Kwietnia 25, 2024, 01:50:58 am
Strony: [1] 2 3 ... 7   Do dołu

Autor Wątek: Konkurs - maj - [Dyskusje]  (Przeczytany 23756 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Konkurs - maj - [Dyskusje]
« dnia: Kwietnia 12, 2008, 10:24:07 pm »

No ładnie, pięknie, tylko gdzie wyście k**** byli w kwietniu?? ;D
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 23, 2008, 09:37:51 pm wysłana przez Nicodemus »
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Konkurs - maj
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 12, 2008, 10:35:49 pm »

Skoq, kojarzę to skądś, ale możesz przypomnieć skąd? I czy bazowałeś na jakimś podręczniku.
Pret, tak to jest jak się nie czyta Regulaminu. ;) Ale przynajmniej dobre to, że od maja będzie nas już siedmiu.
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Konkurs - maj
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 13, 2008, 01:12:45 am »

Heh - Diabler ( i inni pewnie też) możecie to kojarzyć - bo ja to wstawiałem jak jeszcze galeria była (daaaawno temu, Nico, oj daaawno...:P ),
a co do wyrobienia się do 10-tego  - no cóż nie dałem rady, a poza tym to myślałem, że to do końca kwietnia (to ten regulamin nieprzeczytany - co racja, to racja ;D ). Karta jest wymyślona na luzie przeze mnie, bez wzorowania się na podręczniku - no może z wyjątkiem faktu, że to dar Ilian - kiedyś w jakims podręczniku do Warzone było coś o przechodzących przez jakiś portal do "naszej" rzeczywistości Templariuszach Ilian - tzw "Koło Ilian" zdaje się - stąd pomysł, a grafika - no cóż, pochodzi spoza DT, jak ktoś lubi Chemical Brothers to będzie wiedział o co cho... (mi obrazek pasuje - trochę namęczyłem żeby go uzyskać....),
Pozdro
 
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2008, 01:17:24 am wysłana przez Skoq »
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Atticus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 253
    • Zobacz profil
Konkurs - maj
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 13, 2008, 10:23:04 am »

Ja się ostatnio czasowo nie wyrabiam :P Zapierdziel na uczelni mam. To może te karty podpiąć jeszcze pod kwiecień? To będą tylko dwa dni spóźnienia...
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Konkurs - maj
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 13, 2008, 11:02:05 am »

Głosowanie się zaczęło, więc nie będę już zmieniał nic w regulaminie ;) No cóż - będziecie mieli pre pkt w plecy od maja, ale na pocieszenie powiem, że jeśli w maju będzie więcej uczestników to i punktów będzie można zdobyć więcej. Zwycięzca kwietniowy może uzyskać max 5pkt do klasyfikacji genralnej, a majowy pewnie będzie mógł 7 ;)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Konkurs - maj
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 13, 2008, 03:32:06 pm »

Proponowałbym zgłaszać po jednej karcie, bo niedługo będą zgłaszane całe dodatki. Wybierze jedną jako kartę turniejową, a wyjaśnienie pomysłu i pozostałe 6 kart możesz oczywiście przedstawić żeby wytłumaczyć sens całości.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Konkurs - maj
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 14, 2008, 08:55:55 am »

Ja bym byl za tym, zeby mozna bylo zamieszczac wiele kart, a jak ktos zamiesci swoj dodatek, to tym lepiej - szybciej skompletujemy ;) Co wy o tym myslicie ?
Pamietajcie ze w dziale "Galeria" na naszym portalu mozna zamieszczac grafiki i skany - wystarczy sie zalogowac
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2008, 09:28:20 am wysłana przez Nicodemus »
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Konkurs - maj
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 14, 2008, 04:01:09 pm »

Możesz być za tym, ale niestety w tym przypadku się nie zgodzę i jako organizator konkursu i fundator nagród mówię: jedna karta w konkursie na miesiąc. Najlepsze wrzucajcie na konkurs, a reszta do Galerii. Nie chcę robić masówki - jakby ktoś nawet zrobił cały dodatek, to i tak pewnie 90% odpadnie w beta-testach i się tego nie wydrukuje. A jak znam życie, to pewnie 99% z przedstawionych kart będzie musiało zostać w mniejszym lub większym stopniu poprawionych - od literówek, do poprawek związanych z zasadami.

