Kwietnia 28, 2024, 02:41:00 pm
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Do dołu

Autor Wątek: Goblikon - Racibórz, 8-10 VIII 2008  (Przeczytany 45321 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon 2008, 8-10 sierpnia Racibórz
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 21, 2008, 11:10:21 am »

jesli chodzi o moje uczestnictwo to dam znac w ciagu najblizszych killku dni. jednak jesli bym jechal to raczej pociagiem.   
Zapisane

gimiak

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
    • mrocznyraj.pl - karty, figurki i takie tam starocie
Odp: Goblikon 2008, 8-10 sierpnia Racibórz
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 21, 2008, 12:26:56 pm »


-PRZEJĘCIE KONTROLI
-CZĘŚCIOWE PRZEJĘCIE KONTROLI *
-WYMIANA
-CIOS DLA KARDYNAŁA
-ANIHILACJA
-CIĘŻKIE CZASY
-ELIMINACJA
-PODWÓJNA POWINNOŚĆ
-WIELKA WRÓŻBA
-POWIEW WĄTPLIWOŚCI
-GRABIEŻ
-PRZENIESIENIE
-SZTORM CHAOSU
-PRZERWANIE LINII DOSTAWCZEJ

Kurna, właśnie doczytałem, że podstawa mojej talii jest po 1 sztuce. Ale bieda. ;/ Muszę pomyśleć nad jakimś innym deckiem... to żeś mi bractwo załatwił kolego. ;)
Zapisane
Obecnie maluję: Inquisitor Majoris [WZ]


pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon 2008, 8-10 sierpnia Racibórz
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 21, 2008, 12:36:22 pm »

Nikt niczego nie załatwił ;) To turniejowy standard od zawsze. Gdyby nie to, każdy by grał TYLKO I WYŁĄCZNIE bractwem na Powiewy i 5x Przerwanie Linii dostawczej - taka gra po postu nie ma sensu :) Pomyśl nad czymś innym i weź pod uwagę, że będą śmigać karty z Mortificatora takie jak Untouchable.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon 2008, 8-10 sierpnia Racibórz
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 21, 2008, 12:37:55 pm »

Diabler - jak z tym Grinderem w końcu?
Na razie jest zakazany, chyba że ktoś go weźmie w obronę :) Zasady wstępne staną się ostatecznymi 28 lipca wieczorem - do tego czasu przyjmuję wszelkie sugestie.

Morta odradzam na drafta - moga się trafić karty, które kompletnie niszcza rozgrywkę - Golgotha, Deal with it, throwing i takie tam...
Zakładając, że będziemy grali po 4-5 osoby to trudno jest uzyskać przewagę nawet z bardzo dobrymi kartami. Graliśmy naprawdę wiele razy na gE w kilka osób i nie było zbyt poważnych przegięć nie licząc Mercenary'ego :) Jeśli kilka osób będzie chciało grać bez Morta to się dobiorą razem i nie ma problemu. Nagród w drafcie nie przewiduję, można ewentualnie zagrać z R-ką lub U1 w puli.

Kurna, właśnie doczytałem, że podstawa mojej talii jest po 1 sztuce. Ale bieda. ;/ Muszę pomyśleć nad jakimś innym deckiem... to żeś mi bractwo załatwił kolego. ;)
To nie ja. To są standardowe zasady turniejowe, które są na forum od początku jego istnienia. Ja dodałem do nich tylko Częściowe Przejęcie Kontroli, które od dawna powinno się tam znaleźć :)


Całą ewentualną pulę nagród chciałbym przeznaczyć na turniej główny. Skoq może dołoży do puli grę planszową Blood Berets, tylko wtedy trzeba by zrobić wpisowe po jakieś 4-5zł :P Nie wykluczam, że sam coś zasponsoruję do puli (jakieś Czaszki albo Grindera ;) ). Jak ktoś ma jakieś wyjątki w dobrym stanie, których chce się pozbyć to darowizny na pulę nagród mile widziane :)

« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2008, 12:40:03 pm wysłana przez Diablerist »
Zapisane

gimiak

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
    • mrocznyraj.pl - karty, figurki i takie tam starocie
Odp: Goblikon 2008, 8-10 sierpnia Racibórz
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 21, 2008, 12:49:04 pm »

Nikt niczego nie załatwił ;) To turniejowy standard od zawsze. Gdyby nie to, każdy by grał TYLKO I WYŁĄCZNIE bractwem na Powiewy i 5x Przerwanie Linii dostawczej - taka gra po postu nie ma sensu :) Pomyśl nad czymś innym i weź pod uwagę, że będą śmigać karty z Mortificatora takie jak Untouchable.

