Marca 19, 2024, 06:10:31 am
Strony: [1] 2 3 ... 14   Do dołu

Autor Wątek: ebay  (Przeczytany 46102 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
ebay
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 19, 2007, 06:40:02 pm »

hmm... nie skumałem żartu chyba :) W jakim nastroju piszesz o tych linkach? Bo nie wiem co sądzisz, czy coś jest żałosne czy ciekawe? :D
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
ebay
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 19, 2007, 07:37:22 pm »

a ty Pret co sądzisz o tych boxach? - zwłaszcza base set jest ciekawy - tyle ze nie wiem czy nie za drogo by wyszło - buy it now - to chyba przesada - ale aukcja sama fajna  - poproszę Łukaszu o krótka analizę opłacalności np tej aukcji base set plus inq boxy ;) może warto by było to kupić i sie podzielic jakoś?
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
ebay
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 19, 2007, 08:18:02 pm »

Co do base set tego za 49 USD - cena dla mnie wysoka :D W sumie z przesyłką będzie to jakieś 70 USD, co daje nam jakieś 210zł, czyli niecałe 6zł/booster. Niby nie najgorzej, ale ja za taką cenę bym nie kupił (zwłaszcza, ze czekam na 80 starterów i 4x Box boosterów base setu :P )

Zestaw combo z INQ w świetle ostatnich cen z Allegro nieopłacalny chyba. W sumie za obydwa cena wyniesie jakieś 350zł. Czyli powiedzmy 150zł za samą INQ - można w Polsce kupić taniej ;) Poza tym, mam dla Ciebie ciągle te 20 boosterów odłożone po 1,5zł :P

Warzone booster box - 3zł/booster plus jakieś 60zł za przesyłkę. Też bym sam nie kupił ;)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
ebay
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 19, 2007, 09:11:11 pm »

Ciekawostkami byl niholai oraz cytadela reszte dodałem żeby mi ktoś powiedział czy sie opłaca ale jak widzę to nie  :mrgreen:
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: ebay
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 10, 2007, 12:44:54 pm »

http://cgi.ebay.com/Doom-Trooper-CCG-Sealed-Booster-Display_W0QQitemZ160176740578QQihZ006QQcategoryZ2535QQrdZ1QQssPageNameZWD4VQQcmdZViewItem

Czyli łącznie 43 dolce za wysyłkę i towar ? To by było licząc 1dol = 2,50 razem 107,5 zeta ? Czy może coś pominąłem ?
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: ebay
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 10, 2007, 02:55:27 pm »

Na tą chwilę to jakieś 112zł, ale pominąłeś tego licytującego goscia ;) Co więcej od razu mówię, że jeśli ten corsonbrenntorisk nie jest jednym znajomym Włochem, to jeszcze jeden Włoch zalicytuje :) Jeszcze przed pojawieniem sie tych aukcji dostałem wiadomość o tym, że się pojawią i czy mam zamiar licytować bo on chce to kupić - odpowiedziałem, że nie jestem zainteresowany, więc nie ma sensu się umawiać co do "niepodbijania ceny" :) Myślę, że cena np 175/box byłaby satysfakcjonująca dla niektórych - więc można próbować. Ja od razu mówię, że nie będę nikomu właził w drogę.

EDIT:
Sprawdziłem gościa - jest z Nowej Zelandii. Spodziewałbym się więc jeszcze Włochów na tej aukcji :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2007, 02:57:35 pm wysłana przez pretorianstalker »
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Odp: ebay
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 28, 2008, 11:12:29 pm »

Jak by ktoś chciał to euro teraz nisko stoi - bosterki we francji, ale po angielsku:
http://cgi.ebay.pl/DOOM-TROOPER-10-BOOSTERS-MORTIFICATOR_W0QQitemZ310043773896QQihZ021QQcategoryZ93211QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
gosc ma 3 takie aukcje
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: ebay
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 30, 2008, 09:35:23 am »

Wiem, ze nisko stoi ale tak się nie skończy :) Jak ktoś chce to może licytować, ale i tak wygram ;) Zwłaszcza, że potem dostaję refund z Włoch ;)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

luke

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6
  • Kolekcjoner - przelotem
    • Zobacz profil
Odp: ebay
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 04, 2008, 10:03:39 pm »

Gratulacje Łukasz  ;) Przebiłeś mojego kumpla na wszystkich trzech aukcjach. No ale jak chciał licytować to nie powinien na długi weekend wybywać a Polskę  ;D Zostawisz coś z tych Mortów w Polsce czy wszystko na export??
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: ebay
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 04, 2008, 10:55:38 pm »

Jednak zostają - osoba, która chciała większość odebrać wymiękła przy cenie 25 EUR :) Jakby ktoś coś chciał to pytać ;)

Jeśli chodzi o MORTIFICATORA eng to generalnie nie polecam ze mną walczyć :D Podobnie z Paradise eng - brakuje mi już tylko 6 kart i jak jest szansa, że coś się trafi to nie patrzę specjalnie na cenę ;) Chciałbym skończyć kolekcjonować już te karty... ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2008, 10:58:10 pm wysłana przez pretorianstalker »
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

luke

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6
  • Kolekcjoner - przelotem
    • Zobacz profil
Odp: ebay
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 05, 2008, 08:03:23 am »

A pójdą na sztuki czy puścisz też może jakiegoś nieotwartego boosterka?? Osobiście to z Morta nic nie mam, więc cokolwiek by nie było to i tak więcej :)

Co do kolekcji polskich kart to mam niestety ten sam problem .... ciągle brak kilkunastu kart i nikt nie chce mi ich dać  :'(
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: ebay
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 05, 2008, 10:42:18 am »

Jak coś będziesz miał powtarzającego się to puść na allegro - obiecuję licytować a i inni też napewno sie skuszą.
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: ebay
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 05, 2008, 03:55:12 pm »

Na allegro pewnie trafi spora część tych kart. Na dobrą sprawę szukam 5szt dla siebie i kilku dla kolegi- może kilkunastu.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Vasco

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Zapisane
there is only one conclusion to every story...
we all fall down
Strony: [1] 2 3 ... 14   Do góry