Marca 19, 2024, 08:42:10 am

Autor Wątek: Gracze na forum  (Przeczytany 5627 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Gracze na forum
« dnia: Września 06, 2007, 12:23:11 pm »

Do tej pory nie było specjalnego miejsca do dyskusji na temat tej gry. W związku jednak z tym, ze wiem iż kilka osób na forum grywa i kilka kolejnych zaczyna pogrywać, postawnowiłem założyć specjalny dział poświęcony właśnie tej grze. Na początek proste pytanie - kto z was gra w Warzone? Kto grał/mial jakąś styczność?
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Diablerist

  • Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Gracze na forum
« Odpowiedź #1 dnia: Września 06, 2007, 02:45:59 pm »

Ja mam sporo figurek Legionu (do Siege'a), więc jakby ktoś mnie chciał nauczyć to dałoby się z tego złożyć jakąś armię Algerotha :P
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Gracze na forum
« Odpowiedź #2 dnia: Września 06, 2007, 04:19:56 pm »

Pewnie by się złożyło i to nienajgorszą :) Ja właśnie dostałem przed momentem figurki dla Legionu Ciemności - oczywiście algeroth :) Następne w kolejce jest Bractwo, a potem się zobaczy...
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Father

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: Gracze na forum
« Odpowiedź #3 dnia: Września 06, 2007, 05:39:24 pm »

Ja grałem gram i będę grać :). mam ( mamy) ponad 120 figurek do tej gry i nie tylko :)
[ fakt ze duża część jest nie pomalowana lub liźnięta podkładem ;) ale ujdzie]
a grać można dowolnymi figurkami , oby tylko odpowiadały rozmiarom, mając np 4 marines można zawsze udawać ze to są np 4 akolici :) i tak dalej :)
dal początkujących polecam WARZONA ed 2 bo chyba ma najprostszą nie skomplikowaną mechanikę, choć bardzo szybko się nudzi :] . Nieśmiertelna jest edycja 1 ( największy klimat gry, choć co do mechaniki to zawsze się ktoś doczepi ) Pamiętne broker kombu w ed 1 ( algeroth)
x2 Pretorjański + kosa semai
x 2 Pretorjański i kosa semai
x1 Razyda Nazgaroth
x1 Razyda Nazgaroth

Pretorjańscy -> dwu osobowa drużyna o.O zalety - pancerna, dużo akcji, wysokie obrażenia, niezły zasięg, wysokie statystyki :)
Razyda z N . - jest to mieszanka Snjapera ( choć R lepszy) z Operatorem CKM i czołgiem
Wysoki Pancerz, b,dobre parametry, zajebista bron ( bez ogranicznika zasiegu)
tooo kombo było coś :) tylko doominiki ( z dodatku ) mógł namieszać im a tak to ..hmmm

AACH PS [ nie zapomnę figurki BIOGIGANTA :D tj, Puszka po piwie :) ]
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2007, 05:41:22 pm wysłana przez Father »
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Gracze na forum
« Odpowiedź #4 dnia: Września 06, 2007, 06:09:27 pm »

Chwilowo zamierzamy grać na 1st ed zasady, ale zaraz potem przeskakujemy na 3rd ed bo na nich rozgrywane są wszystkie turnieje.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Father

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: Gracze na forum
« Odpowiedź #5 dnia: Września 06, 2007, 07:26:47 pm »

No tak . ale ty chcesz grac profesjonalnie, a na to niestety nie każdego stać :] niedługo i 3ed wypadnie z obiegu [ bo jest przepakowana ] i zrobi sie to samo co z DT ( unikat) ja nadal obstaje za  hmmm 2 ed jako jedna z lepszych jak nie najlepsza część...
jeśli ma ktoś ochotę siepnąć w Warzona zapraszam serdecznie ;) < ostrzegam ze u nas z makietami też ciężko ( są już stare i zniszczone ) xD   
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Gracze na forum
« Odpowiedź #6 dnia: Września 06, 2007, 09:00:22 pm »

Profesjonalnie? :D Chciałbym, ale nie ma takiej opcji ;) Warzone 3rd ed nie wypadnie - to ostatnia edycja i już nic się tu nie zmieni. Teraz wchodzi MC CMG, ale produkt zupełnie innej stajni - nowe figurki, nowe zasady, inna skala - nie są więc kompatybilne itp. Dlatego uważam, że najlepiej przerzucić się na 3rd ed bo można zawsze pograć z innymi ludżmi na konwentach itp - niekoniecznie turniejowo.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Cyryl Dent

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Gracze na forum
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 21, 2008, 05:58:09 pm »

Kiedyś starsi kumple w to grali. Sam się nawet przymierzałem ale gdy zacząłem się tym interesować to w WARZONE już nikt nie grał (przynajmniej u mnie w mieście).
Zapisane

Sopel

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Gracze na forum
« Odpowiedź #8 dnia: Października 05, 2008, 02:14:41 pm »

Grywam w Warzone od czasów wydania 2 edycji Najczęściej w 1 lub 3 ed. Jako że lubię zbierać figurki a ich cena jest obecnie bardzo przystępna, mam praktycznie każdą większą armię, jaką można grać w Warzone (oprócz Synów Rasputina z plemion ziemi, nie podobają mi się ich figurki :) )

Grywam ostatnimi czasy sporadycznie, głównie z powodu braku graczy w Poznaniu (1, góra 2 graczy by się znalazło), w związku z tym jeśli ktoś ma ochotę pograć - dajcie znać. Zawsze aktualne!

Ostatnimi czasy zaopatrzyłem się w podstawkę do Mutant Chronicles i obczajam zasady, więc jeśli ktoś miałby ochotę zagrać, również jestem chętny.
Zapisane