Kwietnia 27, 2024, 12:00:27 pm
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7   Do dołu

Autor Wątek: Avangarda - Warszawa, 3-6 VII 2008  (Przeczytany 23209 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #75 dnia: Lipca 04, 2008, 01:28:42 pm »

no ja na 95% będe, grafik jest hardkorowy ale kurde 3ciego turnieju z rzędu nie opuszcze
talie pewnie bede składał w pociągu
ale jest pewien problem - wyszło tak ze mam 4ry szczęscia - kurde panowie moze ma ktos na handel albo przynajmniej na pożyczenie na turniej ???
sprawa raczej pilna
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Jerry

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 66
  • Irytujący Kłapouchy Gaduła ;)
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #76 dnia: Lipca 06, 2008, 11:59:36 pm »

Witam, witam i o zdrowie pytam.
Jak tam samopoczucie, po turnieju?
Hasło na dziś: Nie ważne, kto wygrał, liczy się uczestnictwo!!!
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #77 dnia: Lipca 07, 2008, 10:51:24 am »

Ooo...ja dochodzę do siebie jeszcze po tym wszystkim (w sensie pozytywnym oczywiście  ;)). Zabawa była przednia. No i na końcu kiedy jak zwykle zostaliśmy z Pretem i Diablerem odchodziły max. jazdy - narkotyki, snajperki, frytki czy też pies w bufecie czy też ewentualnie zajefajny ogórek w postaci flaka jaki można było dostać w ww ośrodku uzyteczności publicznej  :D
Jak tam właściwie zakończył się mecz o 3 miejsce bo właściwie to nie wiem ?

Nikodemus-ie Jerry ma kłopoty z zalogowaniem na portal i właściwie nie tylko on. Dodatkowo bardzo by nam się przydało zamieścić w portalu skan tej białej, dużej instrukcji która ma rozszerzone zasady co do placówki.

Filmiki (te które się nadają) mam wysyłać bezpośrednio zainteresowanym na maile czy też zamieścimy je na portalu ?
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #78 dnia: Lipca 07, 2008, 10:59:26 am »

Heja - mecz o trzecie miejsce wygrałem z TrStarterem do 0 - gdyby mi taka karta poszła w grze z Tobą,  ehhh... ;) Tak czy owak - pudło to:
1.Diablerist
2.Nekro
3.Skoq

Zapraszam "pudłowych" do zamieszczenia talii w dziale "Talie/Taktyki" w kolejności zajętych miejsc. Szacuneczek dla "nowych" graczy na turnieju - ale szkoda, że na całą Warszawę tylko Gothik i Jerry mieli odwagę przyjść i zagrać z nami, mam nadzieję że na kolejnych turniejach będzie Was więcej  ;)
Nekro - co do filmików - może Nico wrzuci na Portal to do ściągnięcia, Diabler - Ty też wrzuć zdjęcia koniecznie, tudzież prześlijcie mailem co się da...
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Jerry

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 66
  • Irytujący Kłapouchy Gaduła ;)
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #79 dnia: Lipca 07, 2008, 10:01:22 pm »

ale szkoda, że na całą Warszawę tylko Gothik i Jerry mieli odwagę przyjść i zagrać z nami,
Hmm, na całą Warszawę, to tylko Gothik. Ja - na cały Pruszków.
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #80 dnia: Lipca 08, 2008, 02:48:14 am »

Nekro, wyślij mi wszystkie filmiki na mejla, a ja je wyślę spakowane razem ze zdjęciami Nicodemusowi. Faktycznie, rano dopadła nas deliryczna śmiechoza, zabawne komentarze leciały też podczas wymieniania Złych Szelągów na nagrody. Pret chciał kupić zegar ścienny, ja się wahałem między brązowymi zasłonkami i wielkim plakatem przyrodniczym :P
W sumie trzeba było wybrać nagrody od razu jak dostaliśmy walutę, a nie w niedzielę rano kiedy rzucili się tam wszyscy - będziemy wiedzieć na przyszłość. Dzięki dla Gwynnbleida za załatwienie nam takiej puli nagród - chyba najwyższej z dotychczasowych. Wziąłem ostatecznie grę komputerową Rzym i książkę Ziemiańskiego :)

Skoq, potrzebuję twojej "kartki" z wynikami, żeby wszystko podliczyć i rozdać punkty rankingowe.

Starter fuksiarz trafił w swoich dwóch boosterach Bioga i Cyryla :'(

« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2008, 04:00:55 am wysłana przez Diablerist »
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #81 dnia: Lipca 08, 2008, 09:19:19 am »

Oki Diabler - wyniki podam dzisiaj , ale jak z pracy wrócę - swoją drogą - nie wiesz co Pret mi kupił za moje 50 Złych Szelągów? :D
Jerry - sorry za pomyłkę, ale ja o sobie też często piszę że Wawę reprezentuję - zwłaszcza jak gramy np w Raciborzu - Pruszków, Żyrardów czy Wawa z tej perspektywy to "prawie" jedno ;D
Nekro i Diabler - ślijcie filmy i zdjęcia mailem byle szybko - ciekaw jestem...
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #82 dnia: Lipca 08, 2008, 12:58:31 pm »

Mimo że miło łechtacie moje ego, proszę na razie nie dyskutować w temacie talie turniejowe, przynajmniej do czasu aż Nekro i Skoq zamieszczą swoje spisy. Potem mogą zamieszczać spisy wszyscy, którzy mają na to ochotę i można dyskutować o samych taliach. Sam podam kilka sposobów na Czaszki ;) Chętnie poznam też bliżej talie Gothika i Jerrego - w takich Bertach zawsze się pojawiają jakieś niecodzienne karty.

