Kwietnia 24, 2024, 05:06:19 am
Strony: 1 ... 10 11 [12]   Do dołu

Autor Wątek: Goblikon - Racibórz, 8-10 VIII 2008  (Przeczytany 45241 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon 2008, 8-10 sierpnia Racibórz
« Odpowiedź #165 dnia: Sierpnia 11, 2008, 07:52:40 pm »

Nie skomentuje tego ;D

Przyznaje iż superancko grało się w drafta. U nas w grupie 5-osobowej długo przewagę mieli Qulig oraz Skoq. Echh nie ma jak to drafcik.
Hehe jeszcze ten analny intruz u Marqwitch-a, niezły wymiatacz  ;)
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon 2008, 8-10 sierpnia Racibórz
« Odpowiedź #166 dnia: Sierpnia 11, 2008, 08:35:06 pm »

Kilka filmików (głównie półfinały i draft):
http://rapidshare.com/files/136587796/Goblikon2008.rar.html

Wyniki turnieju:
1. Diablerist  - w grupie 21pkt.
2. Nekro       - w grupie 18pkt.
3. Skoq        - w grupie 21pkt.
4. Lapson     - w grupie 18pkt.
5. Marqwitch - w grupie 15pkt., bilans w ćwierćfinale minus 23
6. Lechu       - w grupie 15pkt., bilans w ćwierćfinale minus 34
7. Qlig          - w grupie 12pkt., bilans w ćwierćfinale minus 38
8. Młody       - w grupie 15pkt., bilans w ćwierćfinale minus 40 (tyle zakładam - wyniku nie posiadam, Nekro twierdzi, że raczej do zera, a o zapis powinien zadbać najbardziej zainteresowany)


Ćwierćfinały:
Marqwitch vs Diablerist     Lapson vs Lechu         Qlig vs Skoq     Nekro vs Młody
     24       :       47              44   :   10                11   :   49          40    :      0

Półfinały:     
                  Diablerist vs Lapson                                Skoq vs Nekro
                       46      :    16                                      3     :   46                       Mecz o trzecie miejsce:
                                                                                                                           Skoq vs Lapson
Finał:                                                                                                                      45   :     22
                                               Diablerist vs Nekro
                                                    49      :    4




Pozycje osób, które nie wyszły z grup:
9. Wybraniec - w grupie 15pkt., bilans nieznany
10. Dylu        - w grupie 12pkt., bilans plus 20
11. Pstalker   - w grupie 12pkt., bilans minus 7
12. Cyberedd - w grupie 12pkt., bilans minus 23
13. Fungus    - w grupie 9pkt.,  bilans nieznany
14. --------
15. ex aequo - Bulielmo i Troublestarter - w grupie 6 pkt., bilans ?
16. Robert     - w grupie 3pkt., bilans nieznany
17. Gimiak     - w grupie 3pkt., bilans minus 147
18. Melon      - w grupie 3pkt., bilans minus ~250

Pierwszej ósemce bilansów nie wpisuję - jak chcecie można się chwalić w tym temacie lub zamieszczać wraz ze spisem talii ;)

Wkrótce zamieszczę więcej szczegółów.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2008, 11:20:49 pm wysłana przez Diablerist »
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon 2008, 8-10 sierpnia Racibórz
« Odpowiedź #167 dnia: Sierpnia 11, 2008, 09:53:03 pm »

Co do drafta jeszcze - śmieszny był Cyber - Diana, Kisajdżer i Cyborg - siedzący "w oborze"  ;D (obóz jeniecki) u mnie...
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

gimiak

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
    • mrocznyraj.pl - karty, figurki i takie tam starocie
Odp: Goblikon 2008, 8-10 sierpnia Racibórz
« Odpowiedź #168 dnia: Sierpnia 11, 2008, 10:09:29 pm »

Pozwolicie, że podzielę się kilkoma rzeczami, które wyszły podczas turnieju.
1. Pomimo wielu porażek jestem zadowolony, mój pierwszy turniej DT ever. Bardzo fajny klimat, turnieje M:TG umywają się przy tym. Pełna kultura.
2. Jak wiadomo człowiek najwięcej uczy się na własnych porażkach i błędach, dużo wyniosłem z moich bitew. Przy okazji podpatrzyłem kilka ciekawych kombinacji kart, na następnym turnieju już tak łatwo ze mną mieć nie będziecie.  :P
3. Ciekawymi, jak dla mnie, taliami były:
- talia na misjach i niszczeniu umocnień i stref walki - bardzo fajna koncepcja;
- "magiczny" hemogen w latającej czapce cybetronicu - kolejny fajny patent, w życiu nie pomyślałem, że można by użyć Hemogena i to tak spektakularnie; ;)
- talia na czaszkach - kolejne miłe zaskoczenie, nie sądziłem, że czachy są grywalne. Jak widać są.  ;D
- ostatnia talia na deser - gruba berta Skoqa. Nie za pomysł, ale za ilość.
Podałbym nicki, ale nie wszystkich kojarzę.
4. Pretoriaka wyobrażałem sobie inaczej, na turnieju okazał się jakiś taki... niepodobny do siebie. ;)
5. Mam też uwagi co do zasad:
5.1 Palenie kart - dziwne
5.2 rzucanie kart specjalnych w dowolnym momencie - totalnie zakręcone. Z kumplem wcześniej graliśmy w MTG, toteż zmodyfikowaliśmy zasady DT do zasad stosu, czyli zaczynamy rozpatrywać karty od wierzchu. Tutaj jest zupełnie inaczej, dziwnie jakoś, ale pewnie przywyknę. Niemniej jednak jak na razie zasada ta bardzo mi się nie podoba. :P

Tyle, jakby się coś działo w Katowicach/Krakowie/Wrocławiu, to pewnie się pojawię.

Ps: Nadal nie mogę ściągnąć tych zdjęć, mógłby to ktoś wrzucić na jakiś normalny serwer? Np. DT?

Zapisane
Obecnie maluję: Inquisitor Majoris [WZ]


Lapson

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 458
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon 2008, 8-10 sierpnia Racibórz
« Odpowiedź #169 dnia: Sierpnia 11, 2008, 11:36:53 pm »

Chciałbym wprowadzić pewną korektę do wyników Młodego w grupie: otóż napisaliście iż ma on 12 pkt a on tymczasem wygrał aż 5 gier (powinien mieć 15). Dzięki wszystkim za pozdro dla graczy z Cze-wy. Niech analny intruz będzie z wami :P. Do zobaczenia na następnym turnieju. :)
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon 2008, 8-10 sierpnia Racibórz
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpnia 12, 2008, 01:07:16 pm »

Potrzebuję jeszcze wyniku Wybraniec vs Buli (lub bilansów Buliego i Startera).

Jeszcze chciałem podziękować wszystkim, którzy zasilili pulę nagród tj Skoqowi, Gimiakowi, Melonowi, Troublestarterowi, Nekro i Pretorianstalkerowi (kolejność przypadkowa) - mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem :)

Mam nadzieję, że wejdzie nam w nawyk dawanie mniej potrzebnych Rek do puli, po to aby mogli je sobie wybrać ci, którym akurat tychże brakuje.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2008, 07:16:31 pm wysłana przez Diablerist »
Zapisane

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon 2008, 8-10 sierpnia Racibórz
« Odpowiedź #171 dnia: Sierpnia 12, 2008, 01:18:28 pm »

Lechu, no to cię w pełni nie zrozumiałem na turnieju na czym twoja talia polega. Posiadasz już może Alakhai'a? ;D

posiadam, ale jak chcesz oddac to nie pogardze ;)

proponuje od nastepnego turnieju dodac nagrode dla osoby, ktora pokonala najdluzsza trase by dotrzec na rozgrywki.
(to oczywiscie tylko sugestia, bo ja sam do nagrod raczej nie mam czego dolozyc, no chyba, ze alakhai'a ;) )
Zapisane

Dylu

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon 2008, 8-10 sierpnia Racibórz
« Odpowiedź #172 dnia: Sierpnia 12, 2008, 06:54:07 pm »

Juz jestem na forum :) Pozdrowienia dla wszystkich z turnieju... co do mojego bilansu to już wyjaśniona sprawa. Oto wyniki wszystkich moich gier:

