Kwietnia 18, 2024, 10:18:09 am
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Do dołu

Autor Wątek: Doomtrooper online  (Przeczytany 46593 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

WingedHussar

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 25, 2010, 01:53:46 pm »

Od użytkownika,10 zł za karciankę to byłoby przegięcie

Rzecz względna czy przegięcie. Zależy co oferowałby program. Stworzenie jego wymaga sporo pracy itd.

Jeżeli przejrzystość i możliwości byłyby większe niż lackey posiada byłbym skłonny zapłacić.

PS teraz doczytałem ;) Oczywiście byłbym skłonny zapłacić 10 zł miesięcznie za dostęp do programu ;) czyli wszystkie dostępne karcianki ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2010, 02:43:53 pm wysłana przez WingedHussar »
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 25, 2010, 04:09:22 pm »

Jak na mój gust w grę raczej nie wchodzi płącenie za grę w karcianki, do których nie masz ani praw ani licencji :) Generalnie to łamiesz prawo ;)

A tak z ciekawości - jeszcze pewnie płaciłbym za grę stworzoną z wykorzystaniem moich skanów? :) Czy masz może swoje? Bo jeśli chodzi o moje powszechnie dostępne skany to nie były robione z myślą o komercyjnym wykorzystaniu - to tak jakby czasem przyszło Ci do głowy aby je wykorzystać ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2010, 04:19:33 pm wysłana przez pretorianstalker »
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

MasterBLB

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 25, 2010, 05:33:30 pm »

Zrobione to będzie tak,że natywnie Sorcerer pozwoli grać tylko w taką stworzoną przeze mnie karciankę.
ALE dostępna będzie w nim opcja tworzenia sobie modów do obsługi jakiś własnych wymyślonych karcianek,albo istniejących.To w skrócie polegać będzie na stworzeniu bazy danych z kartami,oraz dostarczeniu skanów kart.Nadto ja nie będę ponosił odpowiedzialności za owe fanowskie mody,w razie jakby naruszały one jakieś licencje.
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 25, 2010, 09:15:23 pm »

Co nie zmienia faktu, że zamierzasz zarabiać na utrzymywaniu softu, do gier, na które licencji nie masz :) Powiedz proszę jak przebijesz lackey CCG - całkowicie darmowy soft, można robić własne pluginy... W porównaniu z tym co widziałem na YT ma też lepszy interfejs :)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

date

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 25, 2010, 10:22:43 pm »

ten kto ma oryginalna winde i mp3 na kompie niech pierwszy rzuci kamien ;-)

a tak na powaznie to 10 pln/miech to sporo....sofcik musi naprawde wymiatac wiec czekam na wersje demo do rozegrania sparingow

Zapisane

Pako

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 577
  • Legionista
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 26, 2010, 10:17:21 am »

Winde mam oryginalną, a mp3 można ściągać wedle polskiego prawa - nie można udostępniać i zmieniać ich formatu (czyt. nagrywać na płyty audio) :)

No ale rzucać nie będę. 10 PLNów nie majątek, jeśli byłoby to dobrze zrobione... chociaż ja kiedyś sobie powiedziałem, że póki będzie z kim grac w "Realu" to nie będę grał w DT na kompie.  ;D
Zapisane
Zasady warszawskie

Cytat: Paul Beakley
Beg, borrow or steal every Manifest Destiny you can find (...)

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 26, 2010, 03:33:11 pm »

10zł na miesiąc nie majątek, ale nie widzę powodu, żeby ktoś zarabiał na cudzym pomyśle i cudzych materiałach :P Dopóki Lackey działa i prezentuje się lepiej niż wyżej przedstawiony soft nie widzę sensu żeby w ogóle patrzeć w jego stronę... I pytanie - za co ten abonament? Za napisanie softu? Czy za jakieś serwery? Bo też niespecjalnie rozumiem... Lackey nie wymaga żadnych zewnętrznych serwerów. Zrobionych przez fanów dla fanów - nikt na tym nie zarabia... Jak widać można. A jak się chce zarobić to polecam wymyślić coś własnego :)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Xet

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #67 dnia: Października 17, 2010, 04:31:09 pm »

Witam !

