Kwietnia 29, 2024, 01:38:30 am
Strony: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19   Do dołu

Autor Wątek: Coolkon - Wrocław, 2-4 III 2007  (Przeczytany 71119 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #210 dnia: Marca 06, 2007, 10:38:58 am »

Kwaker zniszczył Marqwitcha z tego co wiem, więc napewno nie samymi walkowerami człowiek żyje :) (nawet nie wiedziałem, że Nozaki nie rozegrał wszystkich meczy - miałem na myśli raczej te osoby, którym zdarzyło się to po raz drugi ;) ).
Co do ilości grup, to jest to jakaś opcja, żeby ją zwiększyć, ale musi być odpowednia ilość osób - dałoby się spokojnie grać nawet 3 grupy, żeby wychodziły po 2 osoby i np dodatkowe 2 z najlepszymi 3 miejscami itd. Można kombinować, a rewanż to też dobry pomysł z prostego powodu - można zbadać kto czym gra i wykorzystać SideBar.

Nagrody funduje sponsor, wiec niech funduje i nie ma co mu pomagać ;) Było nas 19 osób, więc na wejściówkach zarobili ;)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Qba

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 208
  • po namyśle:D
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #211 dnia: Marca 06, 2007, 11:45:28 am »

W sumie wystarczyłoby żeby udział brało 16 osób, wtedy mamy 4 grupy po 4 osoby. Ja pokusiłbym się o takie rozwiązanie na choćby jednym turnieju w ramach jakiegoś novum. Oczywiści e mecz i rewanż! Myślę że mogłoby być bardzo ciekawie tym bardziej, że wreszcie w pełni można by wykorzystać sidebar jak rzecze Pretor. Byłoby też sporo meczów a odpowiedni rozkład losowy grupy powodowałby ciekawą rywalizację. Warte naprawdę do rozważenia 8)
Zapisane
"JASZCZOMP" BRACTWA:D

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #212 dnia: Marca 06, 2007, 04:25:47 pm »

No to jescze tylko wyślijcie zdjęcia adminom żeby je umieścili w downloadzie i będzie git  :!:
Zapisane

Lord Nozaki

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #213 dnia: Marca 06, 2007, 04:50:40 pm »

Z tymi zdjęciami... Można wysłać je... ok. Z drugiej strony, może założyć maila, na który wysyłalibyśmy takie rzeczy, każdy by znał hasło i każdy mógł fotki szybko ściągnąć na kompa. U mnie na studiach tak sobie przekazujemy materiały i jakoś to się sprawdza. Jakby co to napiszcie mi na gg komu i na jaki mail mam je przesłać. Dziś jeżeli by się udało, to bym może trochę jez mniejszył i kilka już przesłał. (najlepiej to grupowe. beż Nekra niestety, bo porobił, a potem o sobie zapomniał :P)
Zapisane
Doom Trooper powraca !!!


Tomasz Feliński - Lord Nozaki, moja strona fotograficzna:
http://nozaki.flog.pl

Atticus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 253
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #214 dnia: Marca 06, 2007, 05:47:29 pm »

Cytat: "Qba"

W kwestii walkowerów to niestety lipa bo zdarzyło się to po raz drugi, w Raciborzu było identycznie i chyba był nawet problem z tymi samymi osobami (bez wskazywania i nie mam pretensji do Noziego i szacunek dla niego, że chciało mu się przyjechać z tak daleka) :evil:

Taaaa  Nozi przyjechał z daleka....  To skąd przyjechał Trouble ?? Z "bardzo daleka" ?!?!


Cytat: "Qba"

Niestety w ostatecznym rozrachunku ma to wpływ na przebieg gdyż np. w grupie B rywalizacja o wyjście była bardzo ostra a w grupie A nawet Kwaker miał trzy zwycięstwa swoją nieśmiertelną talią Pozdrawiam) :lol:

Tylko grając przeciwko najlepszym staniesz się  tym  najlepszym ;)  Więc powinieneś być zadowolony
Zapisane

Lord Nozaki

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #215 dnia: Marca 06, 2007, 09:48:49 pm »

No Atti, jakby nie było, to jednak mamy do tego Wrocka kawałek ;) A to, że akurat przypadkiem byłem w Szklarskiej, to zupełnie inna historia :P Trochę jednak sobie pojeździłem, zanim na ten konwetn dojechałem.
Atti zapomniałem jeszcze na forum Ci pogratulować - moje gratulacje , choć było to do przewidzenia ;) no i podziękować, ze dostarczenie moich książek, które zostawiłem na konwencie - dzięki
Gratulacje należą się wszystkim, którzy wyszli z grup, no i dzięki chłopaki, dla tych, z którymi dane było pograć.
Cytuj
2. Nozi...nie uzanję co prawda ślubów, ale potrafię się cieszyć z czyjegoś szczęścia... więc gratuluję i życzę szczęścia aż po grób

Dzięki. Grunt, żeby znaleźć w miarę dopasowaną do siebie połówkę. :) A jaki to rodzaj związku, to już znaczenie drugorzędne. U mnie pod tym względem praktycznie nic się nie zmieniło. :)

Co do walkowerów, to niewiele brakowało, żeby udało mi się ten ostatni mecz rozegrać. :) Tak, czy siak potem i tak bym się musiał zwijać. A teoretyczna szansa wyjścia z grupy była (jeżeli udałoby się wygrać i jeszcze kilka jeżeli  :mrgreen:  ) Pozatym, to nie wiem czemu tak łatwo można by dać walkowera. Mam nadzieję, że innych też coś mocno przyszpiliło, że się musieli zwijać.  :evil:  Nawet jakbym przegrywał wszystko, i czuł , że tą talią to nic się nie da wygrąć, to grałbym dalej, żeby zobaczyć w jakich momentach talia mnie zawodzi, czego w niej brakuje i na co nie byłem przygotowany  :!:  Następnym razem, takich błędów raczej się nie popełni. :) A wygrać się da przy odrobinie szczęścia z każdym... U nas w grupie nie było niepokonanych, a jak pamiętam na tamtym konwencie nawet Atti miał jedną porażkę.
Zapisane
Doom Trooper powraca !!!


Tomasz Feliński - Lord Nozaki, moja strona fotograficzna:
http://nozaki.flog.pl

Atticus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 253
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #216 dnia: Marca 06, 2007, 09:52:49 pm »

Cytat: "Lord Nozaki"
U nas w grupie nie było niepokonanych, a jak pamiętam na tamtym konwencie nawet Atti miał jedną porażkę.


Teraz na Coolkonie wygrałem wszystkie gry  8)  
A na Falkonie to w grupie przegrałem z Pukim i z Marqwiczem .
Zapisane

Qba

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 208
  • po namyśle:D
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #217 dnia: Marca 07, 2007, 08:43:50 am »

Cytat: "Atticus"
Taaaa Nozi przyjechał z daleka.... To skąd przyjechał Trouble ?? Z "bardzo daleka" ?!?!

Dla Startera też szacuneczek za przyjazd ;) ! A co do Noziego to po prostu prawdopodobieństwo przyjazdu na turniej i to przed ślubem jak tu czytam jest raczej niewielkie :mrgreen:

Cytat: "Atticus"
Tylko grając przeciwko najlepszym staniesz się tym najlepszym ;) Więc powinieneś być zadowolony

Troszkę więcej skoromności Atti :mrgreen:
Zapisane
"JASZCZOMP" BRACTWA:D

Marqwitch

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1199
  • Pożeracz Dusz(onek)
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #218 dnia: Marca 07, 2007, 11:59:50 am »

Cytat: "Atticus"
na Falkonie to w grupie przegrałem z Pukim i z Marqwiczem
Ja również przegrałem na Falkonie z Puki'm, ale ponoć miał On nielegalną talię (możemy więc uznać te porażki za nieważne).

Qba, Jasieq, Buli itd. - czekam na jakieś konkrety dotyczące moich HM (sorry za błędy ortograficzne)... Na następnym turnieju postaram się dostarczyć Wam płytę wzbogaconą o poprawione teksty, tłumaczenia Morta, ilustracje w lepszej jakości/rozdzielczości i oczywiście o nowe atuty (od czasu wysłania płyty do Izzi'ego, stworzylem ich jakieś 150 lub nawet 200). Aha przejżyjcie resztę zawartości płyty (teledysk PRETTY MAIDS... Roxxx!).
Zapisane

Atticus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 253
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #219 dnia: Marca 07, 2007, 03:11:03 pm »

Cytat: "Marqwitch"
Ja również przegrałem na Falkonie z Puki'm, ale ponoć miał On nielegalną talię (możemy więc uznać te porażki za nieważne).

A co takiego było nielegalne w jego talii ??

Qba  niezrozumiałeś --- grając z tymi z czołówki możesz podejrzeć , zagrania , kombinacje itp -- A ty myślisz ,że dlaczego udało mi się wygrać dwa turnieje ??
Zapisane

Qba

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 208
  • po namyśle:D
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #220 dnia: Marca 07, 2007, 03:41:18 pm »

Atti wygrałeś jak najbardziej zasłużenie, miałeś talie rewelacyjna, szybką, zwartą. Masz w 100% rację że grając z dobrymi można się wiele nauczyć więc mam nadzieję że wyciągnąłem odpowiednie wnioski i wynik na kolejnym turnieju będzie satysfakcjonujący :mrgreen:
Zapisane
"JASZCZOMP" BRACTWA:D

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #221 dnia: Marca 07, 2007, 03:48:40 pm »

Puki podobno mial za dużo Anihilacji i chyba Sposobności nataniela - nie jestem jednak pewny czy to prawda, więc nie mówię tego z pełnym przekonaniem :) Ale krążyły takie pogłoski ;)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Jasieq

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 268
  • Czyste Zło
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #222 dnia: Marca 07, 2007, 03:56:51 pm »

Cytat: "Atticus"
grając z tymi z czołówki możesz podejrzeć , zagrania , kombinacje itp -- A ty myślisz ,że dlaczego udało mi się wygrać dwa turnieje ??

Hehe, to mi przypomina jak na pierwszym turnieju na którym byłem, nie miałem jeszcze pojęcia "z czym to się je", i zająłem zaszczytne ostatnie miejsce. Drugi na którym byłem, miejsce trzecie. A teraz trzeci turniej i miejsce drugie. Tak więc Atti ma rację, można się sporo nauczyć  ;)
Zapisane
Bringer of Light | Pan Nienawiści ;)

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #223 dnia: Marca 07, 2007, 04:25:31 pm »

Cytat: "Atticus"
A ty myślisz ,że dlaczego udało mi się wygrać dwa turnieje ??


Odpowiedź na to pytanie jest prosta - testowałeś swoją talie na Melonie przed turniejem  :D
Zapisane

Atticus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 253
    • Zobacz profil
Turniej- Coolkon, wrocław, marzec
« Odpowiedź #224 dnia: Marca 07, 2007, 04:29:04 pm »

Cytat: "Nekromagus"

Odpowiedź na to pytanie jest prosta - testowałeś swoją talie na Melonie przed turniejem  :D


A nie tylko -- Bo  tą talią ograłem kilkakrotnie na GE talie turniejową Diablera,którą to urzył we wrocku . Ciebie zresztą też ograłem tym na GE -- stwierdziłeś nawet ,że jest to "bardzo wkurzająca talia" . Ale wtedy jeszce niewiedzialem ,że będe tym grał na Coolkonie.
Zapisane
Strony: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19   Do góry