Kwietnia 19, 2024, 01:23:03 am
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8   Do dołu

Autor Wątek: Falkon - Lublin, 16-18 XI 2007  (Przeczytany 29864 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bogus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #90 dnia: Listopada 19, 2007, 01:18:51 pm »

znalazlem u siebie po turnieju  niewinna sztuczke francuska a zaginela mi jedna polapka tez francuska ....
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #91 dnia: Listopada 19, 2007, 04:53:25 pm »

Opisujcie jak było, może ktoś ma jakiś film nagrany ?
Zapisane

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #92 dnia: Listopada 19, 2007, 05:34:54 pm »

Jedno jest pewne - na nastepny konwent biore strepsils i apap :D
Zapisane

Father

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #93 dnia: Listopada 19, 2007, 07:57:13 pm »

nie miałeś apapu? szok! :) było pytać :)
a co do organizacji była ona bez zarzutu :) nikt nie wyjechał z pustymi rękami :) każdy coś dostał :)
z nagród ;) no cóż ze rozdanie nagród było przed zakończeniem jakiejkolwiek gry :0
a Niko wygrał Drafta :)
będą Fotki to wiem na pewno :) a filmik.. hmm nie sądzę aby jakiś powstał

PS TRIADA ROX!!! mimo złych wróżb pretora!
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #94 dnia: Listopada 19, 2007, 08:37:47 pm »

Podalibyście wyniki może, a nie takie hasła jak Triada Rox :) Kto kim grał i jaką taktykę przyjął na plemiona. Kto czym wygrał standardowy turniej i na jakich boosterach graliście drafta. No i w końcu kto w ogóle był, bo tego też nie wiadomo.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #95 dnia: Listopada 19, 2007, 08:39:36 pm »

Czas na sprawozdanie z miniturnieju czyli "Raport Mniejszości" ;D:
No cóż więc było mniej więcej tak:
Zaczęliśmy jakoś ok 13 zdaje się - zagraliśmy turniej singlowy na korytarzu (stąd Nicodemusowa potrzeba prochów od bólu głowy ;) ) Uczestników było dziewięciu:
Nicodemus,
TroubleStarter,
Bogus,
Lspider,
Miruu (początkujący),
Father,
Kati,
Cthulhu,
Skoq czyli ja :D
Graliśmy ligę - mecz+rewanż, 1 pt za wygraną, 0 za przegraną, w przypadkach remisów decydowało saldo małych punktów ze wszystkich gier,
Skończyliśmy ok 23 zdaje się, "pudło" to:
1. Father,
2. Kati,
3. Skoq.
Jak już wspomniał Father - nikt nie wyjechał z konwentu z pustymi rękoma - nagród było za 4 turnieje (3 pierwsze miejsca z każdego, hehehe)(Singlowy, Tribal Wars, Draft, Druzynówka) z których rozegraliśmy w efekcie tylko dwa pierwsze - więc nagród było w pytę - było się czym dzielić - jakieś książki, gry (m.in Kartazma) i nawet 2 komiksy (zgadnijcie kto je wziął ;D )
Kolejną grą był multiplayer Tribal Wars - graliśmy we 4, potem w 5  -
Father - Triada,
Kati - Templariusze,
Cthulhu - Synowie Rasputina,
TrStarter - Horda Półksiężyca
Skoq - Synowie Rasputina,
Rozegraliśmy do 40 punktów 4 gry, z czego 3 wygrałem ja ;D - moi Rasputini - Soldaty Szturmowe i Flammeny na samolotach rozniesły resztę plemion, jedną grę wygrał zaś Kati Templariuszami.
Granie skończyliśmy ok 6.00 rano  - mieliśmy w sumie od ok 00.00 dobre warunki - cała sala lekcyjna na nas 5ciu. Turniej mi sie podobał - no może poza faktem że niektórzy nie dokończyli singla - "bo musieli iść" lipa ale cóż - C'est La Vie...
Ogólnie konwent fajnie całkiem zorganizowany - miejsce fajne i w miarę nowe, stołówka jak się patrzy (chociaż mi ją zamknęli przed nosem niemalże - przez co nic bym nie jadł w sobotę gdyby nie wsparcie żywnościowe Fathera - szacun dla Ciebie Father za to ;)  ), kuuuupa Freaków łażących po korytarzach była również niesamowita - ogólnie sympatycznie było,
to tyle - talie z "pudła" będą w dziale talie/taktyki,
Do następnego Turnieju  - oby jak najszybciej...
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #96 dnia: Listopada 19, 2007, 08:58:54 pm »

No więc jednak zgodnie z wróżbami pretora, Synowie Roznieśli resztę :)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Father

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #97 dnia: Listopada 19, 2007, 09:10:44 pm »

no no niby tak :) ale jestem innego zdania :) bo to co na stole ;) nie oddawało wartości gry prawdziwej :) i tak triada była najlepsza wg mnie. Skoqu- smacznego :)

Ciekawostka :) ... Grając z Katim :) po obu stronach stał grizli i typki z pojmaniem i błędami i takimi tak Usadzeniami :)
a i kolejna ciekawostka :) boby i śmiertelna :) były w co drugiej talii :)
Dla mnie było bardzo miło.. i cieszę się że nie przegrałem.. nie muszę koniecznie  kart sprzedawać :p - obiecałem matce ze tak zrobię na pewno ;)..
Zapisane

cthulhu

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #98 dnia: Listopada 20, 2007, 01:00:04 am »

