Marca 29, 2024, 09:08:59 am

Autor Wątek: Goblikon - Racibórz, 11 VIII 2007  (Przeczytany 9267 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Turniej - Goblikon 2007 :>
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 13, 2007, 11:44:11 am »

Jedziesz, jedziesz było dobre :) Albo "Lutuj, lutuj" w momencie kiedy kart na ręce do obrony brakło w grze na drużyny :D

Co do wdech i wydech to nie mój tekst - to był tekst Tomka ;)

A ta gra z totemem to Jungle Speed i polega na wykładaniu jakichś żetonów z symbolami w kolejności. W momence kiedy na stole pojawią się dwa takie same żetony pod względem wzoru lub koloru, osoby posiadające te żetony toczą pojedynek, polegający na tym, że jedna z nich musi złapać totem pierwsza :) Coś w tym stylu...
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Fungus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 190
  • Box'o maniak
    • Zobacz profil
Odp: Turniej - Goblikon 2007 :>
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 13, 2007, 12:29:11 pm »

Minusem tych ludzi, którzy grali w Totema to było to iż nie dali zasna tym co poszli piętro niżej. Ja byłem na dole z Troubler'em, Wybrańcem i Tomkiem. Położyłem się spac jako ostatni i to był mój błąd... Troubler'owi włączył się "tartak" i tak dawał, że ponoc było go słychac na piętrze gdzie grali pozostali :D
Zapisane
Marzy mi się talia po Francusku. Już prawie to spełniłem.

Atticus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 253
    • Zobacz profil
Odp: Turniej - Goblikon 2007 :>
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 13, 2007, 04:28:26 pm »

Hey Piszcie wreszcie kto czym gral :P

zaluje ze mnie nie bylo :(
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 13, 2007, 04:34:38 pm wysłana przez Atticus »
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Turniej - Goblikon 2007 :>
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 13, 2007, 09:40:26 pm »

Ogólnie jestem zadowolony z własnej postawy, ale mniej z innych. Mówiłem tyle razy, że Throwing trzeba zbanować całkiem. O kombosie z Przegrupowaniem pisałem (chyba jako pierwszy) na forum już z jakieś pół roku temu i teraz grało tym 25% ludzi ::) No i oczywiście granie na 3 Archiwa (nuuuda). Grinder też wiochą wionie, niestety sam musiałem nim grać, bo wjeżdżanie w Gracza Najemnikami jest mało efektowne, a przeciwnik może knuć plan zniszczenia przez 20 tur ;)

Granie do dwóch wygranych powinniśmy stosować moim zdaniem na każdym przyszłym turnieju. Chociażby w ćwierćfinale z Łukaszem dostałem do zera w drugiej turze (Pomiot, Pound, Kula, Działko, potem Zapach Wojny i Inicjatywa i kaka demona :P). Próbowałem się coś bronić Na Czarną Godzinę i nic to nie dało. Jednym słowem pech. No i jest możliwość efektywnego użycia SideBaru (bądź też efektownego - Nekromagusie, te słowa znaczą co innego ;))

Co do chodzenia i podglądania czym gra przeciwnik nie widzę problemu. Robisz talię w moim stylu i masz dzięki temu, że zostałeś podejrzany lekką przewagę taktyczną ;D Tak a propos nie był to całkiem mój pomysł. Łukasz wspominał o tym dwa razy, ale nigdy nie wprowadził w życie ;)

Ze śmiesznych sytuacji:
- Marqwitch został wydalony z pociągu  ;D
- "srogo" - to było coś w stylu: Ożywiony Legionista wjeżdża w Gracza raz, ale srogo,
- Inkwizytor z Bojowym Strojem został potraktowany przez Algerotha i tekst, że dres mu się rozdarł pod pachą,
- zachowanie Marqwitcha w rozstrzygającym pojedynku półfinału, jego mina jak się zorientował, że gram Czaszkami i teksty: "Oszukałeś mnie!" albo "No teleportuje się cham!" na temat Niszczyciela korzystającego ze zdolności Mistrza Valpurgiusa :)
- w grze na luzie, którą mieliśmy już w kieszeni poprosiłem Marqwitcha, żeby nie wjeżdżał za PZ, bo chcę sobie Czaszek użyć no i wyszło tak, że Valpirgius się poszedł walić (miał już 3 Czaszki) i wygraliśmy dopiero jakieś 3 tury późnej :P
- teksty z "mishearda" Behemotha ;D

Draft był dość nędzny w porównaniu do tego co graliśmy w pięciu u Łukasza w chacie. Miałem Grizzlego, ale mogłem go wystawić tylko zabierając dwóch Dragonów przeciwnikom (miałem Powołanie, Przeprogramowanie i Podwójną Powinność).

Edit: Jeszcze mnie rozbawiło, że Kwaker zamiast jechać z nami został w Jeleniej, pojechał w góry na rowerze i złamał obojczyk ;D Srogo!!
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 13, 2007, 10:31:11 pm wysłana przez Diablerist »
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Turniej - Goblikon 2007 :>
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 13, 2007, 10:52:47 pm »

Mi się jeszcze przypomniało:
"-Legionista czerwonej gwardii atakuje X
-Jak?
-Z łokcia!" :D

Może wprowadzimy dodatkową taktykę :P
-Atakuje
-Jak?
-Srogo!!! :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 13, 2007, 10:55:46 pm wysłana przez pretorianstalker »
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Turniej - Goblikon 2007 :>
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 14, 2007, 06:19:49 pm »

Nie wiem czy zauważyliście pewne zależności:
- do półfinałów weszły wszystkie talie na Throwingach (+ moja),
- 5 graczy grało na Luterańskich i aż czterech z nich osiągnęło półfinał (Grzyb jest słaby, więc trudno go nazwać wyjątkiem od reguły :P )
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Turniej - Goblikon 2007 :>
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 21, 2007, 08:38:47 pm »

Przydał by się dział download gdyż mam nagranie prawie 6 minutowe na którym uwieczniłem przypadkiem HARDGEJA w około 17 sekundzie  :o
00-1.04 Pretor vs Skoqn - gruba berta czyli jak ponad 130 kart zmiata wszystko
1.06-1.31 Starter vs Jasieq - "...ale długo mnie przetrzymałeś..." czyli wjazd dzindzersem w klate  ;D
1.33-1.40 -marzy mi się tali po francusku i prawie ........
1.43-2.52 - Tomek O. vs. Diabler - Diabler powiedz coś madergo  :D
2.52-4.32 - Buielmo vs Marqwitch - "muszę się sajdbrować", "...zostaniesz gwiazda filmową jak...", throwing żądzi !
4.54-5.19 - "....tak- nie, tak - nie, tak - nie ....", " preto jest problem" (hiuston mamy problem ;D )
5.27 - hiuston nie odpowiada, to mamy k...a problem hehe  :D

(resztę widać przelotem zwłaszcza Fungusa)

Ewentualnie mogę wysyłać zainteresowanym filmik w formie rarowej na maila. Zainteresowanych odsyłam by się do mnie zgłaszali na pw i dostarczali swoje adresy e-mailowe.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2007, 02:10:00 pm wysłana przez Nekromagus »
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Turniej - Goblikon 2007 :>
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 21, 2007, 10:14:57 pm »

A skąd ten filmik się wziął? :o
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Turniej - Goblikon 2007 :>
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 22, 2007, 02:11:58 pm »

A skąd ten filmik się wziął? :o
Z nienacka Diabler, z nienacka  8)

A filmik podeśle Pretowi który odpowiednio go umieści aby wszyscy mieli do niego dostęp.

Aha filmik jako że jest z telefonu ma rozszerzenie 3gp, można go jednak oglądać z następujących programów cytat: "Pliki 3GP na komputerach PC odtwarzane są przez programy: QuickTime, MPlayer, VLC Player lub RealPlayer".
Skoq już sprawdził i działa  ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2007, 03:04:09 pm wysłana przez Nekromagus »
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Turniej - Goblikon 2007 :>
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 26, 2007, 09:08:32 pm »

Działa również NeroShowTime. Zobaczę czy nie uda mi się może jakoś zrobić z tego mpg albo avi - byłoby łatwiej oblookać.

Film powinien być dostępny pod adresem:
http://www.pretorianstalker.neostrada.pl/Goblikon2007.3gp

Nie wiem jeszcze jak serwer neostradowy będzie reagował na odwiedzenie tego miejsca, ale mam nadzieję, że po prostu pojawi się opcja ściągnięcia pliku :) Plik powinien być dostępny dziś około 22:00. Jak coś by nie działało to pisać na GG albo na forum.

Filmik już jest, jednak nie jest ze mnie hakier najlepszy, wiec podany link należy wkleić jako nowe zadanie dla jakiegoś download-managera jak np Flashget czy coś. Jak się na link kliknie to otwiera go nie całkiem tak jak powinien :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 26, 2007, 09:44:58 pm wysłana przez pretorianstalker »
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.