marzenie ??
Program coolkonu Michał bazyl 16:47:59
stoliki i krzesła beda
Ja 16:49:11
a chociaż dana gra będzie miała swój kąt czy trzeba będzie rano przyjechać i sobie zaklepac ??
Program coolkonu Michał bazyl 16:49:45
kąt sie znajdzie
Program coolkonu Michał bazyl 16:49:53
szkoła obioecała nam 20 sal a dała tylko 14
Program coolkonu Michał bazyl 16:50:07
wiec dlatego musieliśmy dac Was na piętro
Program coolkonu Michał bazyl 16:50:19
a im wczensiej sie zjawicie tym lepszy sobie kat zajmiecie
Program coolkonu Michał bazyl 16:50:29
ale luz - korytarze sa przestronne bardzo

Ostatnie zdanie mnie rozjebało  :lol: Wynika z tego że będzie gorzej niż w Rciborzu z słynnym lalalalala które wydobywało się z tej dziwnej gry aż do późnich godzin wieczornych. Oczywiście mam zamiar zjawić się tam razem z pianiem koguta i zajać nam ten cały j...y korytarz  :evil:

Aha wszystkie zasady odnośnie naszego turnieju znajdują się na 2 srtronie tego tematu (ciekawe który raz to musze powtarzać)  :P
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #103 dnia: Lutego 22, 2007, 05:14:51 pm »

Może nie będzie tak źle, poza tym, że będzie kreciło się setki osób i będzie trzeba strasznie stuffu pilnować :) Generalnie rzecz biorąc to ja może będę już w piątek, więc zaklepie jakąś miejscówkę na korytarzu - najlepiej przy jakimś końcu bez toalet o ile to możliwe - wtedy nikt nie będzie miał powodu żeby się tam bezsensu kręcić ;)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Jasieq

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 268
  • Czyste Zło
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #104 dnia: Lutego 22, 2007, 06:47:52 pm »

Widzę, że jesteśmy bardzo ważni dla organizatorów konwentu  :/ . No nic, jakoś sobie poradzimy, liczył ktoś może szacunkowo, ile osób zjawi się na turnieju?
Zapisane
Bringer of Light | Pan Nienawiści ;)
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 19   Do góry