Marca 28, 2024, 10:52:21 am

Autor Wątek: Corporate Wars  (Przeczytany 6073 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Atticus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 253
    • Zobacz profil
Corporate Wars
« dnia: Lipca 27, 2007, 02:30:39 pm »

Chlopaki , a nie chielibyscie zrobic jeszcze jednego takiego zjazdu jak u Preta tylko ze we Wrzesniu ? ? ? ? ?

Ja sie zjawie, gdziekolwiiek to bedzie .  Pomysl na wojne Korporacji bardzo mi sie spodobal .


Co wy na to ??
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Corporate Wars
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 27, 2007, 02:39:07 pm »

Jak tylko będzie miejsce ;) Mi tam pasuje chyba wrzesień, bo wszystkie plany w łeb wzięły, więc pewnie będę siedział w domu.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Corporate Wars
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 27, 2007, 02:52:32 pm »

No no - ja tam się z miejsca piszę na powtórkę ;D zwłaszcza że I Wojnę Corporacyjną wygrała moja Mishima:))))) - ale w ogóle takie zjazdy są git - i ten nowy draft też można by wypróbować  - albo cholera wie co jeszcze - i dzięki kupie pomysłów na granie for fun takie spotkania, choć  w mniejszym gronie, są świetne... ;D ;D ;D ;D ;D
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Atticus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 253
    • Zobacz profil
Odp: Corporate Wars
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 28, 2007, 03:50:51 pm »

To ja sobie Imperial zamawiam  ;D ;D ;D

Przydalo by sie okreslic zasady . Np ze mozna grac tylko kartami Kartelu i Korporacji ktora sie reprezentuje . Co wy na to ??
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Corporate Wars
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 29, 2007, 04:23:15 pm »

Ja tam byłbym temu przeciwny. Nie będzie można wykorzystywać kart typu:
Replicant Lab, Linia McCraiga, Archiwa Bractwa, Bank Kardynała i innych źle oznaczonych lub kluczowych w różnych taliach. Odpada również Sojusz Cybertronicu :/
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Atticus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 253
    • Zobacz profil
Odp: Corporate Wars
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 29, 2007, 05:52:19 pm »

To jak wojan korporacyjan wyglada? Ze urzywa sie tylko wojow z danej korporacji ? Czy tez nie ?

I co z kartami legionu i bratwa ?? Np fala prawosci czy tez , wiek katastrof/gniew algierotha
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2007, 05:54:03 pm wysłana przez Atticus »
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Corporate Wars
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 29, 2007, 10:45:00 pm »

My graliśmy na wojowników z jednej korporacji. Proszę nie mylić z Corporate Wars z GE :P
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Corporate Wars
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 30, 2007, 08:59:38 am »

Dokładnie - tylko woje z jednej korporacji w talii - w sidebarze co prawda grizzliego miałem przy mishimie - ale nim nie grałem... Reszta kart normalnie - nie kombinujmy na siłę - CW z GE są do d...y i tyle - zwłaszcza embargo-buble  i to że raptownie można swoją korporacją atakować bez względu na przynależność - poracha - jedna karta CW powoduje że część kart (np Total War) jest bezużyteczna, a przecwinik grający tą samą korporacją bez CW może się poddać od razu  :D (może tu przesadziłem, ale przegięte to to jest na maxa). Anyway - wrzesień na granie to rewela - tylko nie róbmy tego w weekend 01-02 i 22-23 09 - ja przynajmniej wtedy odpadam niestety - pozostałe 3 weekendy wrześniowe pasują :) - aha no i można się umówić poza tym ograniczeniem wojów na standard tournament rules (używajmy STR - będzie krócej i prościej) + ofkors błąd i pojmany x1 góra w talii, co Wy na to?
PS. Zapomniałem, ale w talii na CW miałem chyba też 3x luterańskiego... uuups...(no ale nie było mowy o graniu tylko i wyłącznie wojami danej korporacji, hehehe)
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Atticus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 253
    • Zobacz profil
Odp: Corporate Wars
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 30, 2007, 10:26:46 am »

Nie no spoko . Pytalem bo jeszcze nigdy tak nie gralem . Jeszcze jedno pytanko . Mozna grac wojami kartelu ? np Nickiem czy Thugiem ??