Czy można obecnie grać w DT online ?
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #68 dnia: Października 17, 2010, 04:40:52 pm »

Nie jestem pewny - nie wiem czy ktoś próbował ostatnimi czasy. W wolnej chwili zobaczę czy lackey w swojej starej wersji bez errorów łączy się z serwerami lub może zakładać własne.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Lapson

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 458
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #69 dnia: Października 17, 2010, 07:28:45 pm »

Lackey wciąż działa, wiem bo jakiś czas temu sprawdzałem.
Zapisane

Xet

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #70 dnia: Października 17, 2010, 09:03:18 pm »

Skad pobrac oprogramowanie ? Ostatnie linki ze stycznia nie działąją.
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #71 dnia: Października 17, 2010, 09:19:10 pm »

Trzebaby poszukać :) Ważne jest, aby wersja Lackeya nie była najnowszą wersją i ważne jest, żeby nie updateować programu. W nowszych wersjach nie dało się juz zagrać niektórych kart w odpowiedni sposób - zwłaszcza chodzi tu o Na Czarną Godzinę. Podejrzewam, że mogę mieć te pliki, tylko muszę sprawdzić stary dysk - prawdopodobnie mam gdzieś pliki do tego programu i Plugin do DT.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Marcino

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 06, 2013, 03:10:07 pm »

Witam wszystkich maniaków wspaniałej gry Doom Trooper, osadzonej w Universum Kroniki Mutantów.
Mam na imię Marcin i jestem pasjonatem dooma. Lata wstecz grywałem w tą kultową grę, jednakże jak wszyscy wiemy, era internetu, gier komputerowych i innych działań wpłynęły, iż świat trochę zapomniał o Doom Trooperze, także i ja. Przestałem grać, karty sprzedałem (czego ogromnie żałuję), jednakże po latach postanowiłem odświeżyć trochę swoją pasję.
W internecie powstało wiele stron i forum poświęconych Mutant Chronicles, Doom Trooper i Warzone. No i dobrze. Jednakże cóż mogłem więcej, jak nie czytać fora przeglądać ciekawe posty, nowe karty, lub stare których nigdy nie widziałem. Próbowałem grać na LackeyCCG, jednakże nikt zainteresowany doomem tam się nie pojawia. Tu właśnie tkwi problem. Ciężko umówić się na wspólną grę tak aby każdemu dopasować. Użytkownicy tego forum, sami widzicie że wasze próby gry na Lackey szybko się skończyły.

I tu pojawia się nowe forum:
http://doomtrooperonline.mforos.com/
Jest to hiszpańskie forum poświęcone Doomowi. Co najwspanialsze jest w tym, że chłopaki opracowali nową aplikację do gry przez forum. Nie wymaga to specjalnie czasu ani siedzenia w tym samym momencie przed kompem. Każdy ściąga tą aplikację na swój komputer, zakłada konto na forum i poprzez umieszczanie screenshotów przeprowadza swoje akcje! Jest to świetna zabawa. Szczegóły dowiecie się na forum.
Tak, forum jest po hiszpańsku, ale nie zrażajcie się, ja też nie znam hiszpańskiego, tłumaczę sobie na polski, lub angielski, nie jest to trudne, nie mam problemów z korzystania z forum. Wymaga angielskiego na niskim poziomie. Aplikacje też są częściowo przetłumaczone na angielski. Karty przecież w większości znacie.

Zachęcam do wejścia na stronę, to nic nie kosztuje, a zobaczycie że to fajna zabawa, przecież o to nam wszystkim chodzi. Zachęcam do gry, jak coś to służę pomocą. Jestem tam pod tym samym nickiem.

Pozdrawiam
Marcino
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #73 dnia: Stycznia 10, 2013, 02:45:48 pm »

Wszystko kumam ale nie lepiej odwiedzać turnieje na których gramy przez naście godzin przy browarze w DT?
Zapisane

Marcino

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #74 dnia: Stycznia 10, 2013, 10:38:40 pm »

pewnie że lepiej...ale wszystko tu się rozbija o kasę. Kasa na karty, kasa na wyjazdy, na browar ;) no i czas.
Jestem z Łodzi i tutaj to chyba doom umarł śmiercią naturalną. A tak to chociaż przez forum mogę sobie pograć.

Ściągam aplikację, składam talię, zakładam wątek i gramy. wszystko zapisuje się na wspólnym koncie, każdy wykonuje swoją turę, wrzuca screena i czeka na przeciwnika. Nie wymaga to specjalnego umawiania się, siedzenia przed kompem itd. Wiecie jak to jest, bo sami na Lackey próbowaliście. Też tam byłem, i co... nic, czekałem i nikt się nie pojawiał. A tu jest łatwa gra i nie wymaga zbyt wiele czasu. Z angielskim na poziomie podstawówki śmiało można dać sobie radę. Z resztą jak gracie angielskimi kartami, to przecież nic więcej już nie potrzeba.

Nie mam na celu tu reklamowania innego forum, żeby mnie nikt źle nie zrozumiał. Po prostu wskazuję możliwość gry przez neta, głównie dla tych co nie mają możliwości grać w realu albo są takimi maniakami, że częstotliwość gier im nie wystarcza  ;)

Zachęcam do odwiedzenia stronki i skuszenia się na partyjkę. Służę także pomocą.
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Do góry