Marca 28, 2024, 03:54:33 pm

Autor Wątek: BCK - Brzeg, 15 III 2008  (Przeczytany 11295 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Brzegu
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 12, 2008, 04:14:32 pm »

Pisałem, pisałem ale zero odzewu niestety. Niestety Fungus odpadł ponieważ z tego co mi powiedział miał zabieg usunięcia wyrostka robaczkowego.
Zapisane

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Brzegu
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 12, 2008, 11:57:56 pm »

 noż  k.u.r.w.a, owszem jestem hardcorowcem ale zrobić ponad 1000km zeby pograć w 5osób ??? Panowie wystarczy ze pojedziemy ze Skokiem do Radomia bo blisko i juz bedzie 6 osób a nie 5 ... To jakieś jaja są. Teraz nasuwa sie pytanie : robimy jakiś turniej w ciągu najbliższego miesiąca który nie będzie na 5 czy 6 osób i nie będzie trwał 12h ???

najbliższe konwenty to :
 Poznań 28-30 marzec
 Żywiec 18-20 kwiecien

są tez jakies inne http://www.informator.rpg.pl/index.php?w=k0
ale albo są gdzies na zadupiu albo nawet nie ma games roomu albo odwołali tak jak w 3city
« Ostatnia zmiana: Marca 13, 2008, 12:04:40 am wysłana przez Troublestarter »
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Brzegu
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 13, 2008, 10:54:23 am »

To ty będziesz czy nie ?
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Brzegu
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 13, 2008, 01:04:03 pm »

TrStarter będzie - ja i Diablerist też na pewno tak - Nekro ściągnij kogo możesz od siebie "z podwórka" - liczę że chociaż Wybraniec się zjawi...
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Brzegu
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 13, 2008, 05:16:06 pm »

Zjawi, zjawi się na pewno. Namawiam jeszcze dwóch ale to raczej "niedzielni" gracze tak jak ich chęci  :-\
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Brzegu
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 16, 2008, 08:05:10 pm »

No i co??:) Coś się działo czy nie? Piszcie jak skończyła się ta inicjatywa.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Brzegu
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 16, 2008, 08:30:18 pm »

ano było nas 5ciu i pogralismy :))   wygrał Skoq , atmosfera była wporzo, warunki lokalowe jak najibardziej tez, a przede wszystkim byla cisza wiec granie nie było męczące, wiadomo ze byłoby lepiej jakby bylo wiecej ludzi i czasu ale to pierwsze to juz wasza wina forumowicze a z drugim nie dalo sie nic zrobic :))
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Brzegu
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 16, 2008, 08:44:14 pm »

Tak wiec było nas 5 czyli:
- Wybraniec 22
- Diabler
- Starter
- Skoq
- Nekro
Pierwsze miejsce  bezpardonowo zajął Skoq wygrywając prawie wszystkie swoje rozgrywki "Bertą". Drugie i trzecie zostaje nierozstrzygnięte między Wybrańcem a Diablerem gdyż nie zdążyli już rozegrać swoich 2 rozgrywek w dopuszczalnym czasie. Diabler grał czachami (bleeee-nuda) a wybraniec miał szybką talie która wygrywała już w 2 turze. Grę obserwował młody adept DT który teraz jednak nie odważył sie zagrać.
Cóż mogę powiedzieć z swojej strony, hmm... cisza i spokój poza konwentowa - bezcenne  :D ,granie dobre jak zawsze tylko ten jeden dzień  :-\
Diabler i Skoq zagrali sobie umówionego drafta przy czym powinni sie pochwalić wynikami już sami.
Trzeba jednak przyznać iż turniej rozgrywał sie na wysokim poziomie i kto wie czy nie na najwyższym w historii rozgrywek  ;D
Gdy skończyliśmy grać o 22 poszliśmy do lokalnej knajpy (mordowni) gdzie nastąpiło wchłanianie płynów organicznych  :D. Wtedy to poznałem ciężki los chemika i jego pracy, opowieści o bilardzie, śmieszne kawały zasypiających oraz co sie może zdarzyć gdy wypijesz cały syrop naraz.
Mam nadzieje iż chłopaki cało dojechali do swoich domów i chociaz bardzo zmęczeni to mimo wszystko byli zadowoleni z gry.
Tak więc ja z swojej strony muszę przyznać iż było raczej na plus niż na minus i warto było pograć  ;)
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Brzegu
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 16, 2008, 11:04:54 pm »

Ze swojej strony dodam jeszcze - draft z Diableristem wyniknął w zasadzie z przypadku - obaj kupiliśmy takie same zestawy boosterów - 4 x base set, 2 x warzone i 1 x mortyficator (eng version:)) - no i zgadaliśmy się że można sobie z tego zagrać. Drafta udało mi się wygrać  - z ciekawszych momentów - tępe ostrze vs karzące ostrze z dołączonym spiraling death :D, Eva Valmonte + zestaw pierwszej pomocy trafiony na samym początku rozgrywki, i wiele innych - ogólnie bajer się grało. Co do poziomu gry - przedmówca miał również na myśli fizyczną wysokość- ostatnie piętro BCK  - z naaaaprawdę wysokimi schodami... Podsumowując - było super tyle, że za krótko - uwierzcie gra w takim miejscu w więcej osób, bez rozwrzeszczanych Larp'owców, w atmosferze ciszy (w miarę) i skupienia to to, co każdy doomtrooperowiec lubi najbardziej ;D Oby więcej takich spotkań - byle w więcej osób i przez cały weekend a nie tylko pół (współczucia dla Diablerista - naczekał się na pociąg powrotny...) Talię wrzucę do działu ku temu przeznaczonego, Pozdro!
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Brzegu
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 17, 2008, 04:59:34 pm »

Diabler z Wybrańcem ostro cieli w karty u Wybrańca na chacie, ja w tym czasie się zdrzemnąłem a potem odprowadziłem Diabła na pociąg i tak skończył się ten dzień.
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Brzegu
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 17, 2008, 10:44:19 pm »

Ahaa - no to jak im wyszło dokańczanie derby - Wybraniec czy Diabler - kto z nich wygrał ostatecznie?
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Brzegu
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 18, 2008, 06:20:17 pm »

Bardzo nieoficjalnie ja, bo pyknęliśmy sobie na luzie innymi taliami. W sumie to była najzabawniejsza gra z całego dnia, nie licząc drafta ;D Fajnie Sean Eksplodował od Spiraling Death. Nawet Victoria nie pomogła :)

Zaraz mi neta stary znów odłączy, więc spadam  ;)

P.S. Czapka Trstartera :D

P.P.S. Nie, dziękuję  :P
Zapisane

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Brzegu
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 19, 2008, 06:27:15 pm »

ja tam nie wiem o co wam z tą czapką chodzi :)
czarna ciepła robiona na drutach :D
mnie to rozwaliło to piwo z kostkami lodu :D
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle