Forum ogólne > Klub Arkadin

TOP FIVE 2,3-ed

(1/11) > >>

Nicodemus:
TOP FIVEJesteśmy już po kilku turniejach wiec możemy ponownie zagłosować nad nowym TOP FIVE. Teraz pełni doświadczeń glosujemy na najlepsza ( lub najbardziej utrudniającą życie) kartę gry DOOM TROOPER.

Wysyłamy swoje typy na moje PW lub Mail czlowiekjasny@wp.pl pod hasłem TOP FIVE grudzień 2006
Wysyłamy 5 typowanych kart od pierwszej Twoim zdaniem najlepszej do piątej.

Konkurs startuje całkiem od nowa wiec poprzednie glosowania nie będą wliczane.
Postarajcie się i glosujcie - to tylko krótka wiadomość.

Nicodemus:
Dopisze tutaj ze jak zwykle prawie wszyscy sie ociagaja. Zaglosowalo dopiero 8 osob a ile jest na forum ? Nawet preto i diab nie zaglosowali. Ludzie glosujcie bo za 3 dni koncze przyjmowanie glosow.

Fungus:
Ja nie byłem w stanie zrobić tego wczoraj bo wogóle nie byłem w stanie poprawnie sklecić zdania na kompie. Ale już powoli dochodzę do siebie także głos oddałem.

Info do innych: RUSZAĆ SIĘ Z TYMI GŁOSAMI!!!

pretorianstalker:
Spokojnie... mam masę ważnych rzeczy do zrobienia, nawet nie miałem kiedy się zastanowić. Ostatnio trochę pograłem i mam nowy typ na jedną z najlepszych kart! :) Pewnie wszyscy by się zdziwili, ale można nią robić takiego combosy, że szczęka opada :P

Atticus:
A ja Na 1 miejscu znowu stawiam "Przykrą Niespodzianke" .Zdaje się ,że mało kto ją docenia , ale mi ona pomogła wygrać niejeden pojedynek ! (cicha reklama)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej