Wrzesień 18, 2018, 09:33:53 pm

Autor Wątek: Połączenie z naszymi sąsiadami  (Przeczytany 7681 razy)

Nicodemus

• Administrator
    • Status GG
    • http://www.doomtrooper.pl
Połączenie z naszymi sąsiadami
« dnia: Marzec 20, 2007, 11:12:44 pm »

Od razu napisze ze na niektórych forach już coś takiego jest, ale zawsze można by jeszcze spróbować u nas. Myślę o jakimś zjednoczeniu z naszymi sąsiadami, a mianowicie lekka przeróbką forum na potrzeby userow z rożnych krajów i zrobienia ogólnopaństwowego forum doom troopera. Wiem ze już coś takiego niby jest na gatlingowym forum, ale może by się coś takiego udało. Jeszcze inny pomysł to zjednoczenie wszystkich zapaleńców którzy interesują się światem kronik mutantów. Może po prostu RPGowcow i Warzonowcow zaprosić, zrobić działy. Jedyny warunek to to żeby tak się zareklamować i pozapraszać ludzi, żeby trochę ich przyszło. Można by porozmawiać na rożnych forach o tym :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2009, 11:22:44 pm wysłana przez Nekro »

pretorianstalker

• Administrator
Odp: Szalony pomysl :)
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 20, 2007, 11:35:51 pm »

Jak ostatnio zapraszałem Włochów, to mi powiedzieli żebyśmy przyszli do nich - uznali, że jest ich więcej i mają lepsze forum ;)
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

cFaniak

• *
Odp: Połączenie z naszymi sąsiadami
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 26, 2011, 04:39:45 pm »

Minęło kilka lat od Twojego kontaktu z  Włochami i dostałem ostatnio informację od kilku graczy, że we Włoszech Doom Trooper wymiera - może można by ich zaprosić jeszcze raz? :)

pretorianstalker

• Administrator
Odp: Połączenie z naszymi sąsiadami
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2011, 10:46:16 pm »

Nie utrzymuję już zasadniczo kontaktu z żadnym z grających Włochów. Poza tym osobiście nie wezmę się za organizowanie czegoś większego bo obecnie jestem na etapie 'przejściowym' w swoim życiu i ciężko byłoby mi się czymkolwiek zająć :)
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.