Forum ogólne > Klub Arkadin

Konkurs - maj - [Dyskusje]

(1/19) > >>

pretorianstalker:
No ładnie, pięknie, tylko gdzie wyście k**** byli w kwietniu?? ;D

Diablerist:
Skoq, kojarzę to skądś, ale możesz przypomnieć skąd? I czy bazowałeś na jakimś podręczniku.
Pret, tak to jest jak się nie czyta Regulaminu. ;) Ale przynajmniej dobre to, że od maja będzie nas już siedmiu.

Skoq:
Heh - Diabler ( i inni pewnie też) możecie to kojarzyć - bo ja to wstawiałem jak jeszcze galeria była (daaaawno temu, Nico, oj daaawno...:P ),
a co do wyrobienia się do 10-tego  - no cóż nie dałem rady, a poza tym to myślałem, że to do końca kwietnia (to ten regulamin nieprzeczytany - co racja, to racja ;D ). Karta jest wymyślona na luzie przeze mnie, bez wzorowania się na podręczniku - no może z wyjątkiem faktu, że to dar Ilian - kiedyś w jakims podręczniku do Warzone było coś o przechodzących przez jakiś portal do "naszej" rzeczywistości Templariuszach Ilian - tzw "Koło Ilian" zdaje się - stąd pomysł, a grafika - no cóż, pochodzi spoza DT, jak ktoś lubi Chemical Brothers to będzie wiedział o co cho... (mi obrazek pasuje - trochę namęczyłem żeby go uzyskać....),
Pozdro
 

Atticus:
Ja się ostatnio czasowo nie wyrabiam :P Zapierdziel na uczelni mam. To może te karty podpiąć jeszcze pod kwiecień? To będą tylko dwa dni spóźnienia...

pretorianstalker:
Głosowanie się zaczęło, więc nie będę już zmieniał nic w regulaminie ;) No cóż - będziecie mieli pre pkt w plecy od maja, ale na pocieszenie powiem, że jeśli w maju będzie więcej uczestników to i punktów będzie można zdobyć więcej. Zwycięzca kwietniowy może uzyskać max 5pkt do klasyfikacji genralnej, a majowy pewnie będzie mógł 7 ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej