Zasady gry > Karty

Niewinna Sztuczka

(1/5) > >>

pretorianstalker:

--- Cytuj ---Bulielmo:
1. Czy niewinną sztuczkę można dołączyć do wojownika który siedzi w pojeździe w którym nie można korzystać z innego ekwipunku???
2. Czy niewinną sztuczkę można dołączyć do wojownika Zaginionego w akcji??? Na niewinnej jest napisane dołącz do wojownika znajdującego się w grze a Zaginiony chyba się w grze nie znajduje.
3. Czy na Niewinną Sztuczkę którą ktoś dołączył do mojego wojownika mogę rzucić przejęcie i wyposażyć w nią np innego mojego wojownika (lub tego samego) ale teraz ja kontroluję tę kartę czyli np. wkładam sobie niewinną do zbrojowni.

pretorianstalker:
1.Tego jeszcze do końca nigdy nie wyjaśniłem  Zawsze interesowało mnie jak to działa z Pancerną skorupą  Uważam jednak, ze ponieważ Niewinna sztuczka jest dołączana do wojownika przez wroga, a dołączać karty ekwipuku wojownikom w pojazdach można, to wojownik ne musi z niej korzystać - traci po prostu wszystk8ie karty dołączone.
2.Ustalilismy, że taki wojownik nie ma żadneog wpływu na grę - nie można nic więc do niego dołączać.
3.Ciekawe rzecz  Tak - teraz dopiero przejmuje się kontrolę nad tą karta i można z nią robić co się chce. Można wtedy dodać ją do zbrojowni. Dopóki kontroli się nie przejmie, kontrolującym nadal jest przeciwnik.

koszal:
Do pancernej skorupy to raczej dodać niewinnej sztuczki nie można. Jednak znowu pojawia się problem z ekwipunkiem: używać , posiadać, korzystać etc. etc. Trzebaby to ujednolicić.

Skoq:
Odnośnie odpowiedzi pretora - ad .1 i ad.3 - jak najbardziej ok, ale co do dołączania do zaginionych i innych tego typu to nie jestem pewien....moim zdaniem można dołączyć niewinną do taakiego np zaginionego i tym samym odrzucić "zaginionego".

Nocturne:
A ja mam pytanie. Jeżeli ktoś dal mojemu wojownikowi niewinna sztuczkę, a ja użyje uszkodzenie to niewinna sztuczka ma wcześniej swój efekt czy tez nie?

pretorianstalker:
Uszkodzenie odrzuca sztuczkę po tym jak ona już zadziała.
--- Koniec cytatu ---

Engineer:
Czy wojownik z Niewinną Sztuczką może korzystać/rzucać sztukę?
Generalnie chodzi mi o to, że są czary które dołączamy (no właśnie dołączamy czy nie?) do wojownika, np Samodoskonalenie, Nietykalność. Są też czary Bojowe zwiększające statystyki, zmieniające agresora/obrońce, które już chyba nie są dołączane. Jak to jest z tymi czarami i Niewinną Sztuczką?

Skoq:
Żaden czar sztuki nie jest do niczego dołączany z wyjątkiem promocyjnego Oczarowania. Samodoskonalenie i Nietykalność działają przez jakis czas, ale nie sa uważane za karty dołączone, więc Sztuczka nie ma z nimi żadnego związku.

Snake PL_issken:

--- Cytuj ---Bulielmo:
3. Czy na Niewinną Sztuczkę którą ktoś dołączył do mojego wojownika mogę rzucić przejęcie i wyposażyć w nią np innego mojego wojownika (lub tego samego) ale teraz ja kontroluję tę kartę czyli np. wkładam sobie niewinną do zbrojowni.

pretorianstalker:
3.Ciekawe rzecz  Tak - teraz dopiero przejmuje się kontrolę nad tą karta i można z nią robić co się chce. Można wtedy dodać ją do zbrojowni. Dopóki kontroli się nie przejmie, kontrolującym nadal jest przeciwnik.

--- Koniec cytatu ---


To jak gramy? Była dyskusja przy okazji Przywołania przedmiotu i dalej nie wiem, czy mogę przejąć Niewinną i dać swojemu.
A czy mogę od razu włożyć swoją Niewinną do Zbrojowni? Nie widzę powodu, żeby nie móc. Tak samo jak nie widzę powodu, żeby mój wojownik nie mógł jej sobie z tej zbrojowni wyjąć.

pretorianstalker:
Teraz z perspektywy czasu wydaje mi się, że NIE byłoby lepszą odpowiedzią. Ale chodzi o działanie Przejęcia. Przejmujesz kontrolę, ale nie możesz dać swojemu wojownikowi Sztuczki. Więc zasadniczo Się to wyklucza. Więc w sumie nic to nie daje. Tak czy inaczej Sztuczki do Zbrojowni nie odłożysz.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej