Forum ogólne > Klub Arkadin

Doomtrooper online

(1/26) > >>

valpurgius:
Witam, czy ktos moglby mnie poinstuowac co nalezy zrobic, aby posiadac na swoim kompie dzialajacego DT online; sciagnolem sobie exe'ka ze stronki workshopa z dzialu dałnlołd :P, zarejestrowalem sie, ale teraz co dalej?? ni chu chu ..., jak widzialem screany to DT Online wyglada calkiem calkiem :), tylko jak go odpalic  :-[ help help

pretorianstalker:
Hmm... dawno się nie rejestrowałem :)
Jak znajdę chwilę to rzucę okiem co i jak - ale już teraz mogę powiedzieć, że gdzieś na stronce ccgworkshop jest opis co zrobić żeby wszystko śmigało. Potrzebny jest zainstalowany program, założone w nim konto i ściągnięte pliki Doom Trooper'a - potem pozostaje już tylko grać.

Diablerist:
No ja na przykład odpalałem skrótem na Pulpicie ::) Tam wpisujesz login i hasło. Ewentualnie jak nie masz jeszcze konta to na dole jest "Create". A potem jak już się zalogujesz to wybierasz DoomTrooper, wersję językową (polecam angielską) i program automatycznie zacznie ci ściągać potrzebne obrazki (jakieś 1-3h). Przy następnym zalogowaniu już wszystko powinno hulać.

Synvoret:
Kłaniam sie! Pomóżcie mi bo mam problem z doomtrooperem online. Problem w tym że pewnego razu wyszedłem z programu i do tej pory niby to jestem zalogowany. Przez to nie moge ponownie załączyć programu bo wywala napis że jestem juz zalogowany. Na liście graczy mnie nie ma a jestem zalogowany. O co chodzi! Ktoś wie? Z góry dziękuje za wszelkie wskazówki. Może da sie jakoś usunąć konto? Pozdrawiam!

Diablerist:
Gatling wisi od paru miechów i to się w najbliższym czasie nie zmieni.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej