Kwietnia 27, 2024, 12:48:25 pm
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Do dołu

Autor Wątek: Avangarda - Warszawa, 3-6 VII 2008  (Przeczytany 23210 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwca 29, 2008, 08:52:11 pm »

z tym 10 h to teoria - Gwynbleidd: "A co do turnieju. Ustawiliśmy wam salę do bólu. Skończycie kiedy będzie chcieli lub mieli dość. Miłej zabawy." - w poście Diablerista ;D - pytanko jeszcze - draft będzie możliwy? Ja mam 6 starterów i je biorę - niech inni zrobią to samo - może coś się uzbiera:)
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwca 29, 2008, 09:34:45 pm »

Mogę trochę INQ wziąć - do 6 starterów wezmę 12 boosterów.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwca 29, 2008, 10:55:11 pm »

Można by do tego dokupić coś WZ polskiego z allegro, choć cena średnio zachęcająca.
Zapisane

Jerry

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 66
  • Irytujący Kłapouchy Gaduła ;)
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 30, 2008, 02:21:41 pm »

Jestem jednym z tych, co Gothik ma ich przytargać.
Mogę być na turnieju i czynnie w nim uczestniczyć od 19.30.
Jeśli mógłbym się o tej porze podłączyć, to będę na 99,3% (co oznacza przypadek losowy związany z uszkodzeniem ciała).
Potwierdzam po raz kolejny, z tym, że będę od 19. Chyba, że jakiś wypadek samochodowy (szansę wypadku oceniam na 0,7%). Będę jechał z Okęcia (muszę kogoś dostarczyć na samolot).
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwca 30, 2008, 07:24:57 pm »

Ok, tylko postaraj się złożyć jakąś szybką talię (taką, która szybka wygrywa albo przegrywa ;)), żeby nie opóźniać za bardzo innych graczy.

Orientujesz się jak tam sytuacja z innymi ludźmi od Gothika? Ilu was się można spodziewać?

EDIT: Żeby Powiewy i Sztormy nie szalały zbytnio na drafcie biorę 12 boosterków Warzone PL ;) Będą po 5zł, ale jak ktoś nie chce tyle bulić to będzie mógł mi zwrócić karty po grze.
Zapisane

Gothik

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 175
  • Zawód: Operator Wieżyczki
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #65 dnia: Lipca 01, 2008, 12:26:53 am »

My z Jerrym będziemy na pewno, spróbujemy jeszcze ponamawiac reszte ale boją się sromotnych porażek :D
Zapisane
"Powtarzam sobie, że tam nie pojadę
Chociaż jestem juz w drodze"
 
                                Steve Albini, Big Black

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #66 dnia: Lipca 01, 2008, 12:34:04 am »

No nieee, jak to ma być jedyny powód dla miejscowych, żeby nie przyjść to w przyszłym roku będziemy grywać wszystkie turnieje we trzech, czterech :-\ Żeby zacząć wygrywać trzeba wpierw odnieść kilka porażek. Taka zwykła domowa talia może zaskoczyć niejednego wyjadacza, szczególnie jak przyniesiecie tzw. Berty. Skoq tym zawsze włazi na podium :D
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #67 dnia: Lipca 01, 2008, 01:11:17 pm »

No właśnie - Panowie - bez jaj - nie gramy o tzw. "złote kalesony", nie gramy również przy 100tysięcznej widowni - czyli wstydu nie będzie....  ;) żart ofkors - słuchajcie -nie ma tak, że koniecznie musicie przegrać wszystkie pojedynki - jak słusznie zauważył mój przedmówca - ktoś świeży może nieźle zaskoczyć tych co regularnie grają na turniejach czymś nowym i wygrać niejeden mecz - a jakby co, to przecież trzeba uczyć się na błędach - każdy z nas obecnie grających raz wygrywa innym razem zbiera łomot - dla mnie wynik nie jest najważniejszy - ważniejsze są emocje podczas gry - także przyjeżdżajcie większą grupą i bez strachu - zabawa będzie przednia niezależnie od wyników... ;D
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Jerry

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 66
  • Irytujący Kłapouchy Gaduła ;)
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #68 dnia: Lipca 02, 2008, 10:17:35 pm »

Jak to jest na turnieju?
Jak gram z pierwszym przeciwnikiem, to nie wiem jaką ma talię i jest pełen fog of war. Przy następnych już się nieco orientuję, więc można zmodyfikować talię, korzystając z 25 kart zapasowych, wymienianych 1:1.
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #69 dnia: Lipca 02, 2008, 11:24:29 pm »

Teoretycznie nie wiesz, ale możesz się przejść po stołach i obadać nieco sytuację (szczególnie, że planujesz spóźnienie) ;) Można się też spytać kogoś, kto już z danym delikwentem grał - powinien udzielić przynajmniej zdawkowych informacji. Ostatnio grywamy raczej w systemie mecz i rewanż, więc przy drugiej grze można się już znacznie przygotować, choć przeciwnik również przygotuje się na ciebie ;) Zdarzają się tacy co w drugiej grze dokonują tak znaczącej zmiany w talii, że zaskakują zupełnie odmienną strategią. Ogólnie chodzi o to, żeby przed przystąpieniem do gry w Sidebarze znajdowało się równo 25 kart. Możesz wymienić kilka, żadnej lub wszystkie - wszystko zależy od ciebie. Z Sidebaru można korzystać również w czasie gry dzięki kartom: Boskie Natchnienie, Grabież, Przykra Niespodzianka, Pergamin Przeklętej Inkantacji oraz Sala Obrad.

Jeszcze pytanie do ciebie Jerry, czy chcesz brać udział w drafcie? (koszt dla jednego uczestnika to jakieś 27zł, ale zatrzymujesz wylosowane karty). Jako, że się spóźniasz, a również Troublestarter nie pojawi się wcześniej niż o 19:00, to dobrze byłoby rozegrać drafta na początku. Ale jeśli koniecznie chcesz wziąć w nim udział to pisz zawczasu. W przeciwnym wypadku rozegramy go pewnie gdzieś około 5 rano.
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2008, 12:07:40 am wysłana przez Diablerist »
Zapisane

Gothik

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 175
  • Zawód: Operator Wieżyczki
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #70 dnia: Lipca 03, 2008, 11:20:29 am »

Jeśli jest taka mozliwość, to ja również piszę się na drafta.
Zapisane
"Powtarzam sobie, że tam nie pojadę
Chociaż jestem juz w drodze"
 
                                Steve Albini, Big Black

cthulhu

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #71 dnia: Lipca 03, 2008, 08:38:46 pm »

Niestety odpadam-jak pisał Kati jestem uziemiony w Radomiu-praca i budowa  :-[ zwłaszcza weekendy mam zawalone...choć drafcik kusi  ;) pewnie na jakiś turniej uda mi się wyrwać dopiero w październiku, także do zobaczenia na Imladrisie albo Falkonie  :)
Hardcorowego giercowania  ;D
Zapisane

Jerry

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 66
  • Irytujący Kłapouchy Gaduła ;)
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #72 dnia: Lipca 03, 2008, 09:34:31 pm »

Mam dobrą wiadomość (z tych lepszych): będę 1h wcześniej, czyli około 6 pm.
Na drafta się piszę i płacę całe 27 zł. Nawet, jeśli byśmy mieli go zacząć bladym świtem.
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #73 dnia: Lipca 03, 2008, 10:43:34 pm »

Zastanawiam się czy nie trzeba będzie zrobić zapisów na drafta :P Mamy stuffu na 6 osób, a chętni są: ja, Nekro, Skoq, Jerry, Gothik, pewnie Pretorianstalker. To już chyba komplet. Ewentualnie ktoś wspaniałomyślnie ustąpi "nowym graczom" (ja na pewno nie ;D) Kwaker pewnie nie zostanie do rana, a zanosi się w takim razie, że wtedy dopiero go rozegramy. Mam nadzieję, że jednak kogoś przytargacie jeszcze z Wawy, bo trochę mało nas będzie. 7 pewniaków. Do tego Troublestarter jeszcze negocjuje w pracy i może Bogusa wyciągnie, jeśli w ogóle przyjadą.
Zapisane

Gothik

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 175
  • Zawód: Operator Wieżyczki
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #74 dnia: Lipca 04, 2008, 11:11:39 am »

Może przytargamy jeszcze dwie osoby - wyjaśni się to dzisiaj na zgrupowaniu przygotowawczym :D
Zapisane
"Powtarzam sobie, że tam nie pojadę
Chociaż jestem juz w drodze"
 
                                Steve Albini, Big Black
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Do góry