Marca 28, 2024, 10:31:31 am
Strony: 1 [2] 3 4 ... 8   Do dołu

Autor Wątek: Falkon - Lublin, 16-18 XI 2007  (Przeczytany 29716 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Father

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #15 dnia: Października 31, 2007, 04:39:48 pm »

 8) no to co tu się z tym dzieje? bo ja to się zaczynam martwić. myślałem ze po Krakowie szybko sie ruszy z Lublinem.. a ja tu w stresie żyje :] .. kto przyjedzie?
szkoda nekromagusie że Cię nie będzie ( a może i dobrze ;p -> będę miał mniejszy stres )
Napiszcie kto będzie bo nie chce aby była Gdynia w Lublinie ;/
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #16 dnia: Października 31, 2007, 04:49:13 pm »

szkoda nekromagusie że Cię nie będzie ( a może i dobrze ;p -> będę miał mniejszy stres )

Stres to radził bym odczuwać jedynie jakby Atti się zwalił z nad morza  :o - wymiata wszystko !
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #17 dnia: Października 31, 2007, 05:34:42 pm »

Mi się na chwilę obecną nie chce, bo pewnie znowu musiałbym Czaszkować. Ale do przyjazdy może mnie zmobilizować frekwencja lub potencjalne osoby towarzyszące w pociągu Jelenia Góra - (Katowice lub Warszawa?) - Lublin. Samemu mi się nie chce znowu spędzać ponad doby w pociągu...
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #18 dnia: Października 31, 2007, 06:43:07 pm »

JA ofkors będę na 10000000000000000% - No Diabler -ja się dosiądę w Żyrardowie - nie będziesz więc już sam ;D - także nie wygłupiaj się tylko jedź.
A co tam Śląsk? Pret, Marqwitch, Tomek O - co z Wami? dajcie znać koniecznie (koniecznie pozytywnie ;) )
No i Lublin i Radom - będziecie w największym mozliwym komplecie? Potwierdźcie proszę....
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Father

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 01, 2007, 04:22:35 pm »

Radom to już by mógł  jechać ;p i jakiś "nowy" z Szydłowca ponoć też ma ochotę sie wybrać.. czyli 4os na pewno(100%) może 5
organizator! - jak gramy STR? ;p bo nie wiem jak talie składać :) -> a czas zacząć kombinować/trenować
Zapisane

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 04, 2007, 12:00:04 pm »

Wiec glowna gra bedzie na normalnych zasadach - mozemy ewentualnie ograniczyc trening, calkowite zacmienie, przepasc i gesta mgle,trowing, wymiane oraz booby trap do jednej sztuki, tak zeby byla otwarta walka. Dodatkowo za namowa troublestartera mysle nad jednym atakiem na gracza w ciagu tury. Co wy na to?
Druga gra bedzie wygladala tak, iz wszystkie karty beda ograniczone do jednej sztuki, a karty ktore wczesniej byly ograniczone do jednej, beda zakazane. Co wy na to ? moze jeszcze cos extremalneijszego dodac. Lublin zaprasza - tym razem rozgrywki beda w nowym bardzo ladnym budynku, gdzie wszystko bedzie wygodne i cacy, a w dodatku blisko sklepy i BARY  ;D
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2007, 12:20:55 pm wysłana przez Nicodemus »
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 04, 2007, 01:07:09 pm »

Wiec glowna gra bedzie na normalnych zasadach - mozemy ewentualnie ograniczyc przepasc i gesta mgle, wymiane oraz booby trap do jednej sztuki, tak zeby byla otwarta walka. Dodatkowo za namowa troublestartera mysle nad jednym atakiem na gracza w ciagu tury. Co wy na to?
Słaby pomysł. Nikt nie będzie grał na Szefa Korporacji ani Zapachy Wojny to znowu będę kosił Czaszkami. Można też grać na Strumień Kwasu i walki i tak nie uświadczysz, co najwyżej zabijanie :P
Druga gra bedzie wygladala tak, iz wszystkie karty beda ograniczone do jednej sztuki, a karty ktore wczesniej byly ograniczone do jednej, beda zakazane. Co wy na to ?
Też mi się nie podoba. Już wolę drafta, bo tu jakąś taktykę trudno zastosować. Zamiast tego lepiej by zrobić Wojny Plemienne na samą Placówkę, bez Sztuki i MH. Z resztą z tą liczbą rozgrywek się tak nie rozpędzaj, bo większość pewnie przyjedzie standardowo na jakieś 20 godzin, a Bielsko jak zawsze ucieknie po głównym turnieju :)
Zapisane

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 04, 2007, 02:54:32 pm »

Diablerist drafta tez by sie zrobilo :) taktyke przy jednej karcie mozna sobie ladna zrobic - jesli ograniczenia sie nie podobaja to moge zastosowac tylko ograniczenie treningu do jednej sztuki i tyle. Taki standard. Co wy na to ?
Zapisane

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 04, 2007, 05:17:23 pm »

no dobra, czaszki tez mozna zbanować :D jak wymyslisz cos innego to juz chwała Tobie :D

a co do drugiego pomysłu to jak na razie nie mam zdania
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 05, 2007, 11:29:06 am »

Po ustaleniach z Nicodemusem (jako UZO) na Falkonie gramy wg następujących zasad:
1. Obowiązują STR MOD1 (lub jak kto woli NOSTROMO  ;D ) - Standard z ograniczonym błędem nawigacyjnym i pojmanym,
2. Dodatkowe karty zakazane
 - Wyspiarz Grinder,
 - Throwing It All Away,
3. Dodatkowe karty ograniczone
 - Całkowite Zaćmienie,
 - Trening,
4. Gramy do 40 pkt, z normalnymi zasadami ataku na gracza (tj. można więcej niż raz w ciągu tury),
5. Jeżeli pojawi się mało osób to zagramy ligowo (do dwóch wygranych) - coś tak jak w Krakowie było - fajny pomysł Diablerist ;)
6. Jako "drugi" turniej - gramy "Wojnę Plemion" - czyli
         - obowiązują te same zasady co w turnieju pierwszym - pkty 1-4
         - sposób rozgrywki ustalimy na miejscu - w zależności od ilości chętnych,
         - w talii mogą być wyłącznie wojownicy z jednego z czterech plemion - nie można mieć innych wojowników plemiennych (czyli gramy bez Wyspiarzy i bez plemiennych z Legionu Ciemności)
7. Zawsze można spróbować zagrać drafta - ale czy ktoś ma jakiekolwiek boostery??? Dajcie znać  - no i Panowie - DEKLAROWAĆ SIĘ PROSZĘ, ponadto wszelkie uwagi mile widziane (będę ew. modyfikował posta),
8. Nicodemusie - prośba wrzuć link do strony Falkonu i podaj adres imprezy,
Pozdro dla wszystkich
Pozdro...
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2007, 01:39:39 pm wysłana przez Skoq »
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 05, 2007, 12:11:16 pm »

Więc tak
Dni konwentu: 16-18 listopada
Miejsce: Wyższa Szkola Przedsiębiorczości i Administracji przy ul. Bursaki 12 Taki pomaranczowy budynek - nie sposob nie zawuwazyc
Adres www : www.falkon.prv.pl
Ceny akredytacji:
Akredytacja na cały konwent - 25 zł
Wejściówki na poszczególne dni:
piątek - 15 zł
sobota - 20 zł
niedziela - 10 zł

Dojazd na miejsce konwentu z dworca PKS: 31,18
Dojazd na miejsce konwentu z dworca PKP: 17

Gramy tak jak napisal wczesniej towarzysz Skoq :)

Zapraszam do wpisywania sie kto bedzie !
Zapisane

bulielmo

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 05, 2007, 12:55:10 pm »

Ja niestety odpadam. Szkoda :-(
Zapisane
Papierowa peleryna w rolce = Pancerz Legendarnego Zabójcy :-)

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 05, 2007, 01:26:11 pm »

Ja niestety odpadam. Szkoda :-(
A reszta Bielska?

Nie podoba mi się ograniczenie Booby Trap'ów (tak się Radomia boicie? :P) Wystarczy parę Shore Leave i Play It Again. Poza tym bez Boobych Luterańscy rosną w siłę. Nad Grinderem też bym się zastanowił, jeśli gramy do więcej niż jednej wygranej (a gramy?) to bym nie ograniczał. Jak ktoś nie wygra nim przez przypadek to jego zasługa (ja tam zawsze mam Amnezje i Special Orders - może czas wziąć ze mnie przykład? :))
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 05, 2007, 01:33:57 pm »

Co do Booby - ten agrument z shore leave to nie bardzo pasuje - co jak ktoś gra legionem lub placówką? Ale ten z Luterańczykami jest znacznie bardziej przekonujący - ok zmieniamy  - gramy bez ograniczenia na Booby Trap,

Co do Grindera - jak będziemy mieli jeden turniej bez niego to nic się nie stanie - będzie bez zbyt szybkich wjazdów  - Grinder pozostaje zbanowany.

 
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Kati

  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 05, 2007, 04:15:21 pm »

Radom melduje gotowość do turnieju, 4 zawodników, choć nie wiem jak z Pukim, ale jeszcze go namówimy
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 8   Do góry