Przede wszystkim gartulacje dla chłopaków z Radomia;) wreszcie coś zwojowaliśmy na turnieju ;) Ze swoich wyników też jestem zadowolony: 8 zwycięst i 8 porażek bilans +122 pz - całkiem nieźle ;)  podziękowania dla Nicodemusa za dobra organizację ;) choć granie na korytarzu szybko stało się męczące... Z ciekawszych zagrań: patent Trablera na zycięstwo Grabieżą - przywołał nią Sapera(!) mając Solidarity na Imperial i 39pz ;) jest 1000 sposobów na wygranie gry Grabieżą Trabler wymyślił 1001 :P cięzkim szokiem była dla mnie porażka z Katim...zazwyczaj go ogrywam, a teraz 2 pojedynki w plecy...ale co tam ;) zabawne były apele Skoqa podczas gry ze mną: "No dalej Berta, wypluj woja" :P Berta nie posłuchała i udało się urwać Skoqowi punkcik :)
Troche było bałaganu z salą dla nas. Pierwsza do której nas wysłali, była okupowana przez RPGowców, którzy usilnie próbowali przekonać mnie i Fathera, że do gry w karty nie trzeba oddzielnej sali...
"-...bo co by na to powiedzieli praci, im do gry wystarczyła beczka?!
F: nic, bo oni już dawno się przekręcili
C: ale oni mieli 20 wzorów kart, my ponad 1000 ;) "
Na szczęscie następna już była tylko dla nas i mogliśmy spokojnie młócić Tribal War  8)
choć co jakiś czas przewijały się dziwne typy z pytaniami czy LARPa mogą zagrać...
Generalnie bardzo udany konwencik, niech żałują Ci, co nie byli!

I na koniec biuro rzeczy zagubionych:
1) Bogus niewinna sztuczka jest moja, jeśli możesz przekaż ją Trablerowi.
2) Nie znalazł nikt Don't call again wersja FR??? no wzieno i zagineno... :(

Zapisane

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #99 dnia: Listopada 20, 2007, 01:15:56 am »

Witam.
Na szczescie udalo mi sie zalatac forum. Co do turnieju to bardzo fajnie mi sie gralo, ale bol glowy od jakiegos czasu nie dawal zyc ;) - do tego gardlo mnie dzisiaj przestalo bolec :) Szkoda ze musialem wczesniej wyjsc - myslalem tez ze wroce, ale praca plus przeprowadzka mnie dobily :/ Nawet na konwencie mialem ciagle telefony, a musialem miec telefon wlaczony w razie gdyby ktos sie tam gdzies zagubil :). Jak zapowiedzialem z nagrodami, tak bylo, bo niema bata zeby z Lublina wyjechali ludzie z pustymi rekoma :) - Niech ktos powie czy kartazma fajna bo sam nie zabralem kart. U mnie sukces byl taki ze z nikim nie przegralem 2:0 - albo byl remis, albo 2:0 dla mnie  ;D, Tylko z Andrzejem nie udalo mi sie zagrac niestety. Skoq - masz moja kartke z wynikami ;)
Pozdrawiam wiec i zapraszam na kolejny konwent do Lublina - tym razem juz nie bede sie musial juz przeprowadzac i zatrudnie sobie stażystę zeby mi pracowal w ten dzien ;)
Zapisane

Kati

  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #100 dnia: Listopada 20, 2007, 05:56:55 pm »

Skończyliśmy ok 23 zdaje się,

Oj chyba coś przed 24 wydaje mi sie :)

Chutlhu to się nazywają umiejętności  :P :P :P :P i za karę bo sie śmiałeś, że to będzie łatwe zwycięstwo :P a w sumie czym ty grałeś bo cod za łatwo mi poszło a i karta szła mi jak szalona :) Ty miałeś tego Don't calla zakoszulkowanego? bo ja mam u siebie 2 ale myślę, że są to 2 moje,
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2007, 06:06:15 pm wysłana przez Kati »
Zapisane

cthulhu

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #101 dnia: Listopada 20, 2007, 10:43:46 pm »

To się nazywa fart nie umiejętności ;) a grałem tym samym, co weekend wcześniej u Fathera gładziutko Cię 2 razy rozniosło, czyli troche triady, morty i dent do kończenia ;) no ale raz pod wozem, raz na wozie :D
Don't call był w przezroczystej koszulce...siak ktoś znajdzie proszę o kontakt ;)
Zapisane

Father

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #102 dnia: Listopada 20, 2007, 11:15:27 pm »

ho ho czyżby sparing się szykował na naszym terenie?  :D ach nie dajecie za wygraną :) ..
Zapisane

Kati

  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #103 dnia: Listopada 21, 2007, 08:26:29 am »

Eh maseł maseł, jakbys nie pamietał, u fatiego to było cos zgoła odmiennego i nie lekcewarz mnie, ale dobrze mówisz raz się wygrywa a raz nie,  :P
Zapisane

bogus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: Falkon 2007 16-18 listopada
« Odpowiedź #104 dnia: Listopada 21, 2007, 02:45:11 pm »

moja polapka byla w zgrzanej koszulce dosc charakterystyczna.... jak mata to oddajta :)
cthulhu jak sie spotkam z trablerem to mu ja dam - ta niewinna
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2007, 02:47:05 pm wysłana przez bogus »
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8   Do góry