Ja wracam 4 wrzesnia , ale mam jeszcze egzamin 11. Wiec  pasuje mi jakos tak po jedenastym .

Z tego co zrozumialem to jest juz 3 chetnch graczy .
Atticus , Skoq i Pret . Czyli brakuje jeszcze dwoch .


PS. Jeszcze jedno . Korporacje sobie wybieramy ?? Czy jakos losujemy ?
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2007, 10:29:07 am wysłana przez Atticus »
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Corporate Wars
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 30, 2007, 11:44:32 am »

W zależności od miejsca gdzie gra się będzie toczyć dwóch graczy być może skombinuję :P Ostatnio korporacje wybieraliśmy - nie pojawiyły się konflikty specjalnie.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Corporate Wars
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 30, 2007, 02:30:33 pm »

Z tego co zrozumialem to jest juz 3 chetnch graczy .
Atticus , Skoq i Pret . Czyli brakuje jeszcze dwoch .
A ja to kurna co?
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Corporate Wars
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 30, 2007, 03:15:27 pm »

No właśnie - Krzyś też na pewno zagra - więc może dojść do tego że będzie więcej graczy niż korporacji - to nawet całkiem pewne - ja, Pret, Atti, Diabler - pewnie jeszcze - Marqwitch, Tomek Olszewski, kto jeszcze? aha no może też Clansman? trzeba coś wymyślić - jak będzie więcej graczy co zrobimy? Moze jakieś korporacje pojawią się 2 razy? albo ktoś zagra plemieniem jakimś - tyle że to już nie będzie Corp Wars.... co robić w takim przypadku? proponujcie coś - do czegoś dojdziemy.
Co do ograniczenia grania jedną korporacją - to robimy tak że ograniczamy wojowników w talii - mogą być TYLKO przedstawiciele danej korporacji, tak? (nie będzie luterów, Mercenarych, grizzlich poza bauhausem itd.  ;D ???)
Co do wybierania korporacji - dla mnie tym razem również obojętne czym będę grał - więc dzielcie się i cos dla mnie niech zostanie - nie ma problemu 8)
Dajcie znać co sądzicie w ww. tematach...
Pozdro 
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Corporate Wars
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 30, 2007, 03:16:08 pm »

Cytuj
A ja to kurna co?

a Ty co? A Ty zagrasz Triadą :P ...bo korporacji pewnie zabraknie ;)

Jakby było 10 osób to można zagrać korporacje vs apostołowie :D To by było coś :)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Corporate Wars
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 30, 2007, 03:46:30 pm »

W sumie Pret - gdyby graczy było więcej niż 5 to mogą grać plemionami- też fajnie- jak komuś bardzo zależy to ja mogę np zagrać placówką którąś - chociaż wiadomo lepiej korporacjami...
Hehe - korp vs apostołowie - wiesz Pret ile czasu by sie czekało na turę??? :D
(a jak by leciały zagubienia to już śmiało można zjeść obiad między swoimi turami)
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Corporate Wars
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 30, 2007, 04:18:08 pm »

Zagubienie pewnie by się zbanowało. Mów co chcesz - i tak kiedyś będzie trzeba tak zagrać ;) Zawsze chciałem zagrać na 12 osób - Korporacje + Bractwo vs Apotołowie + Heretycy :) Tylko potrzebaby 12 sprawnych graczy i paru zmian w sposobie zagrywania kart - jak coś znajdzie się na stole to już nei można cofnąć itp. Bo jak się pozwala wszystko cofać, to czasem ktoś 3 razy swoją turę wykonuje od początku.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.