JEDNA KARTA W MIESIĄCU - jak jest częścią większej całości to śmiało możecie pod nią napisać o co chodzi i wrzucić odnośnik do galerii z resztą kart powiązanych.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Konkurs - maj
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 14, 2008, 04:52:12 pm »

OK, wiec robimy jak mowi preto :) A reszte go dzialu galeria na naszym portalu, bo jeszcze nikt tam niczego nei zamiescil, a stoi on dla wszystkich otworem :)
Zapisane

Yaghoro

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Konkurs - maj
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 21, 2008, 09:50:07 pm »

jak dla mnie ta forteca to bardzo fajna karta. ja sie tam nie znam na tej karciance tak bardzo, ale mysle, ze takie laczenie elementow z innych gier moze bardzo urozmaicic rozgrywke. glosuje na taka opcje.
Zapisane
Czy nie uważasz, iż determinizm pallatywny partycypuje intensywnie w kategorii absolutnej?

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Konkurs - maj
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 22, 2008, 10:15:32 pm »

Ale wydaje mi sie ze karta jakas niedokonczona z tekstem ?

EDIT. Widze ze poprawiona - jeszcze bym wyjustowal i zmienil czcionke na gorze ;) Ogolnie moim zdaniem dosc fajny pomysl ale lekko przesadzony - jesli jest algeroth to wyobrazcie sobie jak powiedzmy taki alek dostaje tyrana bauhausu, a ta karta mu jeszcze podwaja i ma + 16 :| czyli w sumie mozna bylo by grac legionistami z kulami i tyranami i wszystkich rozwalac jak idzie :D (chyba ze ktos ma booby :P )
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 22, 2008, 10:33:52 pm wysłana przez Nicodemus »
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Konkurs - maj
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 22, 2008, 10:30:53 pm »

Lapson, jak nie chcesz ujemnych not za styl ;), to lepiej zastosuj się do wytycznych stąd http://www.thewinternet.com/doomtrooper/constructionkit.html

Poza tym, może by dodać tą czcionkę do downloadu, bo na necie dość trudno znaleźć działającą. My ją sobie przesyłamy przez gg, a nowi użytkownicy mogą się zniechęcić.

Ogólnie koncepcja i działanie karty mi się podoba, ale obrazek poraża niską rozdzielczością. To zdanie o odrzucaniu sformułowałbym nieco inaczej, bo jak ktoś ci odrzuci Pojazd D-patem to może się wykłucać, że to Wojownik, a nie Gracz odrzuca Ekwipunek i nie będzie można zapłacić :P

@Nicodemus: Już sam Pomiot z Kulą jest strasznym przegięciem, a wystawienie Algerotha i rozdawanie Ekwipunku Korporacyjnego Legionistom jest trudne - cierpi na tym ogólna skuteczność Talii, co zaprezentował w Brzegu Nekromagus (choć Alakhai w T-32 z Hellblasterem wyglądał ślicznie :D), więc nie uważam, że to jakiś przepak.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 22, 2008, 10:37:10 pm wysłana przez Diablerist »
Zapisane

Lapson

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 458
    • Zobacz profil
Konkurs - maj
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 22, 2008, 10:36:13 pm »

To fakt z tym odrzucaniem, tez sie zastanawiałem ale to bym musiał ogólnie posprawdzać kilka kart jeszcze by nie było problemów a co do obrazka ciężko znaleźć lepszą rozdzielczość... przynajmniej ja nie mogę ;/ .
Zapisane

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Konkurs - maj
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 22, 2008, 10:42:52 pm »

Tylko nie robil bym tego dla demnogonisa - kurator z koordynatorem i zniwiazem do tego automatkill i anihilujacy, samoleczacy ekhem :D - ja tam ich lubie ale przegiecie no ;p ja bym ja bym ta karte lekko skiepscil z ktorejs strony ;)
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Konkurs - maj
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 22, 2008, 10:54:12 pm »

Spoko, domyślam się, że potęga Demnogonisa leżałaby w czym innym ;)

Lapson, w takim razie spróbuj poszukać innego obrazka, tego i tak nie rozpoznaję (ta scena z Zemsty Klanu i Wichrów Obłędu?) i zmień czcionkę na taką jak podaje Winter, żeby karta lepiej się komponowała z resztą DT.

Nicodemus pytał się o ocenę własnej karty to powiem, że mi nie przypadła do gustu, choć wykonanie graficzne na wysokim poziomie. Trochę bym spróbował uprościć tekst, no i rażące podwójne "dodatkowe" :P

Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 7   Do góry