Marca 28, 2024, 05:39:54 pm

Autor Wątek: Zasady Turniejowe - drużynowe  (Przeczytany 7078 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Atticus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 253
    • Zobacz profil
Zasady Turniejowe - drużynowe
« dnia: Grudnia 23, 2006, 01:56:43 pm »

1)Można zaatakować wojownika sojusznika?
2)Czy za zabicie woja sojusznika dostaje się PP??
3)Czy sojusznik traci DP jak zagram karte "TAXATION"?

Mógłby mnie ktoś oświecić ?
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2009, 06:58:59 pm wysłana przez Nekro »
Zapisane

Fungus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 190
  • Box'o maniak
    • Zobacz profil
Zasady Turniejowe - drużynowo
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 23, 2006, 04:13:05 pm »

1) Nie może zaatakować.
2) Jak juz się stanie, że zaatakuje to dostaje tylko A
3) Nie wiem ale chyba nie.
Zapisane
Marzy mi się talia po Francusku. Już prawie to spełniłem.

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Zasady Turniejowe - drużynowo
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 23, 2006, 05:10:16 pm »

1. Nie można ;)
2. NIe wiem skąd zasad o tym, że tylko PA - jak już coś sie stanie to chyba można PZ, choć może się to bez sensu wtdawać :P
3. Jak wszyscy to wszyscy :) Pule PA są oddzielne, więc czasem warto.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Atticus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 253
    • Zobacz profil
Zasady Turniejowe - drużynowo
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 23, 2006, 06:34:35 pm »

1) Iteresuje mnie aspekt "Greater Manipulation" a konkretnie urzycie wojownika drużyny przeciwnej do zabicia woja sojusznika .
2) No tak , ale czy na 100% jestes pewnien Pret ? czy też ta kwestia nie jest jasna ,prosta i klarowna i trzeba będzie to jakoś ustalić ?
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Zasady Turniejowe - drużynowo
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 24, 2006, 12:05:37 am »

Nie ma chyba zasad, które to regulują, jednak dla dobra gry możnaby chyba uznać, że atakowanie sprzymierzeńca to tak jak atakowanie siebie - w końcu PZ są wspólne :) Chodzi o to, żeby nie było talii opartych na wzajemnym wykańczaniu się.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Wąski

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Rozgrywki drużynowe 2009
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 20, 2008, 12:21:33 am »

Chciałbym wznowić wątek, który był niejako wspomniany na Falkonie. Chodzi mi rzecz jasna o rozgrywki drużynowe w przyszłym sezonie. Jeśli chodzi o mnie to wyobrażam sobie to w ten sposób... Zostałyby utworzone 2-osobowe drużyny. Czy będzie to na zasadzie dobierania, losowania czy może zestawiania wg tabeli po tym sezonie, tj. pierwszy z ostatnim, drugi z przedostatnim itd. to już by się ustaliło później jeśli pomysł by przeszedł. Co do rozgrywek myślę, iż najlepiej byłoby na każdym indywidualnym turnieju, na dobry początek przeprowadzić mecze drużynowe na zasadzie ligi, więc Drużyna 1 gra z Drużyną 2, Drużyna 3 z Drużyną 4 i tyle. Na następnym turnieju następna kolejka itd aż do usranej śmierci xD Oczywiście należy się liczyć z tym, że nie na każdym turnieju będą obecni wszyscy potrzebni gracze dlatego np. na innym turnieju rozgrywaliby również mecz zaległy. Co do zasad to jeszcze o nich nie myślałem. Do tego będą potrzebni mi chętni, bo jestem noobem i się gówno znam jak na razie na tej karciance, ale jak na razie chodzi mi o sam pomysł. Jeżeli przejdzie będziemy myśleć dalej.
Czekam na opinie  ;)
Zapisane
...gdy napletek jest tak długi i WĄSKI, że naciągając go na żołądź prącia, nie można odsłonić cewki moczowej.

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Rozgrywki drużynowe 2009
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 20, 2008, 12:31:19 am »

Z wymienionych przez Ciebie powodów, nie da rady :) Nie ustawisz wszystkiego tak, żeby zawsze byli wszyscy potrzebni ;) Poza tym cięzko się gra drużynowo z kimś kogo nie znasz lub nie wiesz czego się możesz spodziewac :) O to chodzi w grze druzynowej, żeby grać z kimś kogo się zna i aby dało się dopracować taktykę... Ciężka sprawa. Ja bym zagrał kiedyś jakiegoś potwora - np 5 korporacji + Bractwo vs 5 Apostołów + Heretycy. Ewentualnie bez Bractwa i Heretyków ;)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Rozgrywki drużynowe 2009
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 20, 2008, 01:06:20 pm »

Niewykonalne. Można co najwyżej grać drużynówki na turniejach, ale z rozstrzygnięciem. Ciągnięcie tego przez cały sezon w formie ligi jest niemożliwe. Można by ewentualnie zrobić coś takiego dla tych, którzy regularnie jeżdżą tj. mnie, Nekro, Skoqa, Preta, Startera, Lapsona, Qliga itd, ale coś takiego pachnie jakimś elitaryzmem.
Zapisane

Wąski

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Rozgrywki drużynowe 2009
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 20, 2008, 07:13:40 pm »

No bo to oczywiste, że dla takich osobników ;] Nie miałbym zamiaru wciągać w to ludzi, którzy by nie chcieli brać w tym udziału. A czy to jest niewykonalne... Nie wiem, możliwe. Ja rzucam tylko pomysł i uważam, że warto spróbować. Jak dla mnie wystarczyły by 4 drużyny i sądzę, że zabawa byłaby przednia ;P
Zapisane
...gdy napletek jest tak długi i WĄSKI, że naciągając go na żołądź prącia, nie można odsłonić cewki moczowej.