Marca 28, 2024, 11:57:32 pm

Autor Wątek: Twórczość graczy  (Przeczytany 25131 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cyryl Dent

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Twórczość graczy
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 26, 2008, 02:06:23 am »

Te mobilizacje moim zdaniem z deka przekombinowane są ale co kto lubi. Natomiast ta karta Ostatnie tchnienie to fajowy pomysł. Tylko ja bym dał: "może go użyć każdy wojownik". Bo na ten przykład taki ożywiony legionista z włócznią w brzuchu nie mógłby w (kolejnej) "agonii" ostatkiem sił wypalić do jakiegoś przeciwnika. Nom, tylko tutaj pojawia się problem śmierci ze strachu przed czymś w brzuchu. Nieumarli raczej go nie odczuwają ;p
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2008, 06:19:57 pm wysłana przez Cyryl Dent »
Zapisane

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Odp: Twórczość graczy
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 26, 2008, 10:33:42 pm »

Ktoś w końcu docenił moją kartę ;) Nie chciałem jej tak uogólniać ekstremalnie - może po prostu stworze jeszcze jedną podobną (ale nie taką samą) dla legionu z inną nazwą
Zapisane

Ghostshrimp

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 3
  • Uriakh!
    • Zobacz profil
Odp: Twórczość graczy
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 27, 2008, 04:15:36 am »

Ostatnie Tchnienie to moim zdaiem dobry pomysł. Oby więcej takich urozmaiceń (im więcej tym ciekawiej  ;)).
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Twórczość graczy
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 27, 2008, 03:20:06 pm »

Ostatnie Tchnienie może być - fajnie dobrany obrazek. Mobilizacje mi się w ogóle nie podobają. "Sklapel" mnie rozbawił :P

Marqwitch, FS dla Synów wg mnie byłby za mocny, to samo z twoją propozycją dla Triady - chyba, że miała działać na kopie Wojowników, a nie na Wojowników w ogóle.
Zwróciłeś uwagę na na Proroctwa i Rytuały. Faktycznie, przydały by się jakieś nowe, bo te, które mamy, są bezużyteczne. No może dla jednego Rytuału i Proroctwa znalazłbym zastosowanie, ale to za mało, żeby z tego powodu pakować do talii Proroków i Patriarchów :-\
Zapisane

Lapson

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 458
    • Zobacz profil
Odp: Twórczość graczy
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 02, 2008, 01:18:57 pm »

Witam,
chciałem wam pokazać moje propozycje. Nie wystawiam tego na konkurs ponieważ jest to combo... a tam wystawiamy tylko po jednej karcie :P Grafika nie zawsze musi zadziwiać ;/ ale mam nadzieję że pomysły się spodobają i nikt nie będzie twierdził że to jest za silne... /ewentualnie można coś pozmieniać :)



Jedna z ważniejszych siedzib Triady w której są odprawiane rytuały. Jak widać ciężko się ją atakuje - obrazek + 1 atak na turę :P



Pierwszy relikt do triady, sztylet ofiarny potęgujący efekt rytuałów.



Jeden z potężniejszych rytuałów triady!! Ale wymaga też wiele wysiłku by go odprawić :)



I wreszcie bohater patriarcha... potężna postać prowadząca rytuały w Archillionie :)

Czekam na opinie i pozdrawiam :)
Zapisane

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Twórczość graczy
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 02, 2008, 03:36:16 pm »

wskrzeszenie mi sie podoba, nawet bardzo. pozostale zupelnie nie. kilka bledow ort. Ci sie wkradlo.
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Twórczość graczy
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 02, 2008, 05:32:38 pm »

Mi podobnie. Wskrzeszenie bym zrobił koszt dwie akcje (i tak można obniżyć Pojazdem).

Pozostałe nie pasują klimatem do DT - kojarzą mi się jakoś za bardzo z mitologią grecką. Bohater niepotrzebnie powtarza zdolność Pojazdu. Mógłby np. przedłużać rytuał za PA. Umocnienie dość ciekawe, ale nie pasuje jakoś do Triady, a to z wystawianiem bez akcji za mocne. Do Wskrzeszenia znalazłby się lepszy obrazek - jest taki szkieletorek z Martyr's Hill, gdzieś na gE.
Zapisane

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Odp: Twórczość graczy
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 03, 2008, 11:21:27 am »

Zgadzam się z poprzednikami (dodam że na początku przeczytałem karty, pomyslałem co o nich myslę, a później swoje myśli przeczytałem w postach Lecha i Diablerista) Dodam że kojarzy mi sie to wszystko bardziej z mitologią nordycką. Ogólnie pomysł myślę że dobry - wystarczy poprawic trochę szczegółów, zmienić co poniektóre ilustracje i nazwy, tak aby oddać bardziej klimat doom troopera, który jak wiadomo jest bardzo istotną rzeczą w naszej karciance. Może zmniejszając potęgę niektórych kart, wprowadził bym opłatę w PZ.
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Twórczość graczy
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 15, 2008, 12:25:37 am »


A może następny konkurs zrobić na najbardziej jajcarską kartę? Co wy na to? Taka mała odskocznia od rzeczywistości? ;D

Marqwitch prosił mnie, żebym zCzaszkował Mikołów, ale z tymi Czaszkami żadna podróż nie będzie mu już straszna!


« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2008, 12:29:25 am wysłana przez Diablerist »
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Twórczość graczy
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 15, 2008, 11:51:29 pm »

Cytuj
A może następny konkurs zrobić na najbardziej jajcarską kartę? Co wy na to? Taka mała odskocznia od rzeczywistości?
Ależ proszę bardzo - nic nie stoi na przeszkodzie, żeby robić takie konkurs :) Kwestia zachęcenia ludzi do udziału (najlepiej jakieś symboliczne chociaż nagrody ;) ) i założenia odpowiedniego tematu z opisem jakichś zasad - mogą być mniej więcej takie lub takie jak w konkursie na homemade'y.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Marqwitch

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1199
  • Pożeracz Dusz(onek)
    • Zobacz profil
Odp: Twórczość graczy
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 18, 2008, 11:46:01 pm »

Cytuj
Zwróciłeś uwagę na na Proroctwa i Rytuały. Faktycznie, przydały by się jakieś nowe, bo te, które mamy, są bezużyteczne. No może dla jednego Rytuału i Proroctwa znalazłbym zastosowanie, ale to za mało, żeby z tego powodu pakować do talii Proroków i Patriarchów
Moim zdaniem, nie są takie złe - wszystkie są dość ciekawe, ale rzeczywiście trudno byłoby wykorzystać je na jakimś turnieju... Mimo to, uważam, że dla chcącego nie ma nic trudnego i złożona talia na Przepowiednie/Rytuały mogłaby wiele namieszać i przede wszystkim bardzo zaskoczyć!

Dobra - a teraz coś o kartach Lapsona:

ARCHILLON - śmieszna nazwa i śmieszny rysunek... Koszt i ograniczenie zagrywania zupełnie śmieszne... Zdolność z mytnictwem dość ciekawa - ta druga też znośna, ale mało oryginalna (połączenie sojuszu Capitolu z upośledzonym pomysłem na mój sojusz dla Triady).

SZTYLET THARSIOSA (powinien być chyba SZTYLET THARASIOSA) - nie tędy droga... Zupełnie mi nie podchodzi.

WSKRZESZENIE - bardzo fajne, ale udziwnione przez to ograniczenie z dwoma PATRIARCHAMI - wystarczyłby jeden.

THARASIOS - śmieszna nazwa (nie za bardzo pasuje do Triady - prędzej do Legionu) i cienkie cechy... Za to jego zdolności specjalne są bardzo fajne... W Dark Edenie ten gość nazywa się JONAH SAND.
Cytuj
Marqwitch prosił mnie, żebym zCzaszkował Mikołów, ale z tymi Czaszkami żadna podróż nie będzie mu już straszna!
Mikołów to takie zadupie, że wystarczyłaby jedna KLĘSKA ŻYWIOŁOWA, choć weselej by mi było, gdyby ktoś się spuścił tam BOMBARDOWANIEM PLANETARNYM.
Zapisane

Pako

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 577
  • Legionista
    • Zobacz profil
Odp: Twórczość graczy
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 23, 2009, 01:40:01 pm »

Czy są gdzieś dostępne szablony karty - tzn. takie bez nazwy i opisu karty ?

Zawsze to trochę przyśpieszyłoby zrobienie nowej karty, niź źłobienie w photoshopie na jakiejś innej karcie.
Zapisane
Zasady warszawskie

Cytat: Paul Beakley
Beg, borrow or steal every Manifest Destiny you can find (...)

Lapson

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 458
    • Zobacz profil
Odp: Twórczość graczy
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 23, 2009, 02:17:24 pm »

Jak najbardziej znajdziesz je na oficjalnej stronie:
http://www.thewinternet.com/doomtrooper/constructionkit.html
Zapisane

Pako

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 577
  • Legionista
    • Zobacz profil
Odp: Twórczość graczy
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 23, 2009, 02:20:08 pm »

Dzięki :)!
Zapisane
Zasady warszawskie

Cytat: Paul Beakley
Beg, borrow or steal every Manifest Destiny you can find (...)

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Twórczość graczy
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 01, 2009, 09:03:42 pm »

Znalazłem w swoim archiwum DT 2 karty które miały startować w konkursie ale że jako konkurs nie wypalił to wystąpią pozakonkursowo  :)



Zapisane