Forum ogólne > Turnieje/rozgrywki

Zasady Turniejowe - drużynowe

<< < (2/2)

Wąski:
Chciałbym wznowić wątek, który był niejako wspomniany na Falkonie. Chodzi mi rzecz jasna o rozgrywki drużynowe w przyszłym sezonie. Jeśli chodzi o mnie to wyobrażam sobie to w ten sposób... Zostałyby utworzone 2-osobowe drużyny. Czy będzie to na zasadzie dobierania, losowania czy może zestawiania wg tabeli po tym sezonie, tj. pierwszy z ostatnim, drugi z przedostatnim itd. to już by się ustaliło później jeśli pomysł by przeszedł. Co do rozgrywek myślę, iż najlepiej byłoby na każdym indywidualnym turnieju, na dobry początek przeprowadzić mecze drużynowe na zasadzie ligi, więc Drużyna 1 gra z Drużyną 2, Drużyna 3 z Drużyną 4 i tyle. Na następnym turnieju następna kolejka itd aż do usranej śmierci xD Oczywiście należy się liczyć z tym, że nie na każdym turnieju będą obecni wszyscy potrzebni gracze dlatego np. na innym turnieju rozgrywaliby również mecz zaległy. Co do zasad to jeszcze o nich nie myślałem. Do tego będą potrzebni mi chętni, bo jestem noobem i się gówno znam jak na razie na tej karciance, ale jak na razie chodzi mi o sam pomysł. Jeżeli przejdzie będziemy myśleć dalej.
Czekam na opinie  ;)

pretorianstalker:
Z wymienionych przez Ciebie powodów, nie da rady :) Nie ustawisz wszystkiego tak, żeby zawsze byli wszyscy potrzebni ;) Poza tym cięzko się gra drużynowo z kimś kogo nie znasz lub nie wiesz czego się możesz spodziewac :) O to chodzi w grze druzynowej, żeby grać z kimś kogo się zna i aby dało się dopracować taktykę... Ciężka sprawa. Ja bym zagrał kiedyś jakiegoś potwora - np 5 korporacji + Bractwo vs 5 Apostołów + Heretycy. Ewentualnie bez Bractwa i Heretyków ;)

Diablerist:
Niewykonalne. Można co najwyżej grać drużynówki na turniejach, ale z rozstrzygnięciem. Ciągnięcie tego przez cały sezon w formie ligi jest niemożliwe. Można by ewentualnie zrobić coś takiego dla tych, którzy regularnie jeżdżą tj. mnie, Nekro, Skoqa, Preta, Startera, Lapsona, Qliga itd, ale coś takiego pachnie jakimś elitaryzmem.

Wąski:
No bo to oczywiste, że dla takich osobników ;] Nie miałbym zamiaru wciągać w to ludzi, którzy by nie chcieli brać w tym udziału. A czy to jest niewykonalne... Nie wiem, możliwe. Ja rzucam tylko pomysł i uważam, że warto spróbować. Jak dla mnie wystarczyły by 4 drużyny i sądzę, że zabawa byłaby przednia ;P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej