Kwietnia 27, 2024, 08:31:54 pm
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 19   Do dołu

Autor Wątek: Coolkon - Wrocław, 2-4 III 2007  (Przeczytany 71079 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Atticus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 253
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #135 dnia: Lutego 26, 2007, 04:20:07 pm »

Ja będe we Wocku o 12:01 , a znając siebie to po drodze się jeszcze gdzieś zgubie więc też będe dopiero koło 13 na turnieju. No chyba że ktoś  obeznany w topografii tego miasta będzie koło 12 na Dworcu to się spikniemy .  (ta mapka na stronie konwentu jest mało czytelna )

Jak już mówiłem przywioze 40 bosterków Inq ENG :) więc może nie będzie tak źle ( wolałbym niegrać drafta francuskią Golg , lub Apocalypsą )

Normalnie jeszcze do mnie nie dociera  ,że to już w tą sobote i że trzeba bilet kupić .

A propos -- ile jest zniżki za wjaz na konwent za 500 klocków ?
I jeszcze jedno --> wysiąść mam w Wrocławiu głównym tak ?
Zapisane

Fungus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 190
  • Box'o maniak
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #136 dnia: Lutego 26, 2007, 04:35:04 pm »

Wrocław główny jak najbardziej. Dla przypomnienia to miejsce gdzie jest dużo peronów i wszystko jest zadaszone niezbyt ładnym czymś na styl altany czy czegoś w tym rodzaju :)

A co do miejsca konwentu to z dworca na piechte jest jakieś 15 - 20 minut.
Zapisane
Marzy mi się talia po Francusku. Już prawie to spełniłem.

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #137 dnia: Lutego 26, 2007, 08:21:49 pm »

Atti ja też będę o 12 we wrocku - mozemy sie spotkać na dworcu - na komórki sie zgadamy :)
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #138 dnia: Lutego 26, 2007, 08:33:07 pm »

to ile Wy macie z tego Bielska ? ze dopiero o 13tej ?
wstac sie rano nie chce :P

mam nadzieje ze jelenia, i organizatorzy to beda jakos wczesniej na tym konwencie, w koncu macie rzut beretem :)
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Fungus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 190
  • Box'o maniak
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #139 dnia: Lutego 26, 2007, 08:57:38 pm »

Jakby to zależało ode mnie to bylibyśmy gdzieś ok 8 - 9. No ale ja nie jestem kierowcą wieć wszystkie petycje kierować do Diablera.
Zapisane
Marzy mi się talia po Francusku. Już prawie to spełniłem.

Jasieq

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 268
  • Czyste Zło
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #140 dnia: Lutego 26, 2007, 09:14:41 pm »

Widzicie, problem polega na tym że Bulielmo pracuje na 3 zmianę, a mimo wszystko przydałoby się żeby trochę odpoczął przed turniejem. A jazdy mamy jakieś 4 godzinki. 8)
Zapisane
Bringer of Light | Pan Nienawiści ;)

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #141 dnia: Lutego 26, 2007, 09:41:11 pm »

No ja nie wiem dokładnie, o której Nozi będzię w Jeleniej, ale przewiduję, że będziemy około 1030 we Wrocku.
Zapisane

Fungus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 190
  • Box'o maniak
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #142 dnia: Lutego 26, 2007, 09:55:06 pm »

Zawsze można wypić morze kawy. To czyni cuda. Ja kiedyś charowałem 8 godzin w pracy po czym poszedłem na półmetek koleżanki i bawiłem się do 4 nad ranem. Przyjechałem do niej po wszystkim tak naprany, że szok. Przespałem się godzinkę i już o 6 byłem na nogach i jechałem do Wrocka na studia. Dzięki kawie przetrzymałem to wszystko w całkiem niezłym stanie i pamiętam każdą minutę z tego weekendu. A wypiłem 7 kaw w ciągu 8 godzin :)
Zapisane
Marzy mi się talia po Francusku. Już prawie to spełniłem.

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #143 dnia: Lutego 26, 2007, 10:53:22 pm »

moze wie kto od której mozna w sobote wejsc na konwent ?
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #144 dnia: Lutego 26, 2007, 10:58:59 pm »

Wchodzić chyba można całą dobę, ale pomiędzy 0:00 a 8:00 (czy coś około), trzeba się zgłosić ochronie czy jakos tak ;)
Na stronie konwentu pisali coś takiego.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Qba

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 208
  • po namyśle:D
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #145 dnia: Lutego 27, 2007, 09:34:37 am »

Panowie ponieważ widzę że osiągnięcie konsensu w sprawie godziny rozpoczęcia turnieju jest chyba niemożliwe to może niech wypowie się jakaś jednostka autorytarna :mrgreen: , która świetnie w tym wszystkim siedzi i wie co w trawie piszczy. Zatem PRETOR ustal jakąś godzinę żeby wiadomo było na którą należy przyjechać! My z Bielska chcemy zagrać ale jak ustalicie jakąś drakońską godzinę to po prostu nie damy fizycznie rady. Z tego co czytam w postach godzina 13.00 zdaje się być naprawdę odpowiednia. Oczywiście że wcześniej można przygotować grupy i inne sprawy organizacyjne bo to też trwa ale ustalmy tą 13 jako początek oficjalnych rozgrywek.
Zapisane
"JASZCZOMP" BRACTWA:D

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #146 dnia: Lutego 27, 2007, 10:41:42 am »

JA nie jestem organizatorem, ale chyba będę pierwszy na konwencie :)
Cóż mogę powiedzieć - mam nadzieję, ze wszyscy dadzą radę się pojawić. Jak zaczniemy o 12:00, to nie znaczy, że Ci co przyjadą o 13:00 nie będą mogli zagrać. DObrze by tylko było, aby około 12:00 było wiadomo dokładnie kto będzie napewno - czyli jakby np gracze będący w drodze dali znać ilu ich jedzie itd. Rozlosujemy wszystkich wcześniej i rozegramy tyle gier ile się uda rozegrać. Potem reszta dojedzie i rozegramy kolejne rozgrywki :) System z turami jaki początkowo obowiązywał na Flambergu się nie sprawdził - i tak gramy kto z kim akurat ma czas, więc nie ma problemu. Przyjeżdżajcie jak najwcześniej, a jak przyjedziecie najwcześniej jak możecie i będzie to 13:30 to nic się nie stanie pewnie.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #147 dnia: Lutego 27, 2007, 10:59:43 am »

Cytat: "Qba"
Panowie ponieważ widzę że osiągnięcie konsensu w sprawie godziny rozpoczęcia turnieju jest chyba niemożliwe to może niech wypowie się jakaś jednostka autorytarna :mrgreen: , która świetnie w tym wszystkim siedzi i wie co w trawie piszczy. Zatem PRETOR ustal jakąś godzinę żeby wiadomo było na którą należy przyjechać! My z Bielska chcemy zagrać ale jak ustalicie jakąś drakońską godzinę to po prostu nie damy fizycznie rady. Z tego co czytam w postach godzina 13.00 zdaje się być naprawdę odpowiednia. Oczywiście że wcześniej można przygotować grupy i inne sprawy organizacyjne bo to też trwa ale ustalmy tą 13 jako początek oficjalnych rozgrywek.


Widzę że Bielsko nie czyta mojego regulaminu odnosnie konwentu  :evil:  Co wy panowie o....e  :?: A może kart zakazanych i ograniczonych też nie znacie  :?: Zresztą wszystkie szczegóły odnośnie samego coolkonu są na stronach organizatorów. Podawałem zresztą linki. Co wy tam bierzecie w tym Bielsku że wszystko jest dla was wielką zagadką  :?:
Po raz n-ty zapraszam na początkowe strony tego tematu gdzie uaktualniam wszystko jeśli tylko mam czas. A oficjalna godzina otwarcia turnieju to 13.00. Ja przyjadę tam skoro świt.
Zapisane

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #148 dnia: Lutego 27, 2007, 12:10:51 pm »

po co tyle nerwów Nekro ???

a co do regulaminu to pełno w  nim udziwnien np w postaci  promo
a sztywna godzina tez wydaje sie być dziwna, ja jestem za propozycją Preta

poza tym mógłbys sie wypowiedzieć jak z tym wchodzeniem na konwent w sobote rano
bedzie mozna wtedy kupic wjazd ???
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Qba

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 208
  • po namyśle:D
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #149 dnia: Lutego 27, 2007, 12:12:55 pm »

Polecam zatem przeczytanie ostatnich 10 postów, z których jasno wynika, że każdy ma inny pomysł na godzinę rozpoczęcia! Jeżeli jest ustalona 13 to super i nie mam już żadnych pytań. Natomiast lekko drwiacy i wyzywający ton Nekromagusa pod naszym adresem powoduje konieczność zemsty BRACTWA nad w/w. :evil:
Zapisane
"JASZCZOMP" BRACTWA:D
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 19   Do góry