Dylu-Starter 50:15
Dylu-Lechu   40:12
Dylu-Cyberedd 20:46
Dylu-Kulig 44:14
Dylu-Melon 45:6
Dylu-Diabler 11:46
Dylu-Nekro 0:45
Dylu-Fungus 46:51
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon 2008, 8-10 sierpnia Racibórz
« Odpowiedź #173 dnia: Sierpnia 12, 2008, 11:19:26 pm »

Co do nagrody za najdłuższy dojazd, dobry pomysł - rozważam czy Troublerowi czegoś nie sprezentować już za ten turniej, natomiast z przykrością muszę umieścić jego i Buliego na jednym miejscu w turnieju, gdyż nie przedstawili swoich bilansów, a są na tyle zbliżone, że bez dokładnych wyników nie jestem w stanie rozsądzić kto był wyżej. Może pomoże coś tu wynik między Bulim a Wybrańcem, ale na razie nie mam odpowiedzi od Marcina. Zatem zaraz uaktualnię Ranking (a jeśli dany wynik otrzymam to zaktualizuję te dwie pozycje).
Zapisane

bulielmo

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon 2008, 8-10 sierpnia Racibórz
« Odpowiedź #174 dnia: Sierpnia 13, 2008, 05:53:06 pm »

Z Wybrańcem dostałem w d... chyba do 18
Zapisane
Papierowa peleryna w rolce = Pancerz Legendarnego Zabójcy :-)

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon 2008, 8-10 sierpnia Racibórz
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpnia 15, 2008, 05:50:44 pm »

Niestety nic mi to nie pomogło. Wychodzi wam obu w przybliżeniu bilans ~-176. Musiały by się różnić o około 20pkt, żebym mógł coś na podstawie tych przybliżeń rozsądzić.

Skoro pierwsza ósemka już się wpisała to może ktoś z poza niej pochwali się swoją Talią? (w przeznaczonym do tego temacie). Chętnie bym się zapoznał z niektórymi Taliami (szczególnie Łukasza, Wybrańca, Cyberedda, Dyla, Buliego i Fungusa - trochę tego wyszło :P) Proszę pamiętać, że były nagrody za oryginalność i jeszcze nie skończyłem w pełni ich rozdawać ;)
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon 2008, 8-10 sierpnia Racibórz
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpnia 16, 2008, 11:05:10 am »

Mam taki pomysł - po zakończeniu każdego turnieju można by opisać (kto chce) jakies ciekawe zagrania i karty które doceniliście w trakcie bieżącego turnieju - które nadspodziewanie przydały się wielokrotnie - takie posty podpowiadałyby innym graczom jakieś nowe/inne/ciekawe/przydatne zastosowania niektórych kart - żeby nie być gołosłownym - dla mnie taka kartą było urządzenie przechwytujące, eliminujące niemal w co drugiej grze untouchable'a przeciwnika - dla bractwa genialna karta no i raczej trudna do zakłócenia ;)
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

cyberedd

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 16
  • seek and destroy
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon 2008, 8-10 sierpnia Racibórz
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpnia 19, 2008, 06:49:13 pm »

Najpiękniejszy potyczka odbyła się w mrocznych kanałach heretyków gdzie niewiadomo jakim cudem mój kurator ożywił z kart odrzuconych Duranda.Mówi się że kazdy ma swą cenę.On akurat zaśilił szeregi kohorty nie z własnej woli.Tak to jest gdy ma się zdolność ożywiania ludzi.Poczciwy kurator jest w tym mistrzem,...Po mszy w Cytadeli Demnogonisa Durand otrzymał Misje do wykonania.Miał zginąć.I tak się stało.Został uśmiercony ponownie przez jakże niebezpiecznego i mocarnego heretyka "Niszczyciela".Rzucił się na te heretyckie ścierwo,wiedział jaki jest wynik tej potyczki ale nauki Demnogonisa wyznaczyły mu drogę do zwycięstwa.Ginąc w tej potyczce wypełnił misję ,przegrał pojedynek ale wiedział że wygrał wojnę dla swego nowego Pana Demnogonisa.
Tak oto w skrócie poetyckim wyglądał mój najciekawszy bój na tyn spotkaniu miłośników DT.
Piszcie jeśłi macie jakieś ciekawe pomysły na opowiadania.
Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 [12]   Do góry