Zauważyliście, że ostatnio w ogóle nie ma Bractwa na turniejach, a jedyne czary jakie latały przez ostatnie trzy turnieje to Repudiate'y chyba? :) Pocieszające, szkoda tylko, że znów dominuje Legion i nie bardzo opłaca się składać coś przeciwko ŻZ - jakieś więżenie, Moral Decay itp.
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #83 dnia: Lipca 08, 2008, 03:00:10 pm »

Heh - w takim razie proponuję następy turniej zrobić tylko i wyłącznie z ŻZ nie należących do bractwa w deckach  - zamiast normalnego turnieju - nie będzie Legionu, nie bedzie Lutów, nie będzie Buractwa ;D  - ale by fajnie było...
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #84 dnia: Lipca 08, 2008, 03:17:26 pm »

Ja jestem za, tylko wszyscy potencjalni uczestnicy musieli by się na to odpowiednio wcześnie zgodzić. Zagralibyśmy ze zbanowaną MH, Sztuką - tylko Korporacje i bez kombinowania z Przynależnościami - na tzw. Wojny Korporacyjne, że wszyscy mogą tłuc wszystkich bez względu na Przynależność. Takie ustalenia oszczędzają miejsce w Talii na Sceptycyzmy, Spory Korporacyjne, Totalne Wojny i Pancerze Zabójcy i wszystkie kontry na MH i Sztukę.

Drugi turniej w ramach tego można zrobić Wojny Plemienne - istnieje tylko Placówka i Plemiona. W tej nie trzeba nawet banować Lutów, bo nie odegrają za dużej roli. Prawdopodobnie i tak nie będzie stuffu na draft.

Myślę, że w takich turniejach można by nawet spróbować pokombinować coś z rozgrywkami multiplayerowymi o ile będzie odpowiednia ilość graczy.

Zapisane

Gwynbleidd

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #85 dnia: Lipca 08, 2008, 03:30:59 pm »

Dzięki dla Gwynnbleida za załatwienie nam takiej puli nagród - chyba najwyższej z dotychczasowych.


Dzięki. Zapraszam za rok. Mam nadzieję że będe mógł was też tak obdarować. Dla osób nie świadomych jaka to była kwota już spieszę wyjaśnić że było to 450 Złych Szelągów czyli równowartość 450 zł.

Apropo zdjęć i filmików. Też poproszę. Umieściemy je na serwerze. Czym ich więcej tym lepiej.
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #86 dnia: Lipca 08, 2008, 03:31:53 pm »

No i jeszcze Wojny Apostołów ;) do kompletu...
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #87 dnia: Lipca 09, 2008, 12:28:32 am »

Zapraszam za rok. Mam nadzieję że będe mógł was też tak obdarować.
Jeśli znów będzie taka pula nagród to na pewno będziemy :)

Cytuj
Apropo zdjęć i filmików. Też poproszę. Umieścimy je na serwerze. Czym ich więcej tym lepiej.
Jak tylko zbiorę to ci wyślę link na PW.

No i jeszcze Wojny Apostołów ;) do kompletu...
To akurat niezbyt pasuje moim zdaniem.


Kilka cyferek:                                                                                                         Punkty do Rankingu:
Grupa A:                bilans PZ             Grupa B:                bilans PZ                                  1. Diablerist - 8pkt
1. Diablerist  6pkt     +175                 1. Nekro       6pkt     +169                                      2. Nekro - 7pkt
2. Skoq        4pkt     +116                 2. Trstarter  4pkt      +65                                       3. Skoq - 6pkt
3. Gothik      2pkt      -45                  3. Kwaker     2pkt      -60                                       4. Trstarter - 5pkt
4. Jerry        0pkt     -246                 4. Pstalker     0pkt      -174                                     5. Gothik - 4pkt
                                                                                                                                 6. Kwaker - 3pkt
Półfinały:                                                                                                                   7. Pstalker - 2pkt
Diablerist vs Trstarter                         Nekro vs Skoq                                                     8. Jerry - 1pkt
    78       :      23                               47     :   5

Mecz o 3. miejsce:
Skoq vs Trstarter
  40   :       0

FINAŁ:
Diablerist vs Nekro
    46       :    20


Co ciekawe nikt nie wygrał meczu rewanżowego :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2008, 12:46:51 am wysłana przez Diablerist »
Zapisane

Gwynbleidd

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #88 dnia: Lipca 09, 2008, 12:36:36 am »

Cytuj
Jeśli znów będzie taka pula nagród to na pewno będziemy :)

Nic nie mogę obiecać acz podejrzewam że  będzię podobnie. Tegoroczni sponsorzy byli bardzo zadowoleni z współpracy z nami.
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2008, 02:37:30 pm wysłana przez Gwynbleidd »
Zapisane

Gothik

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 175
  • Zawód: Operator Wieżyczki
    • Zobacz profil
Odp: Avangarda 2008 (3-6 lipiec)
« Odpowiedź #89 dnia: Lipca 09, 2008, 10:24:33 am »

Dzięki Jerry ze podłożyłeś mi się dwa razy do zera bo inaczej zajęlibyśmy dwa zaszczytne ostatnie miejsca...  ;D
Zapisane
"Powtarzam sobie, że tam nie pojadę
Chociaż jestem juz w drodze"
 
                                Steve Albini, Big Black
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7   Do góry