No nie mam innego wyjścia, dotychczas nie miałem Mortyfikacji, ale czas okazał się łaskawy i w ostatnim czasie zdobyłem co nieco. I to nie po francusku. ;]
Zapisane
Obecnie maluję: Inquisitor Majoris [WZ]


Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon 2008, 8-10 sierpnia Racibórz
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 21, 2008, 12:51:09 pm »

Nie wykluczam, że sam coś zasponsoruję do puli (jakieś Czaszki albo Grindera ;) ).
Właściwie to mi przyszedł do głowy lepszy pomysł - zrobię chyba nagrodę za oryginalność (i ewentualnie klimat) talii - do jury zaproszę Pretorianstalkera, Nekro i Skoqa, żeby nie było, że coś mataczę.
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon 2008, 8-10 sierpnia Racibórz
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 21, 2008, 01:28:17 pm »

Super pomysł Diabler - mogę być w Jury, jako że moja talia raczej oryginalna nie będzie  ;D Co do Blood Berets - jak będzie małe wpisowe to ją wezmę (tak aby koszty się chociaż zwróciły...) Co do rzadszych kart do puli - no cóż poszukam może coś dorzucę ;)
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon 2008, 8-10 sierpnia Racibórz
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 21, 2008, 02:14:53 pm »

Dobra to układam taką talię żeby szybko przegrywać i móc oglądać mecze  ;)
Poza tym każdy z jury powinien mieć załóżmy od 1-5 pkt. które przyznaje odpowiednio wybranym taliom. Zsumowane pod koniec w ten sposób pkt. od "jurorów" wykażą najbardziej oryginalną talię. W razie remisu między dwoma lub więcej taliami rozstrzygający głos ma organizator.
Pasuje ?
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon 2008, 8-10 sierpnia Racibórz
« Odpowiedź #53 dnia: Lipca 21, 2008, 02:41:35 pm »

Nie sądzę, by odbywało się to aż tak oficjalnie. Nagrody będą dla więcej niż jednej talii prawdopodobnie - znalazłem u siebie jeszcze Valpurgiusa ENG Mint, Grizzly'ego ENG Mint, Duranda ENG Mint, Telepatię ENG Mint - wszystko do puli, pod warunkiem, że osiągniemy magiczną liczbę kilkudziesięciu uczestników (tj. min 20 ;) ). Dorzuciłbym też polską Przenośną Minę, ale moja jest w stanie db, ktoś się poświęci i wymieni mi ją na min bdb? :) Brakuje mi też Północno-Amerykańskiej Czaszki w lepszym stanie (moja jest bdb-).

Niewykluczone, że w puli znajdzie się również Alakhai :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2008, 11:17:24 pm wysłana przez Diablerist »
Zapisane

gimiak

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
    • mrocznyraj.pl - karty, figurki i takie tam starocie
Odp: Goblikon 2008, 8-10 sierpnia Racibórz
« Odpowiedź #54 dnia: Lipca 21, 2008, 07:19:10 pm »

Będąc w temacie turnieju, czy ma ktoś, oprócz Skoqa talię do Dark Eden? Tak sobie myślę, że moglibyśmy zagrać ze dwie partyjki. Brakuje nam jednej osoby do gry drużynowej. Co wy na to? Ew jakby się znalazła osoba, która zna zasady, to mógłbym użyczyć talię.
Zapisane
Obecnie maluję: Inquisitor Majoris [WZ]


Lapson

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 458
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon 2008, 8-10 sierpnia Racibórz
« Odpowiedź #55 dnia: Lipca 21, 2008, 07:33:43 pm »

Mnie się zdarzyło grać w Dark Eden ale dość dawno... jak co byłbym chętny by pograć trochę, bo jakiś czas temu razem z bratem pozbyliśmy się wszystkich kart... ;/ A do kogo masz decki?
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon 2008, 8-10 sierpnia Racibórz
« Odpowiedź #56 dnia: Lipca 22, 2008, 10:13:16 am »

Znajacych zasady będzie pewnie paru. Masz Valpa ENG mint Diabler?:) Pewnie Tomek będzie zainteresowany, a ja jestem zainteresowany skąd go masz? :)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon 2008, 8-10 sierpnia Racibórz
« Odpowiedź #57 dnia: Lipca 22, 2008, 12:22:18 pm »

Między innymi z PorytKonowego drafta, gdzie kosił Zesłaniem Snu - nie chodzi o Mistrza! Jak Tomek jest zainteresowany to niech złoży ciekawą talię tak jak na poprzednich dwóch turniejach (Bractwo na Złudzenie i Kuratorzy z Ożywieniem), to ma spore szanse otrzymać go jako darowiznę :P
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon 2008, 8-10 sierpnia Racibórz
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 22, 2008, 01:12:30 pm »

No kurde - a mi chodzi o Mistrza :D Valpów z INQ to mam na pęczki... no może nie na pęczki, ale mam paru na zbyciu ;) Wezmę jak nie zapomnę Czołg (Grizzli) do puli nagród :P
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

gimiak

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
    • mrocznyraj.pl - karty, figurki i takie tam starocie
Odp: Goblikon 2008, 8-10 sierpnia Racibórz
« Odpowiedź #59 dnia: Lipca 22, 2008, 01:36:10 pm »

Mnie się zdarzyło grać w Dark Eden ale dość dawno... jak co byłbym chętny by pograć trochę, bo jakiś czas temu razem z bratem pozbyliśmy się wszystkich kart... ;/ A do kogo masz decki?

Spokojnie mogę zrobić talię hordy, luteriańskiej triady lub/i templariuszy. Nie mam co prawda do nich za dużo eRek, ale myślę, że C i U można nieźle sobie pojeździć.  ;D
Zapisane
Obecnie maluję: Inquisitor Majoris [WZ]


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Do góry