Marca 28, 2024, 09:56:05 am
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Do dołu

Autor Wątek: Doomtrooper online  (Przeczytany 46408 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madrav

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 528
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #75 dnia: Stycznia 10, 2013, 11:46:39 pm »

może jakaś instrukcja? co trzeba ściągnąć, gdzie tam są jakieś linki itp?

wchodziłem na stronę, ale nawet po przetłumaczeniu na polski przez chrome - nie widziałem przycisku "pobierz" ani nic... trzeba się zarejestrować?
Zapisane
Wyznawca Ilian.
Ci mizernej postury słudzy mają pokręcone, zdeformowane ciała i bezustannie bełkocą.

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #76 dnia: Stycznia 11, 2013, 12:15:01 am »

Nie mam obecnie czasu na przyglądanie się temu bliżej, ale podejrzewam, że do Lackeya to sporo brakuje ;) Lackey w starszej wersji jakiejś + przeciwnik z forum i można było pograć łącząc się bezpośrednio na dwóch kompach. Nie wyobrażam sobie gry na forum, bo czasem decyzje podczas gry podejmujesz w oparciu o dynamikę gry, której na forum nijak nie zapamiętasz :) Nie kumam idei, ale jak ktoś lubi to czemu nie.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Marcino

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #77 dnia: Stycznia 11, 2013, 04:05:12 pm »

Nie pobiera się aplikacji ze strony. Jeżeli się zarejestrujesz, otrzymasz dostęp do konta w serwisie https://www.dropbox.com/, na którym wszyscy grają. Po zainstalowaniu dropbox.exe i zalogowaniu się na konto, którego dane dostaniesz w wiadomości prv na forum, na twoim kompie utworzy się katalog wspólny(trwa to jakąś godzinę), gdzie są 2 programy, jeden do gier a drugi do tworzenia własnych kart.

Ja najlepiej posługuje się na chromie tłumaczeniem ale na angielski. Z hiszpańskiego na polski wychodzą głupoty.

Cięzko nazwać dynamiczną grę, która odbywa się przez forum, nawet kilka dni jedna partia. Ale właśnie o to chodzi. Nie musisz siedzieć cały czas przed kompem i czekać na odpowiedź przeciwnika. To jest dla tych co nie mają czasu, nie mogą się zgadać, a chcieli by pograć. Oczywiście zagrywanie np. kart specjalnych też polega na tym, że przykładowo rzucam zamówienie i pytam przeciwnika czy ma coś przeciwko. Dopóki mi nie odpowie nie wykonuję ruchu. Ale to nie znaczy że gra nie jest na swój sposób dynamiczna. Rozegrałem już parę partyjek i nie narzekam.
tu link do mojej ostatniej gry (niestety przegrałem)
http://doomtrooperonline.mforos.com/2083369/10946546-coliseo-de-exhibicion/?pag=3

a teraz zaczynamy grę drużynową  8)
http://doomtrooperonline.mforos.com/2083369/10954778-coliseum-2vs2-team-mode/
Zapisane

madrav

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 528
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #78 dnia: Stycznia 11, 2013, 04:29:21 pm »

Wygląda fajnie, może nawet moglibyśmy używając tego systemu zagrać :)

1. Jakim cudem zagrałeś MANIFEST DESTINY po wykonaniu trzech akcji? http://doomtrooperonline.mforos.com/2083369/10954778-coliseum-2vs2-team-mode/ -ostatni post na stronie. Na karcie jest przecież zapis, że należy ją zagrać na początku kroku pierwszego.

2. Czy nie jest problemem taka sytuacja:
- mam zamiar zagrać np. Zamówienie, ale podejrzewam, że przeciwnik może mieć Zakłócenie Łączności
- wobec tego wpierw zagrywam Inspirację, Szczęście, cokolwiek, co może zakłócić, by zużył tę kartę
- dopiero potem zagrywam zamówienie

http://doomtrooperonline.mforos.com/2083369/10946546-coliseo-de-exhibicion/?pag=3#106315266
tutaj bowiem zagrałeś Ujawnienie Przeznaczenia i Wiek Katastrof - i przeciwnik mógł sobie wybrać co zakłóci - w normalnej grze nie miałby takiej możliwości.

Zapisane
Wyznawca Ilian.
Ci mizernej postury słudzy mają pokręcone, zdeformowane ciała i bezustannie bełkocą.

Marcino

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #79 dnia: Stycznia 11, 2013, 05:03:19 pm »

Co do Ujawnienia, to gramy kartami z Second edition, i tam jest w dowolnym momencie. Tym się różni od gry w realu. Też miałem problem z przestawieniem się, gdyż grałem tylko Pierwszą edycją i wiele kart tu się różni.

Co do wspomnianych przykładów. Jest oczywiście taka możliwość że zagrywasz inne specjale aby przeciwnik zużył swoje zakłócenia bądź skradzione papiery, jak tak czasem robię ;D. Można po każdej zagranej karcie pytać się przeciwnika czy ma coś do powiedzenia. Ale to strasznie spowalnia grę, która i tak już jest sporo wydłużona.
Zatem przyjęte jest że zagrywasz karty a przeciwnik ewentualnie wybiera którą kartę neguje. Jest to trochę niedogodność ale musisz dać możliwość przeciwnikowi "wtrącenia się" do gry. Pytanie o to czy drugi gracz chce zagrać zakłócenia najczęściej następuje przy tzw "ważnych" kartach, jak np. zamówienie, dar losu, divine inspiration, itp.
Ewentualnie śmiało wykładasz specjale, mając na ręce zakłócenia. Wówczas nie przejmujesz się tak, czy przeciwnik ci przeszkodzi no i gra idzie szybciej.
Powiem szczerze, to nie to samo co gra w realu ale jednak, zawsze miło pograć, zobaczyć nowe karty (większości ja nigdy nie widziałem i nadal się uczę ich), pokombinować jakieś fajne zestawienia, nowe pomysły na decki, których normalnie nie masz możliwości złożyć...

gra jest przednia.
Chłopaki są w trakcie dorzucania do programu dodatków w języku angielskim. Na razie jest 1 i 2 edycja, Inqusition, w przygotowaniu Warzone, no i dalsze w późniejszym terminie. Ale jak znasz karty to wiesz o co chodzi nawet po hiszpańsku. Zresztą są na forum linki do stron gdzie karty masz po angielsku, więc zawsze można sobie postudiować.

Zapraszam do spróbowania
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #80 dnia: Stycznia 11, 2013, 06:13:54 pm »

A ja zapraszam do Wawy na turniej 26-27.01 - Zjava 2013 - w realu o niebo lepiej :)
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Marcino

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #81 dnia: Stycznia 11, 2013, 09:17:55 pm »

Ok, jak mi pożyczycie jakąś talię to przyjadę ;)
Niestety kilka lat temu sprzedałem moje karty.... wiem, wiem to był najgorszy błąd w moim życiu.
Fajnie że organizujecie turnieje, jak grałem to takich rzeczy nie było, no może były ale dostęp do neta był ograniczony i nie wiedziałem. Dla mnie teraz być na takim turnieju to jak lizanie lizaka przez szybę  :'(
Zapisane

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #82 dnia: Stycznia 11, 2013, 11:14:56 pm »

Jeżeli brakuje Ci kart to polecam swój sklepik :D.
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #83 dnia: Stycznia 12, 2013, 10:26:17 am »

Właśnie - chcieć to móc - gracze z forum mają naprawdę dużo kart na sprzedaż - więc złożenie na początek jednego decku nie jest trudne.
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #84 dnia: Kwietnia 30, 2013, 01:21:33 pm »

z racji że temat turniejowy leży i kwiczy zastanawiam się nad opcją online
Lackey ku mojemu zdwiwieniu żyje, ściągnąłem aplikacje, ściągnąłem plugin

ktoś pamięta w czym był problem żeby grać przez Lackeya ?

Pomysł korespondencyjnej rozgrywki w Dooma w sumie nie jest taki całkiem zły ;)
heh coś jak szachy korespondencyjne :P
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #85 dnia: Kwietnia 30, 2013, 03:10:27 pm »

Dobrze mieć starszą wersję, bo w nowszej nie działa na czarną godzinę - nie da się poprawnie wykonać tej kombinacji z przekładaniem kart. Chyba mam tę wersję gdzieś na dysku. Jak ktoś chce grać to powiem, że sama gra zła nie była i jakoś to działało. Łaczysz się z kimś bezpośrednio z pominięciem serwerów lackeya i grasz. Jakbym miał na to czas to pewnie bym sobie czasem nawet zagrał :) Niestety ostatnio ciężko.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #86 dnia: Kwietnia 30, 2013, 03:25:07 pm »

zauploaduj jak możesz na jakiegoś share to może ktoś skorzysta
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

michal199126

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #87 dnia: Maja 11, 2013, 10:39:10 pm »

Witam, czy jest ktoś w stanie uploadować działającą wersje DT online ? Po 7 latach naszła nas ochota z bratem zagrania ponownie w ta genialna karcianke, milion wspomnień z dziecinstwa spod znaku, warhammera, magi i miecz, i doom troopera właśnie, całość podsyca oglądanie kart na googlach... Aż nas skręca niestety DT online jest jedyna opcja gdyż brat mieszka za granicą. Gdyby ktoś miał mozliwosc to prosze o link :) Pozdrowienia
Zapisane

plusz81

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #88 dnia: Stycznia 02, 2014, 06:57:39 pm »

Hejka!!  Widze ze forum troche przygasa ale postanowilem spr... a mianowicie jak to zwykle bywa naszla mnie ochota popykania w DT ... gralem troche w realu za lebka potem troche na Gengine .... po ogronmej pauze postanowilem sprobowac na GE jeszcze raz a tu dupa w kszkach  serwer padl ... odpuscilem sprawe totalnie .. a tu nagle wygmeralem info ze jest mozliwosc przez jakiegos  Luckeya czy cus .... spoko zainstalowalem zassalem plugina po wlosku ale spolszczenia juz sie nie udalo ... moze dlatego ze od maja nikt tu nie zagladal albo co ... no nic

http://rapidshare.com/files/241195578/plugininfo.txt.html - stąd podmianka na polskie karty by Seba z Będzina - wielkie dzięki :)
Kasujemy foldery o tych samych nazwach i wstawiamy w ich miejsce polskie.

i niestety tego pliku juz tam niema jak by ktos mi mogl na meila podeslac to bylo by fajnie ... 

Mail to : k_drozdzik@o2.pl

plusz81

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: Doomtrooper online
« Odpowiedź #89 dnia: Stycznia 02, 2014, 07:11:53 pm »

A i jeszcze jedno  .. Gdzie mozna znalezc skany podstawowych kart do DT  bo w dziale skany znalazlem tylko dodatki ... ?

Thx
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Do góry