Forum ogólne > Klub Arkadin

TOP FIVE 4-ed

(1/2) > >>

Nekro:
Jako iż jesteśmy już po kolejnym turnieju ogłaszam kolejny TOP FIVE. Tym razem jak to nazwa wskazuje będzie to już 4 edycja naszych typowań a druga w której będą brane pod uwagę głosy z poprzedniej edycji.
Przypominam forumowiczom iz w tej edycji nie głosujemy na następujące karty:

UJAWNIENIE PRZEZNACZENIA, ZAKłóCENIA łąCZNOśCI, FUNT CIAłA, NA CZARNą GODZINę, PRZYKRA NIESPODZIANKA, PRETORIAńSKI łOWCA oraz  BOSKIE NATCHNIENIE

które w poprzedniej edycji okazały się waszymi faworytami. Wszystkie głosy nadsyłajcie na moje PW (można znaleźć w profilu) z dopiskiem w tytule wiadomości 4-ed (ułatwi mi to później życie ale jak by ktoś zapomniał to nie będzie tragedii ;)).
Mamy dziś 02.05.2008 więc sądzę iż spokojnie można głosować do 25.05.2008. Wyniki ogłoszone zostaną 26.05.2008.
Tradycyjnie pierwsze miejsce otrzymuje 5 pkt., drugie 4 pkt itd.

Aha, ważna rzecz : GłOSUJCIE WSZYSCY!!! (nie ma znaczenia czy jeździcie na turnieje czy tez gracie w domu  ;))

P.S.
Jeśli dobrze pójdzie artykuł o trzech poprzednich edycjach ukaże się na naszym portalu  ;)

Diablerist:
Nekro, ile osób zagłosowało do tej pory?

pretorianstalker:
Jakoś mi kompletnie umknęło to głosowanie :)

Nekro:
Nic dziwnego, konkurs jak na razie rządzi  ;D

Nekro:
Coraz więcej głosów spływa i muszę rzecz iz możemy mieć niebanale rozwiązanie  :o A tym którzy jeszcze nie zagłosowali przypominam o głosowaniu  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej