Pozostałe > Warzone

Figurki

(1/2) > >>

pretorianstalker:
Jeśli macie coś fajnie odmalowanego, lub fajnie przerobionego to pochwalcie się :)
Mój pierwszy wynalazek to Anioł Nienawiści  ;D

Anioł Miłosierdzia -> Anioł Nienawiści
Przynajmniej wiadomo co to za tajne znaki wykonuje poświęcając dwie akcje :P Wcześniej wyglądał jakby się zgłaszał, albo ślubował :)

Diablerist:
Hehe, a swoją drogą ten pierwszy pozdrawia nas sekretnym znakiem Templariuszy, posądzanych o potajemne oddawanie czci Bafometowi :)

gimiak:
Odkopuję stary temat. Część z was na pewno maluje figurki, pochwalcie się swoimi dziełami. Ja wróciłem do malowania po 6 latach, odkopałem pudło z farbami i o dziwo farby GW są nadal w świetnym stanie. Nie zmieniły konsystencji, nie wyschły.
Ostatnio skończyłem Herolda Dnia Sądu Ostatecznego, fotki co prawda jeszcze nie mam, bo czekam aż przyjdzie do mnie sztuczna woda do podstawki.

Polecam zapoznanie się z tutorialami: http://www.brushthralls.com/tutorials/index.php Serwis co prawda opisuje Hordes i Warmachine, ale techniki są te same. :)

gimiak:
Oto moje ostatnie dzieło. Prawie skończone. :)

pretorianstalker:
Pozwolę sobie skomentować :) Pewnie zresztą po to tutaj te fotki trafiły. Nieźle... całkiem nieźle :)
Co do podstawki - fajnie to wygląda jakby postawić takiego na półce w jakimś ciekawym otoczeniu. Do gry - niespecjalnie się nadaje :) Po pierwsze słabo wygląda koleś na kamieniu biegający wewnątrz budynku. Po drugie - znaczna zmiana wzrostu ułatwia odstrzelenie ;)
Jak będę coś robił z własnymi figurkami, to podstawki zostawię w jednolitym kolorze - pewnie czarnym.

Co do samej figurki - co jest jeszcze nieskończone? :) Ja bym widział tu jeszcze pare akcentów w innych kolorach. Trochę mało kolorowa :) Nie chodzi o to, żeby był jakiś abstrakcyjny kompletnie, ale np broń lekko się z rękawiczkami zlewa ;) I jest pare detali, które możnaby pociągnąć jakimś ciekawym kolorem...

Jakimi farbami malujesz?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej