Marca 28, 2024, 01:38:23 pm
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8   Do dołu

Autor Wątek: Imladris - Kraków, 26-28 X 2007  (Przeczytany 25934 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Imladris XI - Kraków 26-28 pażdziernika
« Odpowiedź #90 dnia: Października 25, 2007, 06:08:06 pm »

Jak nas będzie około 10 osób to można zagrać nawet mecz-rewanż w grupie i do dwóch zwycięstw w pucharowej serii :) Zobaczymy na miejscu ilu nas bedzie - jak będę się starał przepchnąć mecz i rewanż ;)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Imladris XI - Kraków 26-28 pażdziernika
« Odpowiedź #91 dnia: Października 25, 2007, 08:36:18 pm »

Ja zamierzam dojechać do Krakowa gł. o 13.20 a na miejscu bym był chyba z 20 min później bo to w miare blisko.
Zapisane

bulielmo

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Odp: Imladris XI - Kraków 26-28 pażdziernika
« Odpowiedź #92 dnia: Października 26, 2007, 11:42:43 am »

W takim razie Panowie start godzina 14. My przynajmniej na tę właśnie godzinę będziemy. Jeśli ktoś ma zamiar pojawić się później to prosimy o informację jeszcze dzisiaj. Do zoba.
Zapisane
Papierowa peleryna w rolce = Pancerz Legendarnego Zabójcy :-)

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Imladris XI - Kraków 26-28 pażdziernika
« Odpowiedź #93 dnia: Października 26, 2007, 01:08:26 pm »

Zdaje się, że Diabler będzie dopiero na 15:00 :> Anyway - poczekamy aż będą wszyscy, a jak nie -> Patrz wyżej - post o starcie :)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Imladris XI - Kraków 26-28 pażdziernika
« Odpowiedź #94 dnia: Października 26, 2007, 01:58:59 pm »

Taa, na dodatek sam, bo fungusowi znowu czarna msza wypadła ::) Od dworca jest podobno 10 minut drogi, więc będę chwilę przed 15-tą.

A tak na marginesie to przewidujemy jakieś spanie, bo nie wiem czy targać karimatę? Zwracam się tu do hardkorowego trzonu ekipy :P
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2007, 02:01:28 pm wysłana przez Diablerist »
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Imladris XI - Kraków 26-28 pażdziernika
« Odpowiedź #95 dnia: Października 26, 2007, 02:16:41 pm »

Chyba nie ma spania w planie :) Aczkolwiek karimatę chyba wezmę na wszelki... a Fungusowi wystawię negatywa na allegro - jako powód podam nieobecność na turnieju :))))
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Imladris XI - Kraków 26-28 pażdziernika
« Odpowiedź #96 dnia: Października 26, 2007, 04:41:14 pm »

Namówiłem Nekro, żeby poczekał na mnie z pociągiem, więc możecie nas rozlosować wcześniej.
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Imladris XI - Kraków 26-28 pażdziernika
« Odpowiedź #97 dnia: Października 26, 2007, 05:23:06 pm »

A konkretnie o co chodzi? Nekro ma jakieś konszachty z maszynistą? :D Pytając o co chodzi mam na myśli to, kiedy będziecie? Później? Czy jak?
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Imladris XI - Kraków 26-28 pażdziernika
« Odpowiedź #98 dnia: Października 26, 2007, 05:46:46 pm »

Nekro, użyje specjalnej zdolności "bełkot" i sparaliżuje na godzinę całe PKP :P Chodzi o to, że obaj będziemy o 1426 ;)
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2007, 05:51:01 pm wysłana przez Diablerist »
Zapisane

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: Imladris XI - Kraków 26-28 pażdziernika
« Odpowiedź #99 dnia: Października 27, 2007, 12:01:01 am »

ja bede łaził po krakowie gdzies od 11.00 pewnie zawine koło 15tej na miejsce, a spania nie planujmy, chyba ze znów padne tak jak w Racku :/

a Grzyb dał dupy po całości :/
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Imladris XI - Kraków 26-28 pażdziernika
« Odpowiedź #100 dnia: Października 29, 2007, 12:08:45 pm »

Dobra chlopaki, dałem Wam czas na odespanie ale niech ktos w koncu powie kto wygrał turniej?! I wogole jakies podsumowanie by sie przydało. Jak dla mnie turniej był całkiem niezły. Z przykroscia i zarazem zadowoleniem stwierdzam ze poziom wzrasta z turnieju na truniej. Talie były raczej zróznicowane chociaz dominował legion. Na mnie najwieksze wraznie zrobiła talia Buliego i Nekromagusa. Niestety nie miałem okazji zapoznac sie blizej z talia Marqwicza. Liczyłem ze zaskocze Was całunami ale jak sie okzało zaskoczenie wypadło raczej blado :P Poza tym nie ja jeden wpadłem na ten pomysł. Nie ma to jak pojedynek w stylu "Co robisz? 2x medytuje i całun. A ty? To samo" :D  Tekstem turnieju były slowa Marqwicza " remis 41 : 42 " ;D  Chetnie tez zobaczył bym Wasze fotki a i swoje gdzies zamiescił tylko nie wiem gdzie.
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Imladris XI - Kraków 26-28 pażdziernika
« Odpowiedź #101 dnia: Października 29, 2007, 06:54:54 pm »

Turniej jak zwykle super bo DT jest super !!
Jeśli chodzi o przesłanie filmików to może ty Preto byś je gdzieś zamieścił co ?
Pudło:
1. Diablerist
2. Bulielmo
3. Nekromagus

Talie jak na mój gust były w miarę zróżnicowane, przyjemnie sie grało. Muszę jednak zaznaczyć iż wg. mnie granie na rewanż powinno się raczej odbywać z możliwością normalnych ataków na gracza . Przygniatająca była talia Startera (ile miałeś tam kart ?) a ponadto kolejny słoik miodu - szacunek
Zapisane

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: Imladris XI - Kraków 26-28 pażdziernika
« Odpowiedź #102 dnia: Października 29, 2007, 07:22:18 pm »

a dokładnie nie liczyłem :) cos ze 170, było tam wszystko bo nie miałem czasu niczego zlozyc, ale zarzekam sie ze na falkon bede miał juz jakąś w miare normalną talie :) ale grało sie przyjemnie, najciekawsza byla pierwsza rozgrywka z Jasieqiem :) a najweselszy był widok miny Preta jak przegrał przez własną "owce" i szpiega w szeregach ;)

a słoika całego nie zeżarłem tylko kilka łyżek :D po prostu nie chciało mi sie skrobac miodu do czegos mniejszego :D
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Jasieq

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 268
  • Czyste Zło
    • Zobacz profil
Odp: Imladris XI - Kraków 26-28 pażdziernika
« Odpowiedź #103 dnia: Października 29, 2007, 08:37:17 pm »

Turniej był niezły, ale pod koniec ja już nie mogłem, i chyba nie tylko ja :P.Mecz i rewanż to było lekkie przegięcie :P. Dla mnie było pechowo, bo mimo że miejsca 2-4 miały tyle samo wygranych, to niestety miałem najgorszy bilans małych punktów, i w konsekwencji zająłem dopiero 4 miejsce, to się nazywa niefart ;(. Ogólnie zasady były ciekawe, brak Grindera sprawił, że odetchnąłem :P
Zapisane
Bringer of Light | Pan Nienawiści ;)

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Imladris XI - Kraków 26-28 pażdziernika
« Odpowiedź #104 dnia: Października 29, 2007, 10:04:24 pm »

Faktycznie, pod koniec już mnie strasznie męczyło zbieranie tych Czaszek, a skończyliśmy turniej po jakichś 15(?) godzinach. Zagranie ligi było genialnym pomysłem (moim oczywiście :P), w końcu można było się sprawdzić przeciw różnym taliom. Nikt chyba nie grał na tonę ataków co było poważnym błędem i znacznie ułatwiło mi wygraną. Spokojnie można było też grać na Chwałę lub Mroczną Kohortę. Najbardziej podobały mi się talię Bulielmo i Tomka O. (brakowało w niej Zwartej Formacji :)) No i Nekromagus mimo braku snu tym razem nie bełkotał przed kasą PKP, powtórzył sobie kilka razy to co miał powiedzieć i się udało  ;D ;D
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